Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INFOSOFT OFFICE SHA 7,176,278.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 260,523 2012-04-06 2012-04-13 10510140012012 602 Ministria e Drejtesise bl tonera Up.28 dt.18.01.12 pv 1 dt.24.01.12 kontrate shtese nr.28/2 dt.30.01.12 fat. dt.01.02.12 fh.4 dt.01.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 18,000 2012-04-05 2012-04-13 9610140012012 602 Ministria e Drejtesise kancelari;UP 918/1 08.02.12;PV 3&4 17.02.12;fat.8041456 17.02.12;fh.4 17.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 15,000 2012-06-07 2012-06-13 19610140012012 602 Ministria e Drejtesise rip printeri up nr 168/1 dt 25/4/2012 pv dt 25/4/2012 fat dt 27/4/2012 seri 80417488
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 18,410 2012-06-15 2012-06-28 23110140012012 602 Ministria e Drejtesise kancelari up nr 3992/1 dt 31/5/2012 pv dt 6/6/2012 fat dt 6/6/2012 fh dt 6/6/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 570,635 2012-08-15 2012-08-17 30810140012012 602 Ministria e Drejtesise leter kon ne vazhdim nr 4004 /1 dt 4/6/2012 fat nr 80402598 dt 22/6/2012 fh dt 26/7/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 9,288 2012-08-14 2012-08-17 32710140012012 602 Ministria e Drejtesise met te ndryshme up nr 328/2 dt 16/7/2012 pv dt 16/7/2012 fat dt 16/7/2012 fh dt 3/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,474,392 2012-09-14 2012-09-17 35810140012012 .
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 24,870 2013-02-11 2013-02-18 6610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelari up nr 18/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 fat dt 11/1/2012 fh dt 6/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 293,373 2013-02-20 2013-02-21 751040012013 MINISTRIA E DREJTESISE BL TONERASH KON SHTES NR 214 DT 14/1/2013 FAT DT 11/2/2013 FH DT 11/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 21,835 2013-04-03 2013-04-03 12010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelari up nr 93/1 dt b6/3/2013 ft ofert dt 6/3/2013 fat dt 11/3/2013 fh dt 12/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 9,820 2013-04-25 2013-04-26 19110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelari up nr 112/1 dt 26/3/2013 pv dt 10/4/2013 fat dt 10/4/2013 fh dt 10/4/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 36,913 2013-05-09 2013-05-13 22410140012012 MINISTRIA E DREJTESISE boje printeri up168/1,17.4.2013,fat110975786,24.4.2013,fh11,24.4.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,412,289 2013-07-11 2013-09-25 34610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl tonera kon nr 2573/1 dt 13/5/2013 pv marrje ne dorezim 4/7/2013 ,fat dt 24/6/2013 seri 110983642 fh dt 4/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 5,930 2013-10-09 2013-10-24 45610140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelarie up nr 379/1 dt 16/9/2013 pv formular 5 dt 23/9/2013 fat 23/9/2013 fh dt 23/9/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 2,000 2013-11-22 2013-11-22 50010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelarie up nr 421/1 dt 10/10/2013 pv 5 dt 14/10/2013 fat 10/10/2013seri 110987420 fh dt 10/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 3,000 2013-12-24 2013-12-26 60110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE kancelari,up nr 845/1 dt 19.12.2013,pv dt 19.12.2013,fat nr serie 11098907 dt 19.12.2013,fh nr 59 dt 19.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >