Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KASTRATI SHA 3,693,937.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 207,583 2012-03-07 2012-03-21 7010140012012 602 Ministria e Drejtesise karburant up.30 dt.18.01.12 kontrate shtese nr.30/2 dt.26.01.12 fat.34 dt.26.01.12 fh.34 dt.26.01.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 529,980 2012-06-15 2012-06-28 23010140012012 602 Ministria e Drejtesise up nr 5/6 dt 27/2/2012 kon nr 3788/5 dt 5/6/2012 nj/fit 21/5/2012 fat nr 45 dt 5/6/2012 fh dt 5/6/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 533,696 2012-11-08 2012-11-22 44410140012012 Ministria e Drejtesise karburant kon ne vazhdim fat nr 47 dt 5/11/2012 fh dt 5/11/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 646,560 2012-11-23 2012-12-17 45910140012012 Ministria e Drejtesise karburant kon ne vazhdim fat nr 21 dt 8/11/2012 fh dt 8/11/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 19,920 2012-12-08 2012-12-19 50210140012012 602 Ministria e Drejtesise karburant kon ne vazhdim fat nr 13 dt 07/12/2012 fh 95 dt 07/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 131,546 2013-02-20 2013-02-21 7310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE lende ngrohese kon shtes nr 14/2 dt 12/1/2013 fat dt 17/1/2013 fh dt 17/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 211,633 2013-02-20 2013-02-21 7410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp karburanti kon shtes nr 14/5 dt 12/1/2013 fat dt 12/2/2013 fh dt 12/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 477,900 2013-08-12 2013-10-17 36710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl karburam\nti up nr 296/1 dt 11/7/2013 ft/ofer 15/7/2013 ,22/7/2013 app 17/7/2013 fta 25/7/2013 fh dt 25/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 190,200 2013-10-09 2013-10-24 46710140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE karburant kon ne vazhdim 4016/2 dt 4/9/2013 fat 12/9/2013 fh dt 12/9/2013 seri 10549969
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 438,675 2013-11-22 2013-11-22 48910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE benzine kon ne vazhdim 4016/2 dt 4/9/2013 fat dt 31/10/2013 fh dt 31/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 306,244 2013-12-20 2013-12-23 60010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE karburant,kontrate nr 4016/2 dt 04.09.2013 ne vazhdim,fat nr 42 dt 17.12.2013,seri 10549812,fh nr 287 dt 17.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >