Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KOCO BENDO 367,130.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 20,020 2012-02-24 2012-03-13 2910140012012 602 Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare Urdher 6808 dt.05.10.11 urdher 8207/7 dt.09.12.11 pv dt.11.08.11 fat.47 dt.19.01.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 19,200 2012-04-05 2012-04-13 8810140012012 602 Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare Urdher 84 dt.06.03.11 fat.47 seri 5386699 dt.23.01.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 22,620 2012-05-11 2012-05-16 16610140012012 602-Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare janar 2012 urdher nr.3395 dt.03.05.12 listpagesa bashkangjitur
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 11,000 2012-05-28 2012-06-08 18610140012012 602-Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare janar 2012 urdher nr.216 dt.21.05.12 pv dt.24.02.12 fat.14 dt.27.02.12 listpagesa bashkangjitur
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 45,500 2012-09-13 2012-09-17 36910140012012 Ministria e Drejtesise perkthime urdher 408 dt 7/9/2012 pv dt 6/6/2012 fat nr 41 dt 2/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 87,730 2013-01-23 2013-01-23 1810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime zyrtare urdher nr 22/10/2012,9/11/2012 fat 2/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 25,090 2013-06-06 2013-06-14 27510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbime perkthimi urdher 215 dt 22/5/2013 fat nr 28 dt 14/2/2013 seri 6256928
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 16,200 2013-08-28 2013-10-17 36610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher 294 dt 10/7/2013 list pages 27/5/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 119,770 2013-11-21 2013-11-22 5131014012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr 638 dt 7/11/2013 ,664 dt 14/11/2013 fat dt 8/7/2013,15/7/2013,9/9/2013,30/8/2013 seri 6256947, ....951...959...957
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >