Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KOHA JONE 319,000.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 21,400 2012-04-06 2012-04-13 10310140012012 602 Ministria e Drejtesise publikime ne gazete Shkrese e DAP nr.188/1 dt.23.02.12 fat.45748 dt.29.02.12 kontrate dt.27.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 37,800 2012-05-28 2012-06-08 190110140012012 602-Ministria e Drejtesise publikime shkrese Dapit nr.264/1 dt.05.04.12 fat.79 dt.11.04.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 52,200 2012-10-11 2012-10-16 38710140012012 Ministria e Drejtesise publikim njoftimi kon ne vazhdim fat fat qershor -korrik 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 174,000 2013-03-29 2013-03-29 12810140012012 MINISTRIA E DREJTESISE botim kon.13.6.2012,f152,19.6.2012,s88586687
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 8,400 2013-05-22 2013-06-06 24110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 410/8 dt 16/4/2013,599/7dt 24/4/2013 fat 93 dt 26/4/2013 seri 88586998
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 16,800 2013-07-08 2013-09-23 34210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 600/7 dt 22/5/2013 fat dt 150,160 dt 14/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 8,400 2013-12-10 2013-12-10 55310140012013 602-MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi kon 1/7/2013 fat dt 8/7/2013 seri 88619585 kon 10/7/2013 fat dt 12/7/2013 seri 88619590
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >