Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALFRED ALI QOKU 162,960.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALFRED ALI QOKU Tirane 13,860 2012-03-07 2012-03-21 7310140012012 602 Ministria e Drejtesise pritje Up.736/1 dt.06.02.12 pv 3 dt.06.02.12 pv 4 dt.08.02.12 fat.12 dt.08.02.12 fh.3 dt.08.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALFRED ALI QOKU Tirane 15,270 2012-04-05 2012-04-13 811040012012 602 Ministria e Drejtesise Materiale pastrimi.UP 54/1 08.02.12;PV 3 14.02.12;PV4 27.02.12;fat.5605258 27.02.12;fh.5 27.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALFRED ALI QOKU Tirane 49,600 2012-06-15 2012-06-28 23510140012012 602 Ministria e Drejtesise sh/pritje up nr 183/1 dt 3/5/2012 pv dt 28/5/2012 fat nr 3 dt 28/5/2012 fh dt 28/5/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALFRED ALI QOKU Tirane 32,930 2012-09-14 2012-09-17 35910140012012 602 Ministria e Drejtesise sh/pritje up nr 327/1 dt 16/07/2012 pv dt 03/8/2012 fat nr 15 dt 03/8/2012 fh dt 21/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALFRED ALI QOKU Tirane 51,300 2012-04-20 2012-04-25 13910140012012 602 Ministria e Drejtesise pritje Up.111/1 dt.20.03.12 pv 3 dt.20.03.12 pv 4 dt.30.03.12 fat.38 dt.30.03.12 fh.12 dt.30.03.12
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >