Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 86,521 2012-06-20 2012-06-20 26810780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT nenrgji maj 2012 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,473 2012-06-20 2012-06-20 27010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon prill 2012 nr ab 109510
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 20,160 2012-06-08 2012-06-20 25410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT sherb poste at 74 dt 30.5.2012 s 87416177 k vazhd 30.1.12
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,011 2012-06-20 2012-06-20 270 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon dhjetor 2011 nr ab 109510
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 82,900 2012-06-08 2012-06-20 25210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp lavazh up 5 dt 3.1.2012 pv 3.1.2012 kntr 30.1.2012 vazhd fat 146 dt 29.2.12
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 55,419 2012-06-27 2012-06-27 27710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon maj 2012 ser 109191725
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,626 2012-06-27 2012-06-27 27810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon maj 2012 nr ab 109510
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 5,306 2012-06-27 2012-06-27 27510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon maj 2012
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SHAIP HOXHA Tirane 25,000 2012-06-19 2012-06-29 25510780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pjes kembimi up 10.04.12 pv 11.04.12 ft11.04.12 nr 2 ser 000182 fh 77 dt 03.056.12 pjesore
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 38,715 2012-08-01 2012-08-02 32210780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon qershor 2012
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 439,845 2012-07-25 2012-08-02 31310780012012 602 M INTEGRIMIT BIL AVIONI FT 17.07.2012 SR 04180396-397 URDH 2-9.07.2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-08-01 2012-08-02 32010780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT sh trans korrik 2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-08-01 2012-08-02 32110780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT sh trans korrik 2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 212,110 2012-08-01 2012-08-02 31710780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat korrik 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 130,147 2012-08-01 2012-08-02 31810780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat korrik 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,486,477 2012-08-01 2012-08-02 31410780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat korrik 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,278,080 2012-08-01 2012-08-02 31510780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat korrik 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,702 2012-08-01 2012-08-02 31610780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat korrik 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 129,630 2012-08-01 2012-08-03 32310780012012 1078001 602MINISTRIA INTEGRIMIT energji qershor 2012kontr abb110042
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 141,387 2012-08-01 2012-08-08 31910780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat M BELULI korrik 2012 kont 6.12.11 bordero korrik 2012
Ministria e Integrimit (3535) GREEN HOUSE Tirane 28,800 2012-08-02 2012-08-09 32610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . pritje percjellje urdher dt 4.7.2012, progr dt 3.7.2012 ft seri 00643148 dt 3.7.2012
Ministria e Integrimit (3535) BERTI BERDAJ Tirane 65,000 2012-08-02 2012-08-09 32410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . pritje percjellje urdher dt 4.7.2012, progr dt 3.7.2012 ft seri 5312236 dt 4.7.2012
Ministria e Integrimit (3535) T & D Tirane 5,850 2012-08-02 2012-08-09 32710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . pritje percjellje urdher dt 4.7.2012, progr dt 3.7.2012 ft seri 01567203 dt 3.7.2012
Ministria e Integrimit (3535) KASTRIOT ZIFLA Tirane 54,000 2012-08-02 2012-08-09 32510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . pritje percjellje urdher dt 4.7.2012, progr dt 3.7.2012 ft seri 5881037 dt 3.7.2012
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,042 2012-08-13 2012-08-14 33410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp internet qershor 2012 abnent 1009510
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SHAIP HOXHA Tirane 950,000 2012-08-15 2012-08-16 33310780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT rip autmj fat 9 dt 10.7.12 s 00018 fat 10 dt 10.7.12 s 000189 memo 1.7.12sgk 2696 dt 25.7.12
Ministria e Integrimit (3535) ALES Tirane 234,000 2012-08-13 2012-08-17 32810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT roje kontr vazhd 21.03.12 ft 226 dt 31.07.12 ser 04387721
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 16,200 2012-08-13 2012-08-17 33010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp publikimi kontr m 4.7. 2012 fat 170 dt 17.7.12 s 88586705
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 40,000 2012-08-13 2012-08-17 33510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp tel celul m mars prill maj qershor 2012 abnent 1061284
Ministria e Integrimit (3535) PANORAMA GROUP Tirane 21,000 2012-08-13 2012-08-17 33110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp publikimi kontr m korrik 2012 fat 702 dt 16.7.112 s 03300691
Ministria e Integrimit (3535) GENTIAN DHAMA Tirane 12,500 2012-08-13 2012-08-17 32910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp pritjr prerj. urdh 55 dt 20.7.12 fat 8 dt 22.7.12 s 71320183 prog pune 22.7.12
Ministria e Integrimit (3535) AMBASADA AUSTRIAKE Tirane 359,441 2012-08-13 2012-08-17 33210780012012. 231 MINISTRIA INTEGRIMIT TVSH per projekt urdher 570dt 1.8.12shk 892 dt 27.7.12
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 280,087 2012-08-15 2012-08-17 33610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl bilet avioni urdh 54 dt 20.7.12 fat 1377 dt 28.7.12 s 04180489
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 3,000 2012-08-22 2012-08-23 35310780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT bl qumesht up 17.7.12 pv 17.7.12 fat 4147 dt 17.7.12 fh 105 dt 2.8.12
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 22,800 2012-08-22 2012-08-23 34610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT abnim ne shtyp up 3.1.2012 pv 3.1.12 fat 44 dt 21.3.12 s 67242495
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 1,500 2012-08-22 2012-08-23 35410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT LULE FAT 2.07.12 NR 40 SR 5906340 UP 02.07.12 NR 114 FH 02.08.12 PV 02.07.12
Ministria e Integrimit (3535) YLLI GRAMATIKU (K91920010R) Tirane 42,000 2012-08-22 2012-08-23 34310780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT shp pritje percj urdh 48 dt 2.7.12 progr 4.7.12 fat 82 dt 4.7.12 s 0000078
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,093 2012-08-22 2012-08-23 34310780012012 MINISTRIA INTEGRIMIT telef m nentor 2010 klienti 1339884510
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-08-22 2012-08-23 35210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT UJE FAT 1596 DT 25.07.12 SR 03765246 UP 25.07.12 NR 117 FH 02.08.12 BNR 106 PV 25.07.12
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 160,994 2012-08-22 2012-08-23 35010780012012 1078001 MINISTRIA INTEGRIMIT en el m korrik 2012 kontr B110042