Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
MONDRINI KONSTRUKSION 373,600.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 59,200 2012-08-15 2012-08-17 31510140012012 602 Ministria e Drejtesise mirembajtje ashencor up nr 919/1 dt 8/2/2012pv dt 17/4/2012 fat 219 dt 3/7/2012 kon nr 919/2 dt 17/4/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 72,000 2012-11-23 2012-12-17 46110140012012 Ministria e Drejtesise mirem ashencor up nr 919/1 dt 8/2/2012 pv dt dt 17/4/2012 kon nr 919/2 dt 17/4/2012 fat nr 227 dt 29/10/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 72,000 2013-02-11 2013-02-18 6410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE kon nr 919/2 dt 17/4/2012 fat 231 dt 7/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 50,400 2013-03-11 2013-03-13 10810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE RIPARIM ASHENSORI. PV EMERGJ FORM.4 DT.25.02.13; FAT.232 DT.18.02.13 SERIA 72764138
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 120,000 2013-09-23 2013-10-23 44110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE rip ashencori up nr 19/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon 18/2 dt 18/1/2013 fat nr 235 dt 18/1/2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >