Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,181,333 2012-04-02 2012-04-02 15610780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 75
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 138,964 2012-04-02 2012-04-02 16010780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 75
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 77,700 2012-03-15 2012-04-02 6410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT riparime f5.12.2011,nr,744-745-746,s89177672-89177673-674,up.25,.11.2011,207-7.11.2011,nr199pv7-25.11.2011
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 140,979 2012-03-21 2012-04-02 11510780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon shkurt 2012 nr kl 1339884510
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 205,620 2012-03-21 2012-04-02 11810780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT ENERGJI SHKURT 2012 NR KONTR b110042
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 290,901 2012-03-21 2012-04-02 11410780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon nentor 2010 nr kl 1339884510
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,159,244 2012-04-02 2012-04-02 15410780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 75
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,701 2012-04-02 2012-04-02 15810780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 5,500 2012-03-15 2012-04-02 8110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT blerje lule f3-11-16.01.2012nr09-13-20,s5906209,up3-11-16.01.2012,pv28.12.2011-6.01.2012
Ministria e Integrimit (3535) GREEN HOUSE Tirane 6,250 2012-03-15 2012-04-02 6510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje fsh.16.12.2011.nr.367.s00643217,urdh.16.12.2011,nr.135.prog.pune 16.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,246 2012-04-02 2012-04-02 15910780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2012-03-26 2012-04-10 14010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl kafe up 220 dt 13.12.11 pv 13.12.11 ft 7575 dt 13.12.11 ser 88705171
Ministria e Integrimit (3535) DHIMITER VASI/1 Tirane 2,400 2012-03-21 2012-04-10 12110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT. bl te tjera up dt 1.3.2012, form 3,4 dt 5.3.2012, ft seri 01251585 dt 7.3.2012, fh dt 7.3.2012
Ministria e Integrimit (3535) DHIMITER VASI/1 Tirane 2,400 2012-03-21 2012-04-10 12210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT. bl te tjera up dt 27.2.2012, form 3,4 dt 27.2.2012, ft seri 01251584 dt 2.3.2012, fh dt 7.3.2012
Ministria e Integrimit (3535) KASTRATI SHA Tirane 281,767 2012-03-21 2012-04-10 13310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .bl karburant kontr ne vazhd dt 8.2.2012, ft seri 01667574 dt 7.3.2012, fh dt 7.3.2012
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 28,700 2012-03-21 2012-04-10 13210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kancelari up 28.12.11 pv28.12.11 ft 28.12.11 ser 008863 fh 28.12.11
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 7,500 2012-03-26 2012-04-10 14410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT lule up 12.03.12 pv 12.03.12 ft 8 dt 12.03.12 ser 5906264
Ministria e Integrimit (3535) EMA IBR O Tirane 10,000 2012-03-21 2012-04-10 11910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kurora lule up 24.02.12pv.24.02.12 ft 51 dt 24.02.12 ser 6025554 fh 45 dt 24.02.12
Ministria e Integrimit (3535) RUDINA Tirane 45,000 2012-03-26 2012-04-10 14310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje percjellje urdher 13 dt 6.02.12 progr 6.02.12 ft 33 dt 17.03.12 ser 86820633
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 86,400 2012-03-21 2012-04-10 12610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT miremb lulishte up 143 dt 7.07.11 pv7.07.11 ft 743 dt 5.12.11 ser 89177671
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 37,920 2012-03-21 2012-04-10 12810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rip up 55 dt 1.03.12 pv2.03.12 ft 125 dt 2.03.12 ser 01302191
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-04-09 2012-04-10 16210780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT shpenz transporti autoriz 5.04.12 per marsin 2012
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 3,000 2012-03-21 2012-04-10 12410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT lule up 27.02.12 pv27.02.12 ft 17 dt 27.02.12 ser 5906255 fh 45 dt 27.02.12
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 24,000 2012-03-21 2012-04-10 12710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rip mj transporti up 108 dt 10.06.11 pv10.06.11 ft 29 .06.11 ser 86852381 nr 385
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-04-09 2012-04-10 163.10780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT shpenz transporti autoriz 5.04.12 per marsin 2012
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-03-21 2012-04-10 13610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .lik ft uji up dt 23.2.2012, form 3,4 dt 23.2.2012, fh dt 23.2.2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 93,065 2012-03-21 2012-04-10 13910780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT page m beluli nga kosto urdher 19.1.2012 bordero 21.03.12
Ministria e Integrimit (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,474 2012-04-09 2012-04-10 16910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon shkurt 2012 ser 0000000081240926 nr abon 4578911
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 9,360 2012-03-21 2012-04-10 12910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rip rrjeti elektrik up 53 dt 01.03.12 pv3.4 dt 02.03.12 ft 126 dt 2.03.12 ser 01302192
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 5,400 2012-03-21 2012-04-10 13010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje percjellje urdher 19.121.11 progr 19.12.11 ft 19.12.11 ser 008851 fh 19.12.11
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 1,500 2012-03-21 2012-04-10 12310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT lule up 16.02.12 pv16.02.12 ft 17 dt 16.02.12 ser 5906217 fh 41 dt 19.02.12
Ministria e Integrimit (3535) ALES Tirane 180,000 2012-03-26 2012-04-11 14510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT roje up 2.dt 03.01.12 sht kontr 3.01.12 ft 29 dt 25.01.12 ser 00635222
Ministria e Integrimit (3535) 55 Tirane 4,000 2012-03-26 2012-04-11 0710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime kontr 13.02.12 ft 24 dt 14.02.12 ser 01387519
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 8,400 2012-04-03 2012-04-12 14910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rip rjeti elek up 54 dt 01.03.12 pv 2.03.12 ft .03.12 ser 0130021936 fh 55 dt 07.03.12
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-04-03 2012-04-12 14810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl uje up 62 dt 05.03.12 pv 5.03.12 ft 5.03.12 ser 87326257 fh 58 dt 7.03.12
Ministria e Integrimit (3535) SAVEPA Tirane 69,547 2012-04-04 2012-04-12 115310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pg qera janr shkurt 2012 kontr qeraje 184 dt 29.02.12 urdher 12 dt 05.03.12
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 560 2012-04-03 2012-04-12 15110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl gota up 61 dt 5.03.12 pv dt 05.03.12 ft 6.03.12 nr bn3002108 fh 56 dt 7.03.12 Esma Aliko nr Bg0257234
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 56,137 2012-04-11 2012-04-12 17010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon janar shkurt 2012 nr abon 33409,31603,31569,31566
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,000 2012-04-03 2012-04-12 14110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pag pasaport shkrese nr 361 dt 20.03.12 Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 93,209 2012-04-04 2012-04-12 15410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pg Marin Beluli urdher 8 dt 19.01.12 autoriz 4.04.12 bordero