Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BNT ELECTRONIC`S 2,598,556.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 1,003,080 2012-09-25 2012-09-28 38110140012012 Ministria e Drejtesise bl kompjutera up nr 16/7 dt 23/4/2012 kon nr 5706/2 dt 6/9/2012 fat nr 2400 dt 17/9/2012 fh dt 19/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 13,608 2012-09-25 2012-09-28 38210140012012 Ministria e Drejtesise ups up nr 16/7 dt 23/4/2012 kon nr 5417/1 dt 22/8/2012 fat nr 2399 dt 17/9/2012 fh dt 19/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 113,201 2013-05-22 2013-05-30 23610140012013 MINISTRIA E DREJTESISErip fotokopje up nr 146/1 dt 3/4/2013 ft/ofert 3/4/2013 fit 9/4/2013 fat 431 dt 26/4/2013 seri 07457321
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 1,267,477 2013-09-23 2013-10-23 43210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon nr 20/9 dt 28/6/2013 kon 3500/1 dt 12/7/2013 fat 14/8/2013 seri 10449647 fh dt 15/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 30,000 2013-09-23 2013-10-23 43310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon 20/8 dt 28/6/2013 kon nr 3499/1 dt 12/7/2013 fat 21/8/2013 fh dt 21/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 171,190 2013-09-23 2013-10-23 434101400120131 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon 20/5 dt 28/6/ 2013 kon 3497/1 dt 12/7/2013 fat 3306 dt 22/8/2013 fh dt 13/8/2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >