Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,945,450.00 1,016 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) FUSHA Tirane 279,300 2012-05-17 2012-05-22 20210170012012 602,MIN MBROJT DASH,PASTRIM,UP 508 D 29/12/10,PV 31/12/10,FAT 240 D 19/12/10 S 41601831,KONTR VAZH 31/12/10
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) SIXT ALBANIA Tirane 63,450 2012-05-17 2012-05-22 19310170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,UP 69 D 13/3/12,PV 27/3/12,FAT 80 D 5/4/12 S 89171931
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) MER-COM Tirane 289,380 2012-05-17 2012-05-22 22210170012012 602,MIN MBROJT DASH,DIZIFEKTIM,UP 288 D 22/11/11,PV 22/11/11,FAT 1155 D 8/12/11 S 00646100,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) LANI Tirane 21,000 2012-05-17 2012-05-22 21710170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,PROG 1016 D 26/1/12,FAT 25 D 24/1/12 S 99353797
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) PETRAQ PECANI Tirane 15,000 2012-05-17 2012-05-22 21910170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,UP45 D 16/2/12,PV 16/2/12,FAT 42 D 16/2/12 S 5719158,
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 144,211 2012-05-22 2012-05-23 23210170012012 600,602,MIN MBROJT DASH,TEL,FATURE PRILL 2012,KOD AB 1001200
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) GRAND - HOTEL Tirane 62,366 2012-05-18 2012-05-28 20310170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 10361 d 7/11/11,fat 306 d 28/10/11 s 89191786
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 24,500 2012-05-18 2012-05-28 20610170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 3419 d 7/3/12,fat 894 d 7/3/12 s 01576194
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ARSEN SOVJANI Tirane 135,000 2012-05-18 2012-05-28 20510170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 4073 d 27/3/12,fat 8 d 14/3/12 s 88908722
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BLUR Tirane 135,000 2012-05-18 2012-05-28 21210170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 4073 d 27/3/12,fat 3 d 15/3/12 s 83490688
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) GEZIM CARA (L11824002N) Tirane 60,300 2012-05-18 2012-05-28 19410170012012 602,min mbrojt dash,larje,up 92 d 5/4/12,pv 10/4/12,fat 784 d 30/4/12 s 0016646
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) COPIER COMPUTER CENTER Tirane 508,000 2012-05-18 2012-05-28 19210170012012 602,min mbrojt dash,pritje,up 77 d 20/3/12,pv 20/3/12,fat 933 d 18/4/12 s 01227933,fh 16 d 26/3/12
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 14,990 2012-05-18 2012-05-28 22010170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 10869 d 17/11/2011,fat 165804 d 10/11/11,165693 d 10/11/11
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) NATYRA E QETE Tirane 21,000 2012-05-18 2012-05-28 21110170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 10012 d 26/10/11,fat 408 d 8/11/11 s 86155230
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALMA RELI Tirane 70,000 2012-05-21 2012-05-28 22710170012012 602,MIN MBROJTJES DASH,PRITJE,UP 35 D 10/2/11,PV 16/2/12,FAT 11 D 16/9/12 S 6040011,FH 6 D 16/2/12
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 210,000 2012-05-21 2012-05-28 21510170012012 602,MIN MBROJTJES DASH,KARTOLINA,UP 311 D 8/12/11,PV 8/12/11,FAT 35 D 15/12/11 S 5904641,FH 24 D 15/12/11
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) HYSNELI Tirane 30,000 2012-05-18 2012-05-28 22610170012012 602,min mbrojt dash,pritje,prog 2992 d 28/2/12,2436 d 16/2/12,fat 85 d 29/2/12 s 88168235
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) PASHAKO Tirane 189,800 2012-05-21 2012-05-29 22110170012012 602,MIN MBROJTJES DASH,KARTOLINA,UP 312 D 9/12/11,PV 9/12/11,FAT 47 D 14/12/11 S 0607347,FH 23 D 14/12/11
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AIDA BAHOLLI Tirane 33,000 2012-05-21 2012-05-29 22910170012012 602,MIN MBROJTJES DASH,PRITJE,UP 54 D 12/4/11,PROG 3264 D 12/4/11,FAT 305 D 13/4/11 S 0001648
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) EAGLE MOBILE Tirane 62,112 2012-05-28 2012-05-29 24610170012012 600,602,MIN MBROJTJES DASH,KLIENT C1005343,FAT PRILL 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,657,753 2012-06-01 2012-06-01 24910170012012 600,min mbrojt dash,paga Maj 2012,list pagese 2012,np 400/150
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,228,155 2012-06-01 2012-06-01 24810170012012 600,min mbrojt dash,paga Maj 2012,list pagese 2012,np 400/210
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 641,922 2012-06-01 2012-06-01 25010170012012 600,min mbrojt dash,paga Maj 2012,list pagese 2012,np 400/10
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,907,850 2012-06-01 2012-06-04 25210170012012 600,min mbrojt dash,transf jashte Stamboll per Hatixhe Kola shkresa nr 01.06.2012 35000 euro x140
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) EAGLE MOBILE Tirane 38,447 2012-05-22 2012-06-05 23010170012012 602,MIN MBROJT DASH,TEL,FATURE PRILL 2012,KOD AB 2182093,2326013
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 20,000 2012-06-05 2012-06-05 25410170012012 602,MIN MBROJT DASH, Diference pagash me bordero maj 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) MIHALLAQ TAĒI Tirane 31,200 2012-05-23 2012-06-06 23310170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,PROG 3659 D 15/3/12,FAT 4 D 18/3/12 S 5892204,FAT 5 D 22/3/12 S 5892205
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BEAR MEKO Tirane 1,016,400 2012-05-23 2012-06-06 23710170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,UP 83 D 23/3/12,PV 23/3/12,FAT 38 D 2/4/12 S 6726,UP 96 D 10/4/12,PV 10/4/12,FAT 20 D 11/4/12 S 7087,UP 112 D 7/5/12,PV 7/5/12,FAT 221 D 7/5/12 S 7088
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) LIALB GAZ ENERGY SH.A. Tirane 450,000 2012-05-24 2012-06-06 23810170012012 602,MIN MBROJT DAS,GAZ,UP 3357 D 13/7/11,NJF 7235 D 25/7/11,KONTR 3594 D 26/7/11,FAT 69E20 D 1/11/11,FH 15 D 1/11/11,FAT T22FI D 26/12/11,FH 16 D 26/12/112
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ARILA Tirane 40,000 2012-05-24 2012-06-06 23510170012012 602,MIN MBROJT DAS,PRITJE,PROG 5391 D 26/4/12,FAT 9 D 30/4/12 S 02494859
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) F L O G A Tirane 56,000 2012-05-23 2012-06-06 22810170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,PROG 5483 D 30/4/12,FAT 2 D 4/5/12 S 02194852
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AMADES TRAVEL END TOURS Tirane 540,254 2012-05-25 2012-06-08 24010170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UM 739 D 9/5/12,FAT 39 D 9/5/12 S 602914,UM 751 D 10/5/12,FAT 38 D 11/5/12 S 6029140
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) SUZANA HIDRI Tirane 90,000 2012-05-28 2012-06-08 22310170012012 602,min mbrojt dash,larje,SH/PRITJE UP NR 84 DT 24/3/2012 PROG NR 3834 DT 20/3/2012 FAT NR 20 DT 26/3/2012 SERI 007011
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,000 2012-05-28 2012-06-08 24410170012012 602,min mbrojt dash,RIMBURSIM,TEL MARS PRILL 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,864 2012-05-28 2012-06-08 24310170012012 602,MIN MBROJT DASH,RIMB CEL,KLIENT 33531800100003,FAT JANAR PRILL 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) AR & LO Tirane 1,318,968 2012-05-25 2012-06-08 23910170012012 602,MIN MBNROJT DASH,B.AVIONI,UM 413 D 13/3/12,FAT 1037 D 19/4/12 S 03139787,UM 538 D 9/4/12 FAT 1039 D 24/4/12 S 03139789
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 429,340 2012-06-08 2012-06-08 26410170012012 600,min mbrojt dash,transfert spanje,3000eurox142lek,iban es3201824028790201549098
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) DINASTY Tirane 70,000 2012-05-28 2012-06-08 24510170012012 602,MIN MBROJT DASH,PRITJE,PROG 4745 D 10/4/12,FAT 215 D 18/4/12 S 88589973
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) BANKA CREDINS Tirane 21,937 2012-05-28 2012-06-08 24210170012012 602,MIN MBROJT DASH,RIMB CEL,KLIENT C1003942,FAT JANAR-PRILL 2012
Aparati Ministrise Mbrojtjes (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 63,587 2012-05-28 2012-06-08 23110170012012 600,602,MIN MBROJTJES DASH,KLIENT 00000000813025749,FAT PRILL 2012