Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKA AMERIKANE SHQIPTARE 48,809,565.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,286,691 2012-02-02 2012-02-02 3210140012012 600-Ministria e Drejtesise pagat muaji janar 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 80,000 2012-02-08 2012-02-10 3810140012012 602-606 Ministria e Drejtesise dieta kompes.shpenzime transporti urdher 338/16 dt.10.01.12 urdher 366/11 dt.20.01.12 muaji janar 2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,218,838 2012-03-01 2012-03-02 6110140012012 600-602 606 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti,dieta muaji shkurt 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 6,759 2012-03-15 2012-03-16 7510140012012 600- Ministria e Drejtesise diference page muaji shkurt 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,017,270 2012-03-07 2012-03-21 6510140012012 602-Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare nentor 2011 urdher NR.9033 DT.30.12.11 listpagesa bashkangjitur
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,048,011 2012-07-02 2012-07-02 24510140012012 600-606 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti muaji qershor 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 3,915,867 2012-04-02 2012-04-02 9810140012012 600- Ministria e Drejtesise pagat, muaji mars 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 87,800 2012-04-06 2012-04-06 10610140012012 600-606 Ministria e Drejtesise ndihme e menjehershme Urdher ministri nr.1330/1 dt.12.03.12kompes,transporti paga e prapambetur sipas listpageses dt.05.04.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 29,000 2012-04-16 2012-04-24 11810140012012 602 Ministria e Drejtesise dieta,liste dt 09.04.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 189,261 2012-04-06 2012-04-13 8410140012012 602-Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare dhjetor2011 urdher NR.84 dt.06.03.12 listpagesa bashkangjitur
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,231,909 2012-05-02 2012-05-02 14710140012012 600-606 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti muaji PRILL 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 27,306 2012-05-11 2012-05-15 15810140012012 606- Ministria e Drejtesise shperblim dalje ne pension urdher ministri 86 dt.12.03.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,107,283 2012-06-01 2012-06-01 20310140012012 600-606 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti muaji Maj 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 64,560 2012-06-15 2012-06-28 22310140012012 602 Ministria e Drejtesise dieta urdher nr 7681 dt 14/12/2011 ,212 dt 16/5/2012 nr47 dt 21/1/2012 list pages qershor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,016,852 2012-08-01 2012-08-02 30310140012012 600-606 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti muaji korrik 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 5,850 2012-07-27 2012-08-03 29310140012012 602 Ministria e Drejtesise honorare urdher nr 4778/1 dt 13.07.2012,shkrese nr 978/8 dt 09.07.2012 list pages qershor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 66,180 2012-08-15 2012-08-17 32210140012012 602 Ministria e Drejtesise djeta list pages korrik 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 19,500 2012-09-13 2012-09-17 37010140012012 Ministria e Drejtesise djeta brenda vendit list pages shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,267,757 2012-09-03 2012-09-04 34810140012012 Ministria e Drejtesise pagat,shpenzime transporti muaji gusht 2012 nr.pun. Plan /fakt 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,125,000 2012-09-04 2012-09-05 35210140012012 Ministria e Drejtesise shperblim shkenc per sistemin elektronik vkm nr 495 dt 1/8/2012 urdher nr 386 dt 21/8/2012 list pages dt 3/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,181,091 2012-10-01 2012-10-01 39710140012012 Ministria e Drejtesise pagat paga bordero shtator 2012 pl 136 f 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 108,000 2012-10-11 2012-10-16 410101410012012 Ministria e Drejtesise honorare vkm nr 418 dt 27/6/2012 urdher nr 435 dt 2/10/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 37,500 2012-10-16 2012-10-17 42510140012012 Ministria e Drejtesise dieta urdher nr 5963 dt 12/10/2012 list pages tetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,167,701 2012-11-01 2012-11-01 43110140012012 Ministria e Drejtesise paga bordero tetor 2012 pl 136 f 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 31,280 2012-11-01 2012-11-01 43510140012012 Ministria e Drejtesise paga e prapambetur paga bordero shtator 2012 pl 136 f 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 47,817 2012-11-07 2012-11-12 435101400120121 Ministria e Drejtesise shperb dalje ne pension leje e pakryer urdher nr 444 dt 11/10/2012 list pages nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,108,748 2012-12-03 2012-12-03 46510140012012 Ministria e Drejtesise pagat paga bordero nentor 2012 pl 136 f 136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 77,000 2012-06-06 2012-06-11 19910140012012 602 Ministria e Drejtesise dieta urdher nr 226 dt 28/5/2012 list pages maj 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 238,734 2012-02-08 2012-02-16 2410140012012 602-Ministria e Drejtesise perkthime zyrtare nentor 2011 urdher 38 dt.25.01.12 listpagesa bashkangjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >