Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INFOSOFT SYSTEM 13,125,951.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,105,920 2012-02-27 2012-03-13 5510140012012 231 Ministria e Drejtesise permirsimi i lidhjeve online Kontrate ne vazhdim nr.1595/26 dt.31.10.11 fat.19557982 dt.31.01.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,105,920 2012-04-02 2012-04-12 9010140012012 231 Ministria e Drejtesise permirsimi i lidhjeve online Kontrate ne vazhdim nr.1595/26 dt.31.10.11 fat.19558356 dt.29.02.12 pv dt.29.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,544 2012-04-10 2012-04-16 11210140012012 602 Ministria e Drejtesise b.Hub8porta Up.80/1 dt.01.03.12 pv 3&4 dt.01.03.12 fat dt.01.03.12 fh.10 dt.01.03.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,168,360 2012-04-27 2012-05-03 14610140012012 231 Ministria e Drejtesise permirsimi i lidhjeve online Kontrate ne vazhdim nr.1595/26 dt.31.10.11 fat.19566188 dt.30.03.12 pv dt.20.04.12 dif.fat.e dt.09.12.11
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,352,000 2012-11-07 2012-11-21 43710140012012 Ministria e Drejtesise lidhje online up nr 347 dt 30/7/2012 nj/fit nr 347/4 dt 22/8/2012 kon nr 347/5 dt 5/9/2012 fat nr 19558765 dt 5/10/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,352,000 2012-12-07 2012-12-18 46910140012012 Ministria e Drejtesise PERMIRSIM I LIDHJEVE KOM ONLINE KON NE VAZHDIM FAT DT 5/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 2,450,500 2012-12-08 2012-12-19 49310140012012 231 Ministria e Drejtesise PERMIRSIM I LIDHJEVE KOM ONLINE KON NE VAZHDIM FAT SERI 19558862 DT 5/12/2012; FAT 19558865 DT 07/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,605,500 2013-02-18 2013-02-19 7210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE MIREM SISTEM ONLINE KON NE VAZHDIM NR 347/5 DT 5/9/2012 FAT DT 5/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 9,807 2013-03-11 2013-03-13 10510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE MATERIALE ELEKTRONIKE UP 857/1 DT.15.02.13; PV 5 DT.19.02.13 FTSH 80751417 19.02.13;FH 13 DT.25.02.13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,352,000 2013-04-19 2013-04-22 16910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mirem sistemi kon ne vazhdim nr 347/5 dt 5/9/2012 fat dt 5/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,622,400 2013-06-06 2013-06-14 27410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE permir lidhjeve sistemi gjygjesorit kom nr 1413 dt 6/3/2013 fat dt 22/4/2013 seri 80761135
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >