Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
O L S O N I 789,220.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 47,000 2012-04-16 2012-04-24 12210140012012 602 Ministria e Drejtesise kancelari Up.87/1 dt.16.03.12 pv 3 dt.16.03.12 pv 4 dt.29.03.12 fat.487 dt.29.03.12 fh.6 dt.29.03.12 fh.11 dt.29.03.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 32,000 2012-06-07 2012-06-13 19810140012012 602 Ministria e Drejtesise kancelari up nr 151/3 dt 11/4/2012 pv dt 9/5/2012 fat nr 651 dt 9/5/2012 fh nr 24 dt 9/5/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 37,000 2012-08-15 2012-08-17 32610140012012 602 Ministria e Drejtesise mat pastrimi up nr 320/1 dt 10/7/2012 pv dt 10/7/2012 fat 967 dt 23/7/2012 fh dt 23/7/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 51,000 2012-09-27 2012-10-04 39410140012012 Ministria e Drejtesise kancelari up nr 329/1 dt 16/7/2012 pv dt 16/7/2012 fat nr 1095 dt 4/9/2012 fh dt 19/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 35,300 2012-12-08 2012-12-19 50110140012012 Ministria e Drejtesise materiale pastrimi UP 421/1 20.09.12;PV3&4 18.10.12; FAT.1329 18.10.12 SERI 04861296; FH 75 22.12.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 91,000 2012-12-08 2012-12-19 48910140012012 602 Ministria e Drejtesise materiale kancelarie UP 370/1 06.08.2012;PV 3 15.10.2012;PV4 30.10.2012 FAT.1357 30.10.2012 SERI 049844775; FAT.1358 30.10.2012; SERI 049844776 FH.83 05.11.2012;FH.84 05.11.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 314,200 2013-01-23 2013-01-23 2010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelari up nr 370/1 dt 6/8/2012 pv dt 15/10/2012 fat 30/10/2012 fh dt 5/11/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 119,200 2013-02-11 2013-02-18 6510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat pastrimi up nr 37/1 dt 22/1/2013 pv dt 22/1/2013 fat dt 25/1/2012 fh dt 25/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) O L S O N I Tirane 62,520 2013-03-11 2013-03-13 10110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE BLERJE TONERA.PV EMERGJ. FORM.4 DT.11.02.13; FAT. NR.200 DT.06.02.13 SERIA 07236288;FH.6 DT.12.02.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >