Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,137,730,360.00 1,491 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SINTEZA CO Tirane 32,900 2012-04-03 2012-04-12 14010150012012 602-MIN E JASHTME RIP PRINETRA UP 8 DT 05.02.12 PV 3+4 DT 08.02.12+10.02.12 FAT 343 DT 15.02.12 SR 01336243
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 62,580 2012-04-03 2012-04-12 16110150012012 602-MIN E JASHTME POSTA VKM 241 DT 31.03.11 URDHER 2 DT 29.02.12 FAT 33 DT 29.02.12 SR 87413234 SHKUIRT 2012`
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ELVIRA PRENĒE Tirane 12,000 2012-04-03 2012-04-12 17110150012012 602-MIN E JASHTME BUQETA UP 251 DT 10.01.12 PV 3+4 DT 10.01.12 FAT 121 DT 11.01.12 SR 5601172 FH 13 DT 11.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 36,000 2012-04-03 2012-04-12 14510150012012 602-MIN E JASHTME zhvendosje she sistemim arkive up 4 dt 04.01.12 pv 3+4 dt 05.01.12 pv 4 dt 06.01.12 vertetijm 1 dt 10.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) NATASHA AFEZOLLI Tirane 263,500 2012-04-03 2012-04-12 18510150012012 231-MIN E JASHTME DEKOR MINISTRIKE UP 195 DT 13.12.11+ PV 3+4 DT 15.12.11+16.12.11 FAT 36 DT 17.12.11 SR 0001938 FH 5 DT 18.12.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 9,000 2012-04-03 2012-04-12 13610150012012 602-MIN E JASHTME RIP FOTOKOPJE UP 189 DT 07.11.11+ PV 3+4 DT 08.11.11 FAT 1116 DT 09.11.11 SR 89722866
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 24,000 2012-04-03 2012-04-12 17310150012012 602-MIN E JASHTME ZINXHIR BORE UP 20 DT 10.02.12 PV 3+4 DT 12.02.12 FAT 836 DT 02.03.12 SR 88912836 FH 11 DT 02.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) TOMKEL SHPK Tirane 167,940 2012-04-03 2012-04-12 17810150012012 602-MIN E JASHTME MAT LYERJE UP 55 DT 08.04.11+PV 3+4 DT 10.04.11+12.04.11 FAT 011 DT 14.04.11 SR 84597111+ FAT 012 DT 14.04.11 SR 84597112 FH 82+83 DT 10.11.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 22,600 2012-04-03 2012-04-12 17510150012012 602-MIN E JASHTME KANCELERI UP 230 DT 20.12.11 PV 3+4 DT 22.12.11+24.12..11 FAT 29 DT 31.01.12 SR 01347110 FH 9 DT 31.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 69,006 2012-04-03 2012-04-12 16010150012012 602-MIN E JASHTME POSTA VKM 241 DT 31.03.11 URDHER 2 DT 29.02.12 F AT 1374 DT 29.02.12 SR 87420524
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 680,103 2012-04-03 2012-04-12 15910150012012 1015001 602-MIN E JASHTME ENERGJI SHKURT 2012 FAT 116079*008 DT 09.03.12 KONT A200848
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 18,000 2012-04-03 2012-04-12 17410150012012 602-MIN E JASHTME VAJ MOTORI UP 42 DT 04.03.12 PV 3+4 DT 04.03.12+05.03.12 FAT 837 DT 05.03.12 SR 88912837 FH 19 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,000 2012-04-02 2012-04-12 15610150012012 602-MIN E JASHTME PASHAPORTA VKM NR 335 DT 02.09.1997 URDHER NR 3 DT 31.03.2012
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) KLODIAN SPAHI Tirane 157,800 2012-04-03 2012-04-12 14310150012012 602-MIN E JASHTME RIP KONDICIONERE UP 166 DT 20.09.11 PV 3+4 DT 25.09.11+28.09.11 FAT 53 DT 27.02.12 SR 69965953
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 7,000 2012-04-03 2012-04-12 14110150012012 602-MIN E JASHTME PUBLIKIM GAZETE SHKRESA DAP 72/2 DT 15.02.12 FAT 159 DT 27.02.12 SR 00663548
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PELLUMB HOXHA / TIRANE Tirane 9,500 2012-04-03 2012-04-12 13810150012012 602-MIN E JASHTME RIP PAJISJE UP 7 DT 04.02.12 PV 3+4 DT 05.02.12+08.02.12 FAT 30 DT 13.02.12 SR 002840
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 14,600 2012-04-03 2012-04-12 13910150012012 602-MIN E JASHTME SIG MJETET TRANSPORTI UP 5 DT 04.02.12 PV 3+4 DT 05.02.12+06.02.12 FAT 250 DT 13.02.12 SR 88305503
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 30,000 2012-04-03 2012-04-12 16410150012012 602-MIN E JASHTME VENDIM GJYQI PER SHERIF HAKA MARS DHJETOR 2012 VENDIM GJYK 635 DT 03.02.09 UDHEZIM 2 DT 18.08.11 URDHER DREJT 113 DT 06.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ARAL Tirane 25,200 2012-04-03 2012-04-12 18210150012012 231-MIN E JASHTME GRILA UP 10 DT 05.02.12 PV 3+4 DT 06.02.2+08.02.12 FAT 18 DT 17.02.12 SR 86761755 FH 5 DT 19.02.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ARAL Tirane 14,040 2012-04-03 2012-04-12 18310150012012 231-MIN E JASHTME GRILA UP 36 DT 28.02.12 PV 3+4 DT 28.02.12 FAT 22 DT 28.02.12 SR 86761759 FH 6 DT 28.02.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) TOMKEL SHPK Tirane 40,824 2012-04-03 2012-04-12 14210150012012 602-MIN E JASHTME MAT PER LYERJE UP 139 DT 08.12.10 PV 3+4 DT 08.12.10+09.12.10 FAT 066 DT 09.12.10 SR 70568966 FH 219 DT 31.12.10
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 199,180 2012-04-03 2012-04-12 16210150012012 602-MIN E JASHTME UJE SHKURT 2012 FAT 1202-159294-1-1 DT 29.02.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) AIDA BAHOLLI Tirane 39,500 2012-04-10 2012-04-17 14610150012012 602-MIN E JASHTME STAMPTIM UP 243 DT 28.12.11 PV 3+4 DT 28.12.11+29.12.11 FAT 79 DT 08.01.12 SR 0005445 FH 8 DT 20.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,515,146 2012-04-16 2012-04-17 19510150012012 600-MIN E JASHTME TATIM PAGE MARS 2012
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 3,897,384 2012-04-16 2012-04-17 19410150012012 600+601-MIN E JASHTME SIGURIME MARS 2012
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 4,170 2012-04-16 2012-04-24 20310150012012 602-MIN E JASHTME SIG MJETE TRANSPORTI UP 46 DT 12.03.12 PV 3+4 DT 13.03.12 FAT 441 DT 13.03.12 SR 88305748
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 14,600 2012-04-16 2012-04-24 20510150012012 602-MIN E JASHTME SIG MJETE TRANSPORTI UP 43 DT 04.03.12+ PV 3+4 DT 05.03.12 FAT 398 D 05.03.12 SR 88305703
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) P I RR O Tirane 128,000 2012-04-16 2012-04-24 19910150012012 602-MIN E JASHTME DHURATA PER TAKIME UP 54 DT 22.03.12 PV 3+4 DT 22.03.12 FAT 73 DT 23.03.12 SR 86947473 FH 26 DT 23.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 62,280 2012-04-16 2012-04-24 20110150012012 602-MIN E JASHTME POSTA MARS 2012 V KM 241 DT 31.03.11 URDHER 3 DT 30.03.12 FAT 1677 DT 26.03.12 SR 02148727
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) COFFEE CLUB Tirane 9,000 2012-04-16 2012-04-24 19710150012012 602-MIN E JASHTME PRITJE UP 71 DT 02.04.12 PV 3+4 DT 02.04.12 FAT 2294 DT 03.04.12 SR 01168204 FH 27 DT 03.04.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 53,700 2012-04-16 2012-04-24 20210150012012 602-MIN E JASHTME POSTA VKM 241 DT 31.03.11 URDHER 3 DT 30.03.12 FAT 50 DT 30.03.12 SR 87416152
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SINTEZA CO Tirane 23,300 2012-04-16 2012-04-24 20710150012012 602-MIN E JASHTME RIP PRINTER UP 27 DT 17.02.12 PV 3+4 DT 18.02.12 FAT 554 DT 12.03.12 SR 01336454
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 262,500 2012-04-16 2012-04-24 19610150012012 602-MIN E JASHTME PRTIJE PROG 115 DT 13.03.12 FAT 927 DT 19.03.123 SR 01576227
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) O Q E A N Tirane 80,000 2012-04-16 2012-04-24 19810150012012 602-MIN E JASHTME PRITJE PROG 22 DT 28.01.12 FAT 39 DT 03.02.12 SR 01223533
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ADRION / TIRANE Tirane 11,000 2012-04-16 2012-04-24 20010150012012 602-MIN E JASHTME ALBUME UP 177 DT 13.10.11 PV 3+4 DT 15.10.11 FAT 416 DT 20.10.11 SR 85311520 FH 93 DT 20.10.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 76,032 2012-04-16 2012-04-24 20410150012012 602-MIN E JASHTME SIG MJETE TRANSPORTI UP 55 DT 22.03.12 PV 3+4 DT 22.03.12+23.03.12 FAT 513 DT 23.03.12 SR 88305823
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SULLTANA XHANI Tirane 10,000 2012-04-16 2012-04-24 20810150012012 602-MIN E JASHTME MAT PASTRIMI UP 21 DT 11.02.12 PV 3+4 DT 12.02.12 FAT 15 DT 19.02.12 SR 3274319 FH 25 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 355,581 2012-04-06 2012-04-13 18910150012012 602-MIN E JASHTME BILETA AVIONI URDHER 25 DT 24.01.12 FAT 119 DT 25.01.12 SR 01347020+URDHER MIN 23 DT 24.01.12 FAT 152 DT 30.01.12 SR 01705203+URDHERMIN 32 DT 02.02.12 FAT 193 DT 31.01.12 SR 01705244
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 407,543 2012-04-06 2012-04-13 19110150012012 602-MIN E JASHTME TELEFON SHKURT 2012 FAT 704639464 DT 06.03.12 FAT 704638931 DT 06.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) KASTRATI SHA Tirane 480,000 2012-04-06 2012-04-13 18810150012012 602-MIN E JASHTME KARBURANT UP 3 DT 16.01.12 PV 3+4 DT 16.01.12 AT 22 DT 17.01.12 SR 00953222 FH 5 DT 20.01.12