Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 56,355 2012-09-24 2012-09-25 50210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT TELEFON ft ser 109084553 nr ab 1065189
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,359 2012-09-24 2012-09-25 50110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT TELEFON GUSHT 2012 NR AB 109510
Ministria e Integrimit (3535) BLERINA BASHA Tirane 102,000 2012-09-24 2012-09-25 50310780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT pajisje el up 123 dt 21.08.12 pv21.08.12 ft 143 dt 21.08.12 ser 62021460 fh 29 dt 21.08.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-10-01 2012-10-01 51010780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT shp transp qershor 2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,380,935 2012-10-01 2012-10-01 50510780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-10-01 2012-10-01 50910780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT shp transp shtator 2012
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 133,851 2012-10-01 2012-10-01 50810780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 170,648 2012-10-01 2012-10-01 50710780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,521,111 2012-10-01 2012-10-01 50410780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 42,164 2012-10-01 2012-10-01 50610780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 37,157 2012-10-04 2012-10-05 51810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon gusht 2012 nr ab b1065189
Ministria e Integrimit (3535) RILINDJA DEMOKRATIKE Tirane 10,000 2012-10-04 2012-10-05 51610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime shtyp kont 20.09.12 ft 355 dt 21.09.12 ser 0017555
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 12,700 2012-10-04 2012-10-05 51910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT ab shtyp i dites proc v 3.01.12 ft 44 dt 21.03.12 ser 67242495
Ministria e Integrimit (3535) KOZETA CAKA Tirane 1,674,696 2012-10-04 2012-10-05 52010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT vendim gjyqi urdher 25.09.12 nr 69 12 lista
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 65,507 2012-10-04 2012-10-05 51310780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 A cekaj urdher 60 dt 20.08.12 lista
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 8,000 2012-10-04 2012-10-05 51710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime shtyp kont 20.09.12 ft 244 dt 21.09.12 ser 88586779
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 118,905 2012-10-03 2012-10-05 51410780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat shtator 2012 A Bela urdher 59 dt 20.08.12 lista
Ministria e Integrimit (3535) BLERINA BASHA Tirane 114,000 2012-10-09 2012-10-15 52310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT tonera up 124 dt 28.08.12 pv 30.08.12 ft 154 dt 30.08.12 ser 6202171 fh 122 dt 1.10.12
Ministria e Integrimit (3535) GREEN HOUSE Tirane 31,200 2012-10-09 2012-10-15 52210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje urdher 18.09.12 prog 18.09.12 ft 886 dt 18.09.12 ser 00643187
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 17,110 2012-10-09 2012-10-15 52010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT sh postar ft 147 dt 30.09.12
Ministria e Integrimit (3535) CICERONI Tirane 19,600 2012-10-09 2012-10-15 52610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp op up 5.09.12 pv 5.09.12 ft 309 dt 5.09.12 ser 04749905 fh 12 dt 1.10.12
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 8,000 2012-10-09 2012-10-15 52510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime kontr 24.09.12 ft 251 dt 29.09.12 ser 88586779
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-10-09 2012-10-15 52410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uje up 131 dt 26.09.12 pv 26.09.12 ft 2174 dt 26.09.12 ser 037655825 fh 124 dt 1.10.12
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 13,000 2012-10-09 2012-10-15 52110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl qumesht up 123 dt 18.08.12 pv20.08.12 ft 4439 dt 20.08.12 ser 02751949 fh 1.10.12
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 146,088 2012-10-09 2012-10-15 51910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT mat pastrimi up 128 dt 5.09.12 pv 5.09.12 ft 372 dt 5.09.12 ser 03933322 fh 118 dt 20.09.12
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 66,754 2012-10-10 2012-10-16 52810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta urdher 36 dt 3.05.12 aut 10.10.12 euro467x142.8
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 31,447 2012-10-10 2012-10-16 52910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta urdher 63 dt 27.08.12 aut 10.10.12 euro 220x142.8
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,520 2012-10-16 2012-10-16 53310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMITuje shtator 2012 nr 129-159477
Ministria e Integrimit (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 4,550 2012-10-16 2012-10-22 53910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT tatim pg pedag per komis shkrese 196/2,129/4 dt 18.09.12 vendim 231 dt 11.05.2000 bordero 15.10.12
Ministria e Integrimit (3535) BELLE AIR Tirane 56,000 2012-10-16 2012-10-22 51510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta transp urdher 51 dt 9.07.12 ft 327 dt 20.07.12 ser 03994481
Ministria e Integrimit (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 11,700 2012-10-16 2012-10-22 53210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pg pedag per komis shkrese 196/2,129/4 dt 18.09.12 vendim 231 dt 11.05.2000 bordero 15.10.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 5,850 2012-10-16 2012-10-22 53010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pg pedag per komis shkrese 129/4 dt 1.10.12 vendim 231 dt 11.05.2000 bordero 15.10.12
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 135,650 2012-10-16 2012-10-22 54010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon shtator 2012 kl 1339884510
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,550 2012-10-16 2012-10-22 53110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pg pedag per komis shkrese 196/2,129/4 dt 18.09.12 vendim 231 dt 11.05.2000 bordero 15.10.12
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,230 2012-10-22 2012-10-24 54610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rip cel bl uje up 119 dt31.07.12 pv 31.07.12 kupon tati nr 679 dt 31.07.12 Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) BERTI BERDAJ Tirane 60,000 2012-10-18 2012-10-24 54210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje percj u 24.09.12 prog 25.09.12 ft 7 dt 26.09.12 ser 6148057
Ministria e Integrimit (3535) ALES Tirane 480,000 2012-10-18 2012-10-24 54110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT roje up 106 dt 7.06.12 pv 10.06.12 ft 288 dt 25.09.12 ser 04387673
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 17,000 2012-10-22 2012-10-24 54410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl kafe up 130 dt 3.10.12 pv 3.10.12 ft 6162 dt 3.10.12 ser 04755922 fh 125 dt 3.10.12
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 112,172 2012-10-22 2012-10-23 54310780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT energji shtator 2012 kontr B110042
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 285,485 2012-10-22 2012-10-23 54510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta urdher 74dt12.10.12 aut 22.10.12 euro2000x142.6