Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) SKENDERI G Tirane 425,162 2012-03-13 2012-03-30 9710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shtese kontrate karburanti UP 8 dt 8.2.2012 ,shtese kontr 8.12.11,ft 8.2.2012 nr 363 ser 926917,fh nr 38 dt 13.2.2011
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 10,000 2012-03-13 2012-03-30 11010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shpez kafe UP 1 dt 6.2.12 ,PV 3-4 dt 6.2.12,ft 1-6.2.2012 nr 902-911,fh 1-6.2.2012 nr 27-29
Ministria e Integrimit (3535) KLODIAN DOMA Tirane 6,300 2012-03-13 2012-03-30 10610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje percjellje ft 27.1.2012 nr 1 ser 01353266,urdher 26.1.12,prog vizite 27.1.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRIAN BULKU Tirane 22,500 2012-03-13 2012-03-30 10210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rimbushje toner UP 3 dt 3.2.12,PV 3-4 dt 3.2.12,fat 3.2.12 nr 896 ser 5470896,fh 3.2.12 nr 28
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-03-13 2012-03-30 79 1078001 2012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT Shpenzime operative uje Fat shit 05.01.2012 seri 87325944 UP 9 dt 05.01.2012 FH 16 dt 08.01.2012
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 6,500 2012-06-20 2012-07-02 26210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl lule up 22.05.12 pv 22.05.12 ft 22.05.12 ser 5906318 fh83 dt 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 10,000 2012-06-20 2012-07-02 26410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl qumesht up 7.05.12 pv 7.05.12 ft 7.05.12 ser 01163888 fh 85 dt 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 7,710 2012-06-20 2012-07-02 26310780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kancelari up 10.05.12 pv 10.05.12 ft 10.05.12 ser 0007002 fh 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,474,861 2012-07-02 2012-07-02 27910780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat qershor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) ILIRIAN BULKU Tirane 4,500 2012-06-20 2012-07-02 26510780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT boje printeri up 22.05.12 pv 22.05.12 ft n22.05.12 ser 6062240 fh 90 dt 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) LUAN BASHA/1 Tirane 13,000 2012-06-20 2012-07-02 26610780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT paisje elek up 7.05.12 pv 9.05.12 ft 107 dt 09.05.12 ser 6030107 fh 25 dt 9.06.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-07-02 2012-07-02 28510780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT sh trans qershor 2012
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 124,644 2012-07-02 2012-07-02 28310780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat qershor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,702 2012-07-02 2012-07-02 28110780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat qershor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,276,137 2012-07-02 2012-07-02 28010780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat qershor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) MC NETWORKING Tirane 39,200 2012-06-20 2012-07-02 26910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rimb toner up 15.05.12 pv16.05.12 ft 16.05.12 ser 02196816 fh 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 220,685 2012-07-02 2012-07-02 28210780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat qershor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-07-02 2012-07-02 28610780012012 606 MINISTRIA INTEGRIMIT sh trans qershor 2012
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 9,000 2012-06-20 2012-07-02 267 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl uje up 90 dt 20.04.12 pv 24.04.12 ft 655 dt 24.04.12 ser 02554821 fh 84 dt 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 706,206 2012-07-03 2012-07-05 28710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta jashte urdher min 47 dt 2.07.12 aut 814 dt 3.07.12 euro 5000 x 141.1 Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 421,321 2012-07-09 2012-07-09 30610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta jashte urdher min 46 dt 9.07.12 aut dt 9.07.12 euro 3000 x 140.3. Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 69,029 2012-07-09 2012-07-10 30310780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pg A xhuveli qershor 2012
Ministria e Integrimit (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,983 2012-07-09 2012-07-10 29310780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon maj 2012 ab 4578911
Ministria e Integrimit (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA SH.A. Tirane 511,200 2012-06-22 2012-07-13 27310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT karburanti autoriz 21.05.12nr 5/24 kontr 12.06.12 ft 167 dt 12.06.12 ser 02035317 fh 81 dt 12.06.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 7,450 2012-03-21 2012-04-02 13110780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dokumentacion up 8.02.12 pv8.02.12 ft 9 dt8.02.12 ser 011551 fh 54 dt 7.03.12
Ministria e Integrimit (3535) ALES Tirane 462,000 2012-03-21 2012-04-02 13110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT . lik roje kontr ne vazhd dt 14.10.2011, ft seri 00635269 dt 12.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,190,442 2012-04-02 2012-04-02 15510780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 75
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 309,723 2012-04-02 2012-04-02 15710780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat mars 2012 pl 75 fk 75
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 85,387 2012-03-21 2012-04-02 11910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .lik ft tel det viti 2010,2011
Ministria e Integrimit (3535) PANORAMA GROUP Tirane 12,000 2012-03-15 2012-04-02 6110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT publikime f16.01.2012,nr26,s00663765,kon.janar2012,nr39
Ministria e Integrimit (3535) ILIRIAN BULKU Tirane 12,000 2012-03-15 2012-04-02 8210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rimbushje toner fsh09-20.12.2011,nr.672-741,s5470741-5470672,up.9-12.2011,pv9-20.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 1,500 2012-03-15 2012-04-02 6210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT blerje lule f12.12.2011,nr.34,s5417685,up.12.12.2011,nr.219,pv12.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,510 2012-03-15 2012-04-02 7210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uji janar 2012,nr.f1201-159477,
Ministria e Integrimit (3535) GEZIM CARA (L11824002N) Tirane 22,926 2012-03-21 2012-04-02 13410780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT larje tapeteh up 39 dt 13.02.12 pv dt 21.02.12 ft 324 dt 21.02.12 ser 0016614
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,510 2012-03-21 2012-04-02 13810780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uje shkurt 2012 ser 1202-159477-1-1
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 4,200 2012-03-15 2012-04-02 6010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje f16-26.12.2011,nr05-12,nr008852-008854,urdh.16.12.2011,nr135,prog pune 16.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) BERTI BERDAJ Tirane 191,500 2012-03-15 2012-04-02 6810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT pritje fsh.12-16.12.2011.nr.24-20s5312223-531227,urdh.9-16,12.2011,131-135,prog.pune 9-16.12.2011
Ministria e Integrimit (3535) AGIM KADIU Tirane 36,500 2012-03-21 2012-04-02 13510780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT miremb automjeti up 42 dt 16.02.12 pv16.02.12 ft 17 dt 16.02.12 ser 5409218 fh 40 dt 19.02.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJAN BULKU Tirane 45,000 2012-03-21 2012-04-02 13210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT .mbushje tonera up dt 8.2.2012, form 3,4 dt 27.2.2012, ft seri 011558 dt 27.2.2012, fh dt 27.2.2012
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 248,086 2012-03-21 2012-04-02 11310780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon dhjetor 2010 nr kl 1339884510