Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,530 2012-08-22 2012-08-23 34210780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT uje m korrik 2012 kontr 159477
Ministria e Integrimit (3535) ARBEN KOROMANI Tirane 90,000 2012-08-22 2012-08-23 34510780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT shp pritje percj. fat 118 dt 9.8.12 urdh 48 dt 2.7.12 progr 4.7.12
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 13,990 2012-08-22 2012-08-23 34410780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT shp poste fat 110 dt 31.7.2012 s 87413645
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 115,755 2012-08-22 2012-08-23 34610780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT PAGE [PER A BELA KORRIK 2012 URDHER 20.08.12 NR 59 AUTORIZIM 20.08.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,555 2012-08-22 2012-08-23 34710780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT PAGE [PER A.CEKAKORRIK 2012 URDHER 20.08.12 NR 59 AUTORIZIM 20.08.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 115,755 2012-08-22 2012-08-23 34910780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT PAGE [PER A MARLECI KORRIK 2012 URDHER 20.08.12 NR 60 AUTORIZIM 22.08.12 KONT 01.07.12
Ministria e Integrimit (3535) DHIMITER VASI/1 Tirane 4,000 2012-08-22 2012-08-23 35510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT KARTVIZITA FAT 12 DT 26.06.12 UP 105 DT 20.06.12 PV 20.06.12 FH 100 DT 02.08.12
Ministria e Integrimit (3535) VARVARA. Tirane 102,120 2012-08-22 2012-08-23 35110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT GOMA FAT 16.08.12 NR 986 UP 31.07.12 NR 120 DH 16.08.12 PV 16.08.12
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 57,499 2012-08-30 2012-08-31 36610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .telefon korrik 2012nr kl ab5701
Ministria e Integrimit (3535) BERTI BERDAJ Tirane 35,000 2012-08-30 2012-08-31 36410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . pritje percjellje urdher dt 4.7.2012, progr dt 3.8.2012 ft 37seri 5312247 dt 3.8.2012
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 137,541 2012-08-30 2012-08-31 36710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .telefon korrik 2012nr kl 1339884510
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,144 2012-08-30 2012-08-31 36510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .telefon korrik 2012nr kl ab1009510
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,497,128 2012-09-03 2012-09-03 36810780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat gusht 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 134,613 2012-09-03 2012-09-03 37110780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat gusht 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 213,146 2012-09-03 2012-09-03 37210780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat gusht 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 42,576 2012-09-03 2012-09-03 37010780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat gusht 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,427,615 2012-09-03 2012-09-03 36910780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat gusht 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-09-11 2012-09-12 37310780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT sh transporti urdher 8 dt 29.01.10
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-09-11 2012-09-12 373 10780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT sh transporti urdher 8 dt 29.01.10
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 91,275 2012-09-10 2012-09-13 37910780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT . pag per cel a cekaj
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 8,000 2012-09-11 2012-09-13 37410780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT . publikime kontr 4.07.12 ft 31.08.12 ser 88586760
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,390 2012-09-11 2012-09-13 37510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .sh postar fat 128 dt 31.08.12
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 11,440 2012-09-12 2012-09-13 38310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT ab shtypi proc vazhd 03.01.12 ft 21.03.12 ser 67242495
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 116,655 2012-09-10 2012-09-13 37810780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT . pag per cel a marleci
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 238,000 2012-09-12 2012-09-13 38410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta avioni urdher min 63 dt 27.08.12 ft 1578 dt 7.09.12 ser 05201290
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 44,100 2012-09-12 2012-09-13 38210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT lavazh up 5 dt 3.01.12 kont v 3.01.12 ft 3219 dt 31.08.12 ser 0000843
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 116,655 2012-09-10 2012-09-13 37610780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT . pag per cel a bela
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 236,004 2012-09-12 2012-09-13 38010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta avioni urdher min 62dt 23.08.12 ft 1523 dt 30.08.12 ser 05201185
Ministria e Integrimit (3535) AGIM KADIU Tirane 40,100 2012-09-11 2012-09-13 37310780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT .miremb automj up 31.07.12 pv 02.08.12 ft 2.08.12 ser 5409280 fh 16.08.12
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 112,726 2012-09-14 2012-09-17 38610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .telefon gusht 2012
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,520 2012-09-14 2012-09-17 38510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . uje gusht 2012
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 33,773 2012-09-21 2012-09-21 49810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon gusht 2012 nr ab 5701
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,871 2012-09-21 2012-09-21 49910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon gusht 2012 nr ab 1061284
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 6,000 2012-09-21 2012-09-24 39510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMITlule up 113 dt 08.06.12 pv 2.07.12 ft 2.07.12 ser 5906342 fh 12 dt 16.08.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 123,020 2012-09-21 2012-09-24 49610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kancelari up 109 dt 14.06.12 pv20.06.12 ft 20.06.12 ser 1117024 fh 16.08.12
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 141,473 2012-09-21 2012-09-24 49710780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT energji gusht 2012 B110042
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 8,000 2012-09-21 2012-09-24 39310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime shtyp kontr 04.07.12 ft 7.09.12 ser 88586764
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 173,414 2012-09-21 2012-09-24 39210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon gusht 2012 nr ab 10065189,1061284,1065189
Ministria e Integrimit (3535) RILINDJA DEMOKRATIKE Tirane 20,000 2012-09-21 2012-09-24 39410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime shtyp kontr 28.08.12 ft 5.09.12 ser 0017530
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 281,589 2012-09-21 2012-09-24 50010780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMITbileta avioni urdher min 65 dt 9.08.2012 ft 1682 dt 20.09.12 ser 05272594