Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
COFFEE CLUB 582,604.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 37,000 2012-03-07 2012-03-21 7210140012012 602 Ministria e Drejtesise pritje Up.749/1 dt.06.02.12 pv 3&4 dt.06.02.12 fat.365 dt.06.02.12 fh.2 dt.06.02.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 43,000 2012-05-28 2012-06-08 19410140012012 602-Ministria e Drejtesise pritje Up.151/3 dt.11.04.12 pv 3&4 dt.18.04.12 fat.2339 dt.18.04.12 fh.18 dt.18.04.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 36,600 2012-08-14 2012-08-17 33010140012012 602 Ministria e Drejtesise sh pritje up nr 369/1 dt 3/8/2012 pv dt 3/8/2012 fat 4278 dt 3/8/2012 fh dt 3/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 37,000 2012-12-07 2012-12-18 4870140012012 602 Ministria e Drejtesise pritje Up.450/1 dt.12.10.12 pv 3&4 dt.12.10.12 fat.6011 dt.12.10.12 fh.72 dt.12.10.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 37,000 2013-01-23 2013-01-24 2410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sh pritje up nr 462/3 dt 5/12/2012 pv dt 5/12/2012 fat dt 12/12/2012 fh dt 12/12/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 104,000 2013-04-25 2013-04-26 19210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl kafe up nr 152/1 dt 9/4/2013 publikim fit 11/4/2013 fat 13/4/2013 fh dt 13/4/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 74,000 2013-02-05 2013-02-06 4910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp npritje up nr 22/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 fat dt 15/1/2013 fh dt 15/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 104,000 2013-07-08 2013-09-23 34110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE pritje up nr 280/2 dt 21/6/2013 ft/ofer 21/6/2013 fit 25/6/2013 fat dt 25/6/2013 seri 08042323 fh dt 25/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 6,000 2013-12-18 2013-12-19 58410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE pritje-percjellje,up nr 688/1 dt 04.12.2013,pv dt 04.12.2013,fat nr 7096 dt 04.12.2013,seri 11746196,fh n r52 dt 04.12.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 104,004 2013-12-19 2013-12-19 58910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE pritje-percjellje,up nr 699/1 dt 02.12.2013,ftese per oferte dt 02.12.2013,vleresim perf dt 09.12.2013,fat nr 7327 dt 13.12.2013,seri 11746430,fh nr 55 dt 13.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >