Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTELEKOM SH.A. 5,651,838.00 40 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 339,965 2012-02-27 2012-03-15 571040012012 602 Ministria e Drejtesise telefon janr 2012 kod.abonentit 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 373,529 2012-04-05 2012-04-13 971040012012 602 Ministria e Drejtesise telefon shkurt 2012 kod.abonentit 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,920 2012-04-05 2012-04-13 791040012012 602 Ministria e Drejtesise linje ne dispozicion;kontrate 16.11.2011;fat.90109349 dt.30.01.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 359,841 2012-05-10 2012-05-16 1531040012012 602 Ministria e Drejtesise telefon mars kod.abonentit 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 323,421 2012-05-22 2012-06-06 1831040012012 602 Ministria e Drejtesise telefon PRILL kod.abonentit 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-06-07 2012-06-13 19510140012012 602 Ministria e Drejtesise linja ne dispozicion fat prill 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-08-14 2012-08-17 33110140012012 602 Ministria e Drejtesise linja ne dispozicion fat korrik 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-09-14 2012-09-17 36110140012012 602 Ministria e Drejtesise linja ne dispozicion fat gusht 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 234,492 2012-09-21 2012-09-25 37510140012012 602 Ministria e Drejtesise TEL ABON 1339584300 FAT GUSHT 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-10-11 2012-10-16 42010140012012 Ministria e Drejtesise linje ne dispozicion fat shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-12-08 2012-12-19 47810140012012 602 Ministria e Drejtesise linja ne dispozicion fat tetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-12-08 2012-12-19 50310140012012 602 Ministria e Drejtesise linja ne dispozicion fat NENTOR 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 312,146 2012-12-08 2012-12-19 47910140012012 602 Ministria e Drejtesise TEL ABON 1339584300 FAT SHTATOR 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 312,059 2012-08-20 2012-08-21 33810140012012 Ministria e Drejtesise TELEFON FAT KORRIK 2012 KODI 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2012-04-19 2012-04-25 1251040012012 602 Ministria e Drejtesise linje ne dispozicion lik muaji mars 2012 ;kontrate 16.11.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 317,432 2013-01-16 2013-01-21 810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat tetor 2012 kli 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 9,600 2013-02-11 2013-02-18 5410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE linje ne dispozicin dhjetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 268,036 2013-02-14 2013-02-18 55101400120131 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat dhjetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 245,991 2013-02-26 2013-02-27 9310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat 5/2/2013abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 125,489 2013-03-29 2013-03-29 122310140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel f710088666,06.3.2013,ab.1339574300,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-03-29 2013-03-29 124310140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel kv8.11.2011,f90160097,28.2.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-04-19 2013-04-22 17010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 174,569 2013-04-19 2013-04-22 17110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fix fat mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 321,744 2013-02-05 2013-02-06 4510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-05-22 2013-05-30 23810140012013 MINISTRIA E DREJTESISEtel fat prill 2013 seri 90169433
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 996 2013-05-09 2013-05-13 22310140012012 MINISTRIA E DREJTESISE tel shkr.1773,10.4.2013,fat90166390,31.3.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 245,608 2013-06-12 2013-06-19 247101400120131 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat 8/5/2013 seri 710913939 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-06-26 2013-08-05 30410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat maj 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 245,006 2013-06-26 2013-08-05 31710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fix fat maj 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 218,546 2013-08-27 2013-10-17 35810140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat qershor 2013 kodi abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-08-27 2013-10-17 36210140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-08-28 2013-10-17 40610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat 31/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 198,373 2013-08-28 2013-10-17 40710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat korrik 2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-09-23 2013-10-23 44210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE telefon linje ne dispozicion fat gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 167,740 2013-09-23 2013-10-23 44610140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE tel fat gusht 2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 9,600 2013-11-22 2013-11-22 48410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linja ne dispozicion fat 30/9/2013,31/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 247,485 2013-11-22 2013-11-22 48810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel aft 30/9/2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 228,530 2013-12-18 2013-12-19 57910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE kodi 1339584300,fat dt 30.11.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-12-19 2013-12-19 58510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE linje ne dispozicion,fat nr 902152210 dt 30.11.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 281,720 2013-12-10 2013-12-10 53810140012013 602-MINISTRIA E DREJTESISE tel fat tetor 2013kli 310001696716
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >