Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BRUNILDA LLUBANI 26,400.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BRUNILDA LLUBANI Tirane 7,200 2012-06-11 2012-06-22 22010140012012 602 Ministria e Drejtesise PRINTIME UP NR 220/1 DT 21/5/2012 PV DT 21/5/2012 FAT NR 36 DT 21/5/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BRUNILDA LLUBANI Tirane 8,400 2012-08-15 2012-08-17 31410140012012 602 Ministria e Drejtesise printime up nr 290/1 dt 27/6/2012 pv dt 29/6/2012 fat nr 76 dt 27/6/2012 fat nr 77 dt 29/6/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BRUNILDA LLUBANI Tirane 10,800 2012-12-08 2012-12-19 50010140012012 602 Ministria e Drejtesise printime up nr 481/1 26.11.2012 PV 3&4 26.11.2012 FAT.105 26.11.2012 SERI 88620106
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >