Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,945,450.00 1,016 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 248,100 2012-10-04 2012-10-04 34510170012012 606 ,min mbrojtjes dash,ndihme ekonomike Shtator 2012,LIST PAGESE
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,500 2012-10-04 2012-10-04 34610170012012 606 ,min mbrojtjes dash,ndihme ekonomike Shtator 2012,LIST PAGESE
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 58,450 2012-10-05 2012-10-05 34810170012012 1017001 602,min mbrojt Page e prapambetur me bordero
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 71,500 2012-10-02 2012-10-05 39810170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,Dieta Gusht 2012,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,552,104 2012-10-05 2012-10-08 34710170012012 1017001 602,min mbrojt dash,energji,muaj maj Gusht 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 508,151 2012-10-09 2012-10-09 350 10170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA te prapambetur KORRIK 2012,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 46,343 2012-10-09 2012-10-15 34010170012012 602,min mbrojt dash,tel me list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 192,721 2012-10-09 2012-10-15 35110170012012 600,602,min mbrojt dash,amc, gusht 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 160,320 2012-10-09 2012-10-15 34110170012012 602,min mbrojt dash,tel gusht 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 233,400 2012-10-26 2012-10-26 41210170012012 602 ,min mbrojtjes dash,Ndihme ekonomike Shtator 2012,LIST PAGESE
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 241,200 2012-10-26 2012-10-26 41710170012012 602 ,min mbrojtjes dash,Ndihme ekonomike Shtator 2012,LIST PAGESE
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 139,962 2012-10-26 2012-10-26 41910170012012 602,min mbrojt dash,tel shtator 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 33,000 2012-10-26 2012-10-29 41510170012012 602 ,min mbrojtjes dash,Dieta Shtator 2012,LIST PAGESE
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,166,621 2012-11-01 2012-11-01 42010170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/211
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 742,330 2012-11-01 2012-11-01 42210170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/211
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,482,292 2012-11-01 2012-11-01 42110170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/211
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 76,973 2012-11-12 2012-11-13 42310170012012 600, ,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor 2012,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,416 2012-11-12 2012-11-13 42410170012012 600, ,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor 2012,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 280,000 2012-11-21 2012-11-23 43810170012012 600,min mbrojtjes dash,PAGA Tetor e prapambetur 2012,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 93,534 2012-11-21 2012-11-27 429/110170012012 600,602,min mbrojt dash,amc,klient 33532200100084,fat Tetor 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 38,080 2012-11-26 2012-11-27 44310170012012 600-602,Min mbrojtjes dash,telefon,fat Tetor 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 281,790 2012-11-20 2012-11-27 43010170012012 602,min mbrojt dash,uji,fat Tetor 2012,kontrate 159738
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,331,039 2012-11-22 2012-11-27 43910170012012 1017001 602 ,min mbrojtjes dash,energji,kontrate H110004,H110005,fat Tetore 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 306,200 2012-11-26 2012-11-27 44210170012012 606 ,Min mbrojtjes dash,shperblim per dalje ne reforme,urdher nr 1781 dt 17.10.2012,1787 dt 18.10.2012,liste dt 26.11.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,422,649 2012-11-20 2012-11-27 43610170012012 1017001 602,min mbrojt dash,energji,kontrate H110004,H110005,muaj Shtator 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 675,200 2012-11-26 2012-11-27 44110170012012 606 ,Min mbrojtjes dash,shperblim per dalje ne reforme,urdher nr 1781 dt 17.10.2012,1787 dt 18.10.2012,liste dt 26.11.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 371,640 2012-12-03 2012-12-04 44410170012012 602 ,min mbrojtjes dash,uje,kontrate 159738,fat Shtator 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 371,640 2012-12-03 2012-12-07 44410170012012 602 ,min mbrojtjes dash,uje,kontrate 159738,fat Shtator 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 165,600 2012-11-13 2012-12-07 42510170012012 602 ,Min mbrojtjes dash,Pagese misioni per Ylli Mecaj me bordero
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,417,113 2012-12-07 2012-12-10 44910170012012 1017001 602 ,min mbrojtjes dash,energji,kontrate H110004,H11005,fat Nentor 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AR & LO Tirane 1,601,664 2012-11-20 2012-12-13 43410170012012 602,Min Mbrojte, bileta avioni,UM 107,859,410,1622,1184,1428,1195,fat dt 02.06.2011-11.09.2012,seri 04702145,03139935,0417073,04717072,04717097,04702413,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 104,500 2012-11-20 2012-12-13 42810170012012 602-min mbrojtjes ,dieta,liste dt 20.11.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AR & LO Tirane 779,428 2012-11-20 2012-12-13 43510170012012 602,Min Mbrojte, bileta avioni,UM 1069,1423,1922,fat nr 1350,1362,1621 dt 23.07.2012-19.11.2012,seri 04702400,04702412,05779721,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATBARDHA XHURA Tirane 782,567 2012-11-22 2012-12-13 43310170012012 602 ,min mbrojtjes dash,bileta avioni,UM nr 1246,1720,1541,1153,1183,1972,1991dt 02.08.2012-19.11.2012,fat nr 122,109,106,103,104,108,107,dt 03.09.2012-19.11.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BRILANT Tirane 469,176 2012-11-22 2012-12-13 44010170012012 602 ,min mbrojtjes dash,sherbime,up nr 181 dt 23.07.2012,pv dt 23.07.2012,fat nr 26 dt 16.08.2012,seri 20693135
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 148,500 2012-12-13 2012-12-14 45410170012012 606,min mbrojtjes dash,ndihme ekonomike,urdher nr 1967 dt 12.11.2012,liste dt 13.12.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) EAGLE MOBILE Tirane 27,633 2012-12-07 2012-12-18 44810170012012 602 ,min mbrojtjes dash,telefon,kodi C1005888,fat Qershor 2012-Tetor 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,728,000 2012-12-17 2012-12-18 45510170012012 600 ,min mbrojtjes dash,shperblim 100.000,liste dt 17.12.2012,Shkrese MF nr 3132/872 dt 14.12.2012,fakt 190
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 135,000 2012-12-17 2012-12-18 45710170012012 600 ,min mbrojtjes dash,shperblim 100.000,liste dt 17.12.2012,Shkrese MF nr 3132/872 dt 14.12.2012,fakt 15
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,053,000 2012-12-17 2012-12-18 45610170012012 600 ,min mbrojtjes dash,shperblim 100.000,liste dt 17.12.2012,Shkrese MF nr 3132/872 dt 14.12.2012,fakt 117