Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
MARK PRENDI / TIRANE 273,600.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 50,400 2012-06-07 2012-06-13 19710140012012 602 Ministria e Drejtesise larje automjeti up nr 96/2 dt 9/1/2012 pv dt 9/1/2012 kon nr 96/3 dt 9/1/2012 fat nr 1,2,3,4, janar-shkurt-mars-prill 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 28,800 2012-09-14 2012-09-17 35610140012012/ 602 Ministria e Drejtesise LARJE AUTOMJETI FAT.7 DT.31.07.12;FAT.8 DT.31.08.12;KONTR. NE VAZHD.DT 9.01.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2012-11-08 2012-11-22 44510140012012 Ministria e Drejtesise larje automjet kon ne vazhdim fat nr 9 dt 30/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2012-12-07 2012-12-18 47010140012012 Ministria e Drejtesise LARJE AUTO KON NE VAZHDIM FAT NR 10 DT 31/10/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 21,600 2012-12-08 2012-12-19 50410140012012 Ministria e Drejtesise LARJE AUTO KON NE VAZHDIM FAT NR 11 DT 30/11/2012;nr.12 DT.07/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 28,800 2012-08-20 2012-08-21 33610140012012/ 602 Ministria e Drejtesise LARJE AUTOMJETI FAT 5 DT 31.05.2012 SERI 001342 FAT 6 DT 96/3 DT 30.6.2012 KONTR. NE VAZHD.DT 9.01.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-03-11 2013-03-13 10410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti. UP21/1 DT.11.01.13;PV 3&4 11.01.13;KONTRATE NR.21/2 DT.11.01.13;FAT.1 DT.31.01.13 SERIA 6209154
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-04-09 2013-04-09 15410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti kon ne vazhdim fat 28/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-04-25 2013-04-26 19010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 fat 31/3/2013 kon nr 21/2 dt v11/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-05-22 2013-05-30 23710140012013 MINISTRIA E DREJTESISElarje automjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon 11/1/2013 fat dt 30/4/2013 seri 6209157
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-07-11 2013-09-25 35110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/213 kon 11/1/2013 fat 31/5/2013 seri 6209157
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-08-12 2013-10-17 36110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 fat dt 30/6/2013 6209159 kon 11/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-09-23 2013-10-23 4401014001213 ,MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 1/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon nr 21/2 dt 11/1/2013 fat nr 7 dt 31/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-10-09 2013-10-24 46810140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon 11/1/213 fat 31/8/2013 seri 6209162
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >