Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
EUROPETROL DURRES ALBANIA 2,485,587.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 337,159 2012-12-08 2012-12-19 49510140012012 602 Ministria e Drejtesise KARBURANT KON NE VAZHDM NR 3788/4 DT 4/6/2012 FAT NR 727 DT 7/12/2012 FH NR 92 DT 7/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 403,098 2013-02-20 2013-02-21 7310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE KARBURANT KON SHTES NR 14/7 DT 16/1/2012 FAT DT 7/2/2013 FH DT 7/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 371,904 2013-09-12 2013-10-21 43110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE bl karbuarnt autorizim mb nr 26/7 dt 12/8/2013 kon 4016/1 dt 29/8/2013 aft dt 30/8/2013 fh dt 30/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 538,596 2013-11-22 2013-11-25 49010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE karburant kon ne vazhdim nr 4016/1 dt 29/8/2013 fat 966 dt 5/11/2013 seri 11387032 fh dt 5/11/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 834,830 2013-12-20 2013-12-23 59910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE karburant,kontrate nr 4016/1 dt 29.08.2013 ne vazhdim,fat nr 1195 dt 17.12.2013,seri 11387264,fh nr 28 dt 17.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >