Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,945,450.00 1,016 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 526,981 2012-02-01 2012-02-01 3610170012012 600,min mbrojt dash,paga janar 2012,list pagese 2012,np 400/9
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,565,797 2012-02-01 2012-02-01 3510170012012 600,min mbrojt dash,paga janar 2012,list pagese 2012,np 400/142
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,704,240 2012-02-01 2012-02-01 3410170012012 600,min mbrojt dash,paga janar 2012,list pagese 2012,np 400/215
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 200,000 2012-02-02 2012-02-02 4110170012012 606,MIN MBROJT DASH,KOMPENSIM TRANSPORTI,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 190,000 2012-02-02 2012-02-02 4210170012012 606,MIN MBROJT DASH,KOMPENSIM TRANSPORTI,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,206,800 2012-02-01 2012-02-07 4010170012012 602,min mbrojt dash,transfert atashe bruksel,30000eurox140lek,iban BE36310035325
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 3,939,096 2012-02-03 2012-02-14 5010170012012 1017001 602,min mbrojt dash,energji,kontr h11004,h11005,fat tetor nentor dhjetor 2011
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 678,930 2012-02-03 2012-02-14 4910170012012 602,min mbrojt dash,uji,kontr 159738,ft korrik nentor dhjetor 2011
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,400,000 2012-02-14 2012-02-14 5310170012012 602,MIN MBROJT DASH,VALUTE 10000EUROX140LEK,TERHEQ NEXHMIJE RREKA NP 030728303,UMM 97 D 23/1/12,103 D 25/1/12,114 D 26/1/12
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATOS ALIMADHI Tirane 329,095 2012-02-14 2012-02-20 005310170012012 602,min mbrojt dash, TAKS PERMBARIMORE AUT 2277 DT.14/02/2012 UIRDH.PERMBAR. 37 5/01/2012 VENDIM GJYKATE 2036 2.12.2011 SHK. PERMB.37 DT 2.03.2011VENDIM GJYKATE 190 DT 23.11.2009 VENDIM GJYKATE 846 DT 21.02.2011
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 3,615,015 2012-02-20 2012-02-20 5610170012012 600,606,min mbrojt dash,tatim janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 492,679 2012-02-20 2012-02-20 55/310170012012 600,606,min mbrojt dash,sig shend janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 4,178,895 2012-02-20 2012-02-20 5510170012012 600,606,min mbrojt dash,sig shoq janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 492,679 2012-02-20 2012-02-20 55/210170012012 601,min mbrojt dash,sig shend janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ELIRA Tirane 4,154,900 2012-02-14 2012-02-20 005210170012012 602,min mbrojt dash, VENDIM GJYQI AUT 2277 DT.14/02/2012 UIRDH.PERMBAR. 37 5/01/2012 VENDIM GJYKATE 2036 2.12.2011 SHK. PERMB.37 DT 2.03.2011VENDIM GJYKATE 190 DT 23.11.2009 VENDIM GJYKATE 846 DT 21.02.2011
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 4,347,166 2012-02-20 2012-02-20 55/110170012012 601,min mbrojt dash,sig shoq janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATBARDHA XHURA Tirane 1,056,798 2012-02-17 2012-02-21 5410170012012 602,min mbrojt dash, BILETA AVIONI,UMM 1797 D 7/4/11,UP 1 D 5/1/12,F 46 D 13/1/12 S 5394196,UMM 1334 D 10/8/07,F 3 D 25/1/12 S 5394253,UMM 48 D 12/1/12,F 47 D 16/1/12 S 5394197,,UMM 1699 D 24/10/11,F 34 D 2/12/11 S 5394184
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,604,001 2012-03-01 2012-03-01 5810170012012 600,606,MIN MBROJT DASH,PAGA SHKURT,LIST PAGES 2012,NP 400/149
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,413,293 2012-03-01 2012-03-01 5710170012012 600,606,MIN MBROJT DASH,PAGA SHKURT,LIST PAGES 2012,NP 400/210
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 599,116 2012-03-01 2012-03-01 5910170012012 600,MIN MBROJT DASH,PAGA SHKURT,LIST PAGES 2012,NP 400/10
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 95,000 2012-03-06 2012-03-07 6410170012012 606,MIN MBROJT DASH,KOMP TRANSPORT,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 115,000 2012-03-06 2012-03-07 6310170012012 606,MIN MBROJT DASH,KOMP TRANSPORT,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,428,000 2012-03-13 2012-03-13 9010170012012 602,MIN MBROJTJES DASH,VALUTE,SKRESE 12/3 D 12/3/11,10000EUROX142.7 LEKE,TERHEQ NEXHMIJE RREKA NP 030728303
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,453,933 2012-03-13 2012-03-15 88/310170012012 600,606,MIN MBROJTJES DASH,SIG SHEND SHKURT 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 3,237,461 2012-03-13 2012-03-15 8810170012012 600,606,MIN MBROJTJES DASH,SIG SHOQ SHKURT 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 3,609,659 2012-03-13 2012-03-15 8910170012012 600,606,MIN MBROJTJES DASH,TATIM PAGE,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 4,355,706 2012-03-13 2012-03-19 88/110170012012 601,MIN MBROJTJES DASH,SIG SHOQ SHKURT 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 493,647 2012-03-13 2012-03-19 88/210170012012 601,MIN MBROJTJES DASH,SIG SHEND SHKURT 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) YLLI ZGJANI Tirane 2,600 2012-03-06 2012-03-20 6510170012012 602,MIN MBROJT DASH,BL BILANCI,FAT 20 D 15/2/2012 S 0008219
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,675,248 2012-03-06 2012-03-21 6010170012012 602,MIN MBROJT DASH,USHQIM,LIST PAGESE 2012,VKM 524 D 30/7/04
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) NARI Tirane 87,500 2012-03-07 2012-03-21 6910170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,PROG 2195 D 13/2/12,FAT 917 D 15/2/12 S 008772048
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 55,250 2012-03-07 2012-03-21 7810170012012 602,min mbrojt dash,honorare,umm 52 d 12/1/12,umm 1817 d 8/11/11,umm 1678 d 17/10/11,umm 1077 d 28/6/11,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 47,247 2012-03-06 2012-03-21 6210170012012 602,MIN MBROJT DASH,USHQIM,LIST PAGESE 2012,VKM 524 D 30/7/04
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBTOURSD-VAS TOUR OPERATORE Tirane 1,658,370 2012-03-06 2012-03-21 6610170012012 602,MIN MBROJT DASH,BILETA,UMM 280 D 23/2/12,FAT 640 D 5/12/11 S 89036788,UP 10 D 20/1/12,PV 20/1/12,FAT 67 D 1/2/12 S 00819135,UP 340 D 9/12/11,UMM 2084 D 29/12/11,,FAT 64 D 1/2/12 S 00819132
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,933 2012-03-07 2012-03-21 7510170012012 602,min mbrojt dash,komp cel,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,055,500 2012-03-06 2012-03-21 6810170012012 602,MIN MBROJT DASH,DIETA,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 111,806 2012-03-07 2012-03-21 7110170012012 602,min mbrojt dash,cel,list pagese 2012,fat janar 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,803 2012-03-07 2012-03-21 7710170012012 602,min mbrojt dash,komp cel,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 922,500 2012-03-06 2012-03-21 6710170012012 602,MIN MBROJT DASH,DIETA,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 895,022 2012-03-06 2012-03-21 6110170012012 602,MIN MBROJT DASH,USHQIM,LIST PAGESE 2012,VKM 524 D 30/7/04