Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,233,146,208.00 1,789 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,926 2012-03-27 2012-04-11 23710040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel nr kl 1491484497
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI/1 Tirane 480,000 2012-03-27 2012-04-11 22910040012012 602 ministria ekonomise.bl kartolina up dt 20.12.2011, form 3,4 dt 20.12.2011, ft seri 006616530 dt 29.12.2011, fh dt 29.12.2011
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 276,260 2012-03-27 2012-04-11 24010040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel nr kl 1339884379,1780791529, 1334285309
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,920 2012-03-27 2012-04-11 24110040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel nr kl 1568085987
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARUESE PRIVATE ETEBEST Tirane 27,000 2012-03-27 2012-04-11 18510040012012 602 ministria ekonomise.shp lik vend gjyqi bord dt 26.3.2012, urdher dt 16.3.2012 per halim zhuka
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) B R A T I Tirane 76,000 2012-03-27 2012-04-11 24210040012012 602 ministria ekonomise.shp transp up dt 29.2.2012, form 3,4 dt 29.2.2012, ft seri 02342008 dt 20.3.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,263 2012-03-27 2012-04-11 23310040012012 602 ministria ekonomise.lik ft cel kod ab 1001425
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DHIMITER VASI/1 Tirane 25,920 2012-03-27 2012-04-11 23010040012012 602 ministria ekonomise.print up dt 28.12.2011, form 3,4 dt 28.12.2011, ft seri 00661654 dt 28.12.2011
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 7,414 2012-03-27 2012-04-11 24210040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel nr kl 15358473
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 28010040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per nikoll gega
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,947,977 2012-04-12 2012-04-12 31310040012012 600 ministria ekonomise. sig shoq mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HOTI BAILIFF SERVICE Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 27910040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per shpresa sarajeva
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARIMORE A.E.F Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 27510040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per neziha cenga
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) R E D A M Tirane 677,322 2012-04-05 2012-04-12 25010040012012 231 ministria ekonomise.tvsh urdher min dt 19.3.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 8,000 2012-04-05 2012-04-12 28310040012012 602 ministria ekonomise.tat ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) E.P.S.A Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 27410040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per ilir shijaku
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 28110040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per sadik malasi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2012-04-05 2012-04-12 27310040012012 602 ministria ekonomise.dieta bord dt 29.3.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,381,461 2012-04-12 2012-04-12 311310040012012 601 ministria ekonomise. sig shoq mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 10,000 2012-04-05 2012-04-12 27710040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per xhengo
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FABIO ISUFAJ Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 27810040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per teuta qatipi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 27610040012012, 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per koco pina
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 27,683 2012-04-12 2012-04-12 31710040012012 600 ministria ekonomise. pag e prapambetur bord mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,509,133 2012-04-12 2012-04-12 31210040012012 600 ministria ekonomise. tat page mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,375 2012-04-12 2012-04-12 31810040012012 600 ministria ekonomise. pag e prapambetur bord mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MENA CONSTUKSION Tirane 72,000 2012-04-05 2012-04-12 24310040012012 602 ministria ekonomise.bl mat up dt 19.3.2012, form 3,4 dt 19.3.2012, ft seri 02348353 dt 19.3.2012, fh dt 19.3.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2012-04-05 2012-04-12 27610040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per shoq bardhi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-04-05 2012-04-12 28210040012012 602 ministria ekonomise.shp gjyqesore per muco mucaj
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 115,113 2012-04-12 2012-04-18 31010040012012 1004001 602 ministria ekonomise. lik ft energjie kontr a 13062
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 340 2012-04-12 2012-04-18 31510040012012 1004001 602 ministria ekonomise.lik ft energjie kontr nr a 015295
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 255,124 2012-04-12 2012-04-18 31110040012012 1004001 602 ministria ekonomise. lik ft energjie kontr h 112233
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 290,418 2012-04-20 2012-04-20 34110040012012 602 ministria ekonomise.lik ft cel nr kl c 1001456
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 499,500 2012-04-20 2012-04-20 34610040012012 606/6 ministria ekonomise.shpronesime urdher min ek dt 23.11.2010, vkm dt 30.6.2010, bord dt 18.4.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 17,050 2012-04-20 2012-04-23 34310040012012 602 ministria ekonomise.lik ft uji mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,152 2012-04-17 2012-04-24 33710040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,626 2012-04-17 2012-04-24 33410040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,923 2012-04-17 2012-04-24 32910040012012 602 ministria ekonomise. lik ft tel nr kl 1568085987
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ERJONA BALA Tirane 63,305 2012-04-17 2012-04-24 23110040012012 602 ministria ekonomise. bl bilete urdher dt 5.3.2012, ft seri 4184629 dt 13.3.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 71,564 2012-04-17 2012-04-24 310040012012 231 ministria ekonomise.sig shoq mars 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,612 2012-04-17 2012-04-24 32010040012012 602 ministria ekonomise. lik ft cel kod ab 10065138