Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
GLOBUS TRAVEL SH.P.K 2,053,039.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 47,260 2012-02-27 2012-03-15 4610140012012 602 Ministria e Drejtesise shpenz.udhetimi jashte vendit Urdher 49 dt.01.02.12 fat.76 dt.03.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 42,300 2012-05-11 2012-05-16 15410140012012 602-Ministria e Drejtesise dieta jashte vendit Urdher ministri nr.116 dt.26.03.12 fat.39 dt.26.04.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 72,165 2012-05-15 2012-05-17 16810140012012 602 Ministria e Drejtesise udhetime jashte vendit Urdher ministri nr.187 dt.04.05.12 fat.76 dt.05.05.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 86,174 2012-08-15 2012-08-17 32510140012012 602 Ministria e Drejtesise udhetime me jashte urdher nr 223 dt 25/5/2012 fat nr 101 dt 28/5/2012 nr 128 dt 31/5/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 231,000 2012-09-21 2012-09-25 37810140012012 602 Ministria e Drejtesise BILETA UDHETIMI URDHER MIN NR 412 DT 14/9/2012 FAT 239 DT 13/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 162,458 2012-12-08 2012-12-19 48010140012012 602 Ministria e Drejtesise BILETA UDHETIMI URDHER MIN NR 126/99 DT 02/10/2012 FAT 312 DT 09/10/2012 SERI 04360312;URDH 7025/2 DT.16/11/2012 FAT 346 16/11/2012 SERI 04360346
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 195,960 2013-01-23 2013-01-23 1410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta udhetimi urdher min nr 475 dt 16/11/2012 fat nr 345 dt 16/11/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 98,690 2013-02-26 2013-02-27 9410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta udhetimi urdher min nr 67 dt 13/2/2013 fat dt 20/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 320,838 2013-05-09 2013-05-13 22010140012012 MINISTRIA E DREJTESISE udhetim akomodim u.ministri 1674/3,10.4.2013.f98,12.4.2013,s04373189,u.min.170,19.4.2013,f104,22.4.2013,s04373198
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 90,028 2013-05-28 2013-06-12 24510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta avioni urdher min 184 dt 30/4/2013 fat nr 117 dt 8/5/2013 seri 04373215
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 457,666 2013-08-12 2013-10-17 36810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta urdher m 282,288,269 dt 24/6/2013,3/7/2013,14/6/2013, fat 158 dt 27/6/213 seri 04373308,171 dt 4/7/2013 seri 04373324,152 dt 18/6/2013 04373302
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 248,500 2013-11-22 2013-11-25 50410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta avioni up nr 498 dt 11/10/2013 ,498/2 dt 19/1/2013 fit 21/10/2013 aft dt 21/10/2013 seri 04373463
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >