Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARMANDO MYFTARI 341,020.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 38,000 2012-06-07 2012-06-13 19110140012012 602 Ministria e Drejtesise sherbim sistem ngrohje-ftohje up nr 918/1 dt 8/2/2012 kon nr 918/4 dt 1/3/2012fat nr 15 dt 31/3/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 75,020 2012-09-21 2012-09-25 37910140012012 602 Ministria e Drejtesise MBUSHJE GAZUP NR 380/3 DT 15/8/2012 PV DT 15/8/2012 FAT NR 4 DT 16/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 38,000 2012-09-27 2012-10-04 39010140012012 Ministria e Drejtesise mirem sistem ngrofje up nr 918/1 dt 8/2/2012 pv dt 1/3/2012 fat nr 90 dt 31/8/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 38,000 2012-10-11 2012-10-16 41910140012012 Ministria e Drejtesise SISTEM NGROHJE KON NE VAZHDIM FAT NR 67 DT 28/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 38,000 2012-11-23 2012-12-17 46010140012012 Ministria e Drejtesise mirem sistem ngrohje kon ne vazhdim fta nr 18 dt 31/10/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 76,000 2012-12-08 2012-12-19 49410140012012 602 Ministria e Drejtesise miramb. sistem. ngrohjes. Kontrata ne vazhdim dt. 01.03.2012 fat. 19 30.11.2012 seri 0001811; fat.20 07.12.2012 seri 0001812
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARMANDO MYFTARI Tirane 38,000 2012-08-20 2012-08-21 33710140012012/ Ministria e Drejtesise MIREMBAJTJE SIST. NGROHJE KONTR. NE VAZHDIM DT 1.03.2012 FAT 89 DT 31.07.2012 SERI 000092
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >