Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
CEZ SHPERNDARJE 13,623,857.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 483,201 2012-02-24 2012-03-13 3010140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji muaji dhjetor2011 kontrate C-110816 dhjetor 2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 565,723 2012-02-27 2012-03-15 5610140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji muaji janar 2012 kontrate C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,746,225 2012-04-27 2012-04-30 9510140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji muaji shkurt 2012 kontrate C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 503,696 2012-05-10 2012-05-11 15210140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji muaji mars 2012 kontrate C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,402,735 2012-09-06 2012-09-06 33510140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji kon nr c-110816 fat qershor- korrik 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 671,721 2012-12-08 2012-12-10 47510140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise energji kon nr c-110816 fat gusht 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 449,897 2012-06-11 2012-06-11 21510140012012 1014001 602 Ministria e Drejtesise ENERGJI KON NR C110816 FAT PRILL 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 561,610 2013-01-16 2013-01-16 710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat shtator 2012 kon nr c-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 476,906 2013-02-05 2013-02-05 4410140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat tetor 2012 kli c-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 600,371 2013-03-11 2013-03-11 10710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE FATURE ENERGJI ELEKTRIKE MUAJI DHJETOR 2012 SERIA 134271455
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 653,299 2013-03-29 2013-03-29 12510140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji janar2013,kon,c110816,f135323504,04.2.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 468,890 2013-03-28 2013-03-29 14710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon.c110816,f133328313,4.12.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,137,871 2013-04-30 2013-04-30 21210140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon nr c-110816 fat shkurt -mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 407,424 2013-06-06 2013-06-06 27110140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon c-110816 fat prill 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 514,124 2013-07-03 2013-07-10 32710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon c-110816 fat qershor 2013 139718909
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 543,655 2013-08-27 2013-08-28 35710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat qershor 2013 kon c-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 612,408 2013-09-12 2013-09-20 43510140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon c-110816 fat korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 733,491 2013-10-09 2013-10-14 45910140012013 1014001 ,MINISTRIA E DREJTESISE energji kon nr c-110816 fat gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 507,049 2013-11-27 2013-12-02 51510140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat tetor 2013 kon nr c-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 583,561 2013-12-10 2013-12-10 54110140012013 1014001 602-MINISTRIA E DREJTESISE energji kon nr c-110816 fat tetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >