Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,945,450.00 1,016 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 73,290 2012-07-27 2012-08-03 34710170012012 602-MIN MBROJTJES pritje prog.4073 dt.27.03.12 fat.43 dt.29.03.12 prog.3843 dt.20.03.12 prog.6805 dt.07.06.12 fat.115 dt.29.06.12
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) SHTEPIA QENDRORE USHTRISE Tirane 103,800 2012-07-27 2012-08-03 34610170012012 602 Min mbrojt PRITJE PROG.7192 DT.18.06.12 FAT. 192 DT.20.06.12 PROG.8010 DT.12.07.12
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,279 2012-08-01 2012-08-08 35710170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,TEL,QERSHOR 2012,KOD 1055888
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) DUDA Tirane 387,600 2012-08-01 2012-08-08 35410170012012 1017001 602,MIN MBROJTJES Pritje percjellje me prog 7401 dt 25.06.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,706,662 2012-08-10 2012-08-13 36610170012012 1017001 602,min mbrojt dash,energji,muaj maj qershor 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,000 2012-08-07 2012-08-14 35810170012012 602,min mbrojt dash,tel . me list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) K O D R A Tirane 36,000 2012-08-07 2012-08-14 36010170012012 602,min mbrojt dash, SHERBIM ME UP 180 DT 23.07.2012 PV DT 23.07.2012 FAT 534 02.08.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) MIGEN KASAJ Tirane 35,000 2012-08-07 2012-08-14 35910170012012 602,min mbrojt dash, SHERBIM ME UP 157 DT 26.06.2012 PV DT 26.06.2012 FAT 18 DT 12.07.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 110,000 2012-08-07 2012-08-15 36210170012012 602 ,min mbrojtjes dash,DIETA,LIST PAGES 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 112,500 2012-08-07 2012-08-15 36110170012012 602 ,min mbrojtjes dash,DIETA,LIST PAGES 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 14,644 2012-08-09 2012-08-16 36310170012012 602,min mbrojt dash,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,018 2012-08-09 2012-08-16 36510170012012 602,min mbrojt dash,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 35,553 2012-08-09 2012-08-16 36410170012012 602,min mbrojt dash,list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ARANIT BANAJ Tirane 397,600 2012-08-15 2012-08-17 355101700120121 602,MIN MBROJTJES Blerje kollare me up 145 dt 13.06.2012 pv dt 28.06.2012 fat 78 dt 28.06.2012 fh 29 28.06.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) KUJTIM LEKA ( L02413011P) Tirane 396,000 2012-08-15 2012-08-17 356101700120122 602,MIN MBROJTJES PRITJE PERCJELLJE ME UM 395 DT 13.06.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) SHTEPIA QENDRORE USHTRISE Tirane 89,280 2012-08-17 2012-08-20 36910170012012 602,600,min mbrojt dash,hotel,fat 84 ,70 dt 25.06.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 281,790 2012-08-17 2012-08-20 36710170012012 602,min mbrojt dash,uji,fat Korrik 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,621,147 2012-08-30 2012-08-31 37510170012012 1017001 602,min mbrojt dash,energji,muaj maj Korrik 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 172,966 2012-08-30 2012-08-31 37410170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,TEL,Korrik 2012,KOD 1055888
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) EAGLE MOBILE Tirane 31,913 2012-08-30 2012-08-31 37310170012012 ,602,MIN MBROJT DASH,TEL EAGLE,KOD C1005343, Korrik 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 616,819 2012-09-03 2012-09-03 37810170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Gusht 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/10
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,100,345 2012-09-03 2012-09-03 37710170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Gusht 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/164
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,879,257 2012-09-03 2012-09-03 37610170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Gusht 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/211
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 107,615 2012-09-11 2012-09-12 38710170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,TEL,Korrik 2012,KOD 1055888
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) PRINC- PARK Tirane 26,900 2012-09-11 2012-09-13 38610170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash, Pritje+ percjellje me prog 8378 dt 26.07.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,031 2012-09-11 2012-09-13 38410170012012 602,min mbrojt dash,tel me list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,187 2012-09-11 2012-09-13 38510170012012 602,min mbrojt dash,tel me list pagese 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 366,450 2012-09-19 2012-09-19 38810170012012 602,min mbrojt dash,uji,fat Gusht 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATBARDHA XHURA Tirane 820,902 2012-09-19 2012-09-24 39210170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UMin 1298 dt 08.08.2012 fat 61 dt 01.09.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATBARDHA XHURA Tirane 2,044,800 2012-09-19 2012-09-24 39110170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UMin 1035 dt 28.06.2012 fat 54 dt 24.08.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) F L O G A Tirane 14,000 2012-09-19 2012-09-24 39010170012012 602,MIN MBNROJT DASH, Pritje percjellje me Prog 8949 dt 23.08.2012 fat dt 23.08.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FATBARDHA XHURA Tirane 1,496,538 2012-09-19 2012-09-24 39310170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UMin 838 dt 20.06.2012 fat 65 dt 07.09.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBTOURSD-VAS TOUR OPERATORE Tirane 494,150 2012-09-19 2012-09-24 39410170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UMin 1234 dt 01.08.2012 fat 456 dt 25.07.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AMADES TRAVEL END TOURS Tirane 668,954 2012-09-19 2012-09-24 39510170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UMin 1235 dt 25.07.2012 fat 1 dt 19.05.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 38,500 2012-09-03 2012-09-04 38010170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,Dieta Gusht 2012,LIST PAGESE 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) SHTEPIA QENDRORE USHTRISE Tirane 89,280 2012-09-04 2012-09-04 379 10170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash, Qera hoteli me fat 100 dt 27.08.2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,096,139 2012-09-04 2012-09-05 38110170012012 602,MIN MBROJT DASH,Transferte bankare ,15000 euro,TERHEQ NEXHMIJE RREKA NP 030728303
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,922,839 2012-10-01 2012-10-01 34310170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Shtator 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/164
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,428,977 2012-10-01 2012-10-01 34210170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Shtator 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/211
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 699,910 2012-10-01 2012-10-01 34410170012012 600,602 ,min mbrojtjes dash,PAGA Shtator 2012,LIST PAGESE 2012 NP 400/10