Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,137,730,360.00 1,491 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 35,700 2012-03-13 2012-03-30 11910150012012 602-MIN E JASHMTE PROG 23 DT 21.02.12 FAT 864 DT 23.02.12 SR 01576164
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) GENTJAN IDRIZI Tirane 65,610 2012-03-13 2012-03-30 13410150012012 602-MIN E JASHTME GRILA UP 184 DT 21.10.11 PV 3+4 DT 03.011.11 05.11.11 FAT 45 DT 14.11.11 SR 0005989 FH 3 DT 20.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) P I RR O Tirane 20,000 2012-03-13 2012-03-30 12410150012012 602-MIN E JASTHME DHURATA UP 1 DT 10.01.12 PV 3+4 DT 11.01.12 FAT 141 DT 13.01.12 SR 8697042 FH 2 DT 13.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 8,675 2012-03-13 2012-03-30 11710150012012 602-MIN E JASHMTE PROG 26 DT 24.01.12 FAT 803 DT27.01.12 SR 012576003
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALBA - 2000 Tirane 548,000 2012-03-15 2012-03-30 11010150012012 602 MIN E JASHTME PRITJE ZYRTAR UP 210 DT 01.12.11 PV 3+4 DT 01.12.11 FAT 15 DT 03.12.11 SR 5837315
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SINTEZA CO Tirane 11,450 2012-03-13 2012-03-30 13010150012012 602-MIN E JASHTME RIP PRINETRA UP 237 DT 27.12.11 PV 3+4 DT 27.12.11 FAT 25 DT 05.01.12 SR 87370925
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) MAK ALBANIA Tirane 115,025 2012-03-15 2012-03-30 11410150012012 602 MIN E JASHTME PRTIJE ZYRTARE PROG 30 DT 10.01.12 FAT 122470 DT 13.01.12+ FAT 122468+122467+122466
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 3,440 2012-03-13 2012-03-30 12910150012012 602-MIN E JASTHME KANCELERI UP 230 DT 14.12.11 PV 3+4 DT 15.12.11 DT 16.12.11 FAT 80424279 DT 16.12.11 FH 122 DT 30.12.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 119,664 2012-03-13 2012-03-30 12810150012012 602-MIN E JASTHME POSTA VKM 241 DT 31.03.11 URDHER 1 DT 25.01.12 FAT 1079 DT 26.01.12 SR 87429579
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 53,280 2012-03-13 2012-03-30 12710150012012 602-MIN E JASTHME POSTA VKM 241 DT 31.03.11 URDHER 1 DT 25.01.12 FAT 13 DT 31.01.12 SR 87413213
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) MAK ALBANIA Tirane 960,210 2012-03-15 2012-03-30 11510150012012 602 MIN E JASHTME PRTIJE ZYRTARE PROG 575 DT 15.11.11+ FAT 121411 DT 05.12.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) LANI Tirane 18,000 2012-03-13 2012-03-30 12310150012012 602-MIN E JASHME PRITJE PROG 47 DT 07.02.12 FAT 141 DT 08.02.12 SR 88352345
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,286,188 2012-03-13 2012-03-30 12610150012012 602-MIN E JASTHME TELEFON FAT 703209079 DT 06.12.11 FAT 703208545 DT 06.12.11
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 26,900 2012-03-13 2012-03-30 12010150012012 602-MIN E JASHME PRTIJE PROG 23 DT 21.02.12 FAT 863 DT 22.02.12 SR 01576163
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 518,024 2012-07-02 2012-07-02 32510150012012 600+602 MIN E JASHTME PAGA BONUS TELEFON BORDERO QERSHOR PLAN 187 FAKT 187 VKM 864 DT 23.07.10 KIGJI 10160 DT 15.10.09 URDHER 6 DT 30.06.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,196,867 2012-07-02 2012-07-02 32410150012012 600+602 MIN E JASHTME PAGA BONUS TELEFON BORDERO QERSHOR PLAN 187 FAKT 187 VKM 864 DT 23.07.10 KIGJI 10160 DT 15.10.09 URDHER 6 DT 30.06.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 538,382 2012-07-02 2012-07-02 32610150012012 600+602+606-MIN E JASHTME PAGA BONUS TELEFON BORDERO QERSHOR PLAN 187 FAKT 187 VKM 864 DT 23.07.10 KIGJI 10160 DT 15.10.09 URDHER 6 DT 30.06.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 145,523 2012-07-02 2012-07-02 12710150012012 600-MIN E JASHTME PAGA QERSHOR 2012 187 FAKT 187
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 78,688 2012-07-02 2012-07-09 32810150012012 600+602-MIN E JASHTME PAGA ME KONTRATE VKM 125 DT 22.02.12 BORDERO PLAN 7 FAKT 4
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 443,077 2012-04-02 2012-04-03 15210150012012 600-MIN E JASHTME PAGA MARS 2012 PLAN 42 FAKT 32
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 485,945 2012-04-02 2012-04-03 15310150012012 600-MIN E JASHTME PAGA MARS 2012 PLAN 42 FAKT 32
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,349,178 2012-04-02 2012-04-03 15010150012012 600-MIN E JASHTME PAGA MARS 2012 PLAN 42 FAKT 32
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 159,640 2012-04-02 2012-04-03 15410150012012 600-MIN E JASHTME PAGA MARS 2012 PLAN 42 FAKT 32
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 230,000 2012-04-02 2012-04-03 15510150012012 602-MIN E JASHTME DIETA URDHER NR 3 DT 31.03.2012 VKM NR 864 DT 23.07.2010 LIGJI NR 10160 DT 15.10.2009
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,500,000 2012-04-02 2012-04-03 15110150012012 600-MIN E JASHTME PAGA MARS 2012 PLAN 42 FAKT 32
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) P I RR O Tirane 20,000 2012-04-03 2012-04-12 16810150012012 602-MIN E JASHTME DHURATA UP 33 DT 21.02.12 PV 3+4 DT 21.02.12 +21.02.12 FAT 30 DT 21.02.12 SR 86947080 FH 14 DT 21.02.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) LANI Tirane 14,000 2012-04-03 2012-04-12 16610150012012 602-MIN E JASHTME PRITJE ZYRTARE PROG 49 DT 12.02.12 FAT 158 DT 13.02.12 SR 88352362 PROG 50 DT 01.02.12 FAT 231 DT 02.03.12 SR 88352485
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ROLAND HOXHA / TIRANE Tirane 8,000 2012-04-03 2012-04-12 13710150012012 602-MIN E JASHTME RIP MAKINE UP 131 DT 16.07.11+ PV 3+4 DT 17.07.11 FAT 271 DT 18.07.11 SR 235271
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) P I RR O Tirane 59,500 2012-04-03 2012-04-12 16910150012012 602-MIN E JASHTME DHURATA UP 30 DT 17.02.12 PV 3+4 DT 18.02.12 FAT 35 DT 27.02.100 FH 17 DT 27.02.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 33,110 2012-04-03 2012-04-12 17610150012012 602-MIN E JASHTME KANCELERI UP 191 DT 15.11.11 PV 3+4 DT 16.11.11 FAT 80423939 DT 17.11.11 FH 20 DT 15.03.123
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 157,500 2012-04-03 2012-04-12 16510150012012 602-MIN E JASHTME PRITJE ZYRTARE PROG 10/12 DT 09.02.12 FAT 873 DT 27.02.12 SR 01576173
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ANGJELINA CEKA Tirane 144,000 2012-04-03 2012-04-12 17210150012012 602-MIN E JASHTME ALBUME UP 29 DT 17.02.12 PV 3+4 DT 20.02.12 FAT 2 DT 23.02.12 SR 0000160 FH 17 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PREMTIM BRAHO Tirane 41,650 2012-04-03 2012-04-12 18010150012012 602-MIN E JASHTME MAT ELETRIKE UP 310 DT 10.11.10 PV 3+4 DT 15.11.10+16.11.10 FAT 111 DT 09.12.10 SR 4835569 FH 422 DT 12.12.10
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) HATIXHE SHABA Tirane 8,000 2012-04-03 2012-04-12 17010150012012 602-MIN E JASHTME FLAMUJ UP 34 DT 24.02.12 PV 3+4 DT 25.02.12 FAT 33 DT 26.02.12 SR 5837333 FH 16 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) VJOLLCA LOGU Tirane 193,700 2012-04-03 2012-04-12 14410150012012 602-MIN E JASHTME RIMBUSHJE FIKSE ZJARRI UP 178 DT 13.10.11 PV 3+4 DT 19.10.11 FAT 41 DT 21.11.11 SR 0004291
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) CARTOSHOP Tirane 128,000 2012-04-03 2012-04-12 17710150012012 602-MIN E JASHTME TONERA UP 37 DT 29.02.12 PV 3+4 DT 29.02.12 FAT 127 DT 29.02.12 SR 89224353 FH 18 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PREMTIM BRAHO Tirane 25,300 2012-04-03 2012-04-12 17910150012012 602-MIN E JASHTME MAT ELETRIKE UP 96 DT 01.07.10 PV 3+4 DT 05.07.10+10.07.10 FAT 36 DT 22.07.10 SR 4468936 FH 306 DT 29.07.10
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PREMTIM BRAHO Tirane 80,000 2012-04-03 2012-04-12 18410150012012 231-MIN E JASHTME NDRICUES UP 244 DT 29.12.11 PV 3+4 DT 29.12.11 FAT 9 DT 27.01.12 SR 4834609 FH 3 DT 28.01.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) COFFEE CLUB Tirane 25,500 2012-04-03 2012-04-12 16710150012012 602-MIN E JASHTME PRITJE ZYRTARE `UP 28 DT 17.02.12 PV 3+4 DT 20.02.12 FAT 1360 DT 24.02.12 SR 00168970 FH 15 DT 15.03.12
Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ANILA HIDI Tirane 135,300 2012-04-05 2012-04-12 18310150012012 602-MIN E JASHTME PROG 3 DT 01.03.12 FAT 7 DT 01.04.12 SR 5736907