Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
Sektori i tatimeve te tjera 3,376,023.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 207,927 2013-12-20 2013-12-20 4210930012013 600 MZHETS sig shoq suplementar nentor 2013 formulari bashke ngjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,239,652 2013-12-20 2013-12-20 4210930012013 601 MZHETS sig shoq p.dhenes nentor 2013 formulari bashke ngjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 859,636 2013-12-20 2013-12-20 4110930012013 600 MZHETS tatim page nentor 2013 formulari bashke ngjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 141,847 2013-12-20 2013-12-20 42 1093001 2013 600 MZHETS sig shend p.dhenes nentor 2013 formulari bashke ngjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 141,848 2013-12-20 2013-12-20 42 10930012013 600 MZHETS sig shend p.mares nentor 2013 formulari bashke ngjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 785,113 2013-12-20 2013-12-20 4210930012013 600 MZHETS sig shoq p.mares nentor 2013 formulari bashke ngjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >