Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISEN BANK SH.A 2,192,102.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 379,937 2013-12-04 2013-12-05 210930012013 600 MZHETS pagat e muajit nentor 2013 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 295,969 2013-12-04 2013-12-05 310930012013 600 MZHETS pagat e muajit nentor 2013 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 751,196 2013-12-04 2013-12-05 410930012013 600 MZHETS pagat e muajit nentor 2013 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,000 2013-12-12 2013-12-16 2010930012013 602 MZHETS shpenzime dieta urdher 128 dt 10.12.13 kuponi nr 14019611085 dt 22.10.13
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,000 2013-12-12 2013-12-16 2410930012013 602 MZHETS shpenzime dieta urdher 128 dt 10.12.13 kuponi 10240111161 dt 21.11.13
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,500 2013-12-20 2013-12-20 4010930012013 602 MZHETSshpenzime larje makine ft 9 dt 16.12.13 seri 6704210 urdh 137 dt 12.12.13 pv 12.12.13
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,100 2013-12-10 2013-12-10 2310930012013 602 MZHETS blerj kurore pv emergjence formul 4 dt 21.11.13 ft 13 dt 21.11.13 seri 0004652
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 358,608 2013-12-10 2013-12-10 3010930012013 602 MZHETS dieta ne valute 1557 dt 10.12.13 autorizim 1 dt 10.12.13 terheqje 2500 euro *143.3 lek
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 105,305 2013-12-10 2013-12-10 3110930012013 602 MZHETS dieta ne valute 1557 dt 10.12.13 autorizim 1 dt 10.12.13 terheqje 1000 doll *105.2 lek
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,706 2013-12-18 2013-12-18 2610930012013 600 MZHETS page me kontrate bordero muaji dhjetor
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 245,700 2013-12-16 2013-12-17 2610930012013 600 MZHETS shperblim per vjetersi ne pune urdher 130 dt 10.12.13
Aparati i Ministrise se Energjisė dhe Industrisė (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,081 2013-12-16 2013-12-17 3410930012013 600 MZHETS page urdher 63 dt 11.11.13 bordero 11.12.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >