Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 925,853,233.00 989 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A & A SECURITY SURVEY Tirane 66,480 2013-10-09 2013-10-24 45510140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE rip pv emergjence 18/9/2013 fat 18/9/2013 seri 10692115
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 5,930 2013-10-09 2013-10-24 45610140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelarie up nr 379/1 dt 16/9/2013 pv formular 5 dt 23/9/2013 fat 23/9/2013 fh dt 23/9/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AGJENSIA E ABONIMIT TE SHTYPIT Tirane 99,708 2013-10-09 2013-10-24 46110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE abonim shtypi up nr 583/1 dt 31/12/2012 pv dt 8/1/2013 fat 30/9/2013 seri 07915140,...5141 kon 8/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 27,480 2013-10-09 2013-10-24 46210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE sig mjeti up 327/1 dt 21/8/2013 ftes/ofert 21/8/2013 fit 23/9/2013 fat 26/9/2013 seri 10273769,...771
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SINTEZA CO Tirane 12,670 2013-10-09 2013-10-24 46310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE rip pv emergjence dt 5/9/2013 fat 1463 dt 5/9/2013 fh dt 5/9/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 45,120 2013-10-09 2013-10-24 46410140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE aparate tel pv emergjence 18/9/2013 fat 372 dt 5/9/2013 seri 09113391 fh dt 24/9/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 190,200 2013-10-09 2013-10-24 46710140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE karburant kon ne vazhdim 4016/2 dt 4/9/2013 fat 12/9/2013 fh dt 12/9/2013 seri 10549969
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-10-09 2013-10-24 46810140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon 11/1/213 fat 31/8/2013 seri 6209162
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CONALTUS Tirane 630,000 2013-10-09 2013-10-24 63010140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE sistemi ALBIS kon ne vazhdim nr 95/26 dt 17/6/2013 fat 2/10/2013,seri 05079460,05079462
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GAMA + M.B.M Tirane 85,900,000 2013-09-24 2013-10-24 40210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje ene guzhine up 39/2 dt 3/4/2013 fj /boletini 8/4/2013 fit 27/5/2013 kon 156/28 dt 5/6/2013 fat 161...164 dt 16/8/2013 seri 08132592,....34763,764... fh dt 16/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GAMA + M.B.M Tirane 26,888,664 2013-10-09 2013-10-24 45310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje ene guzhine up 39/2 dt 3/4/2013 fj /boletini 8/4/2013 fit 27/5/2013 kon 156/28 dt 5/6/2013 fat 161...164 dt 16/8/2013 seri 08132592,....34763,764... fh dt 16/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TREMA ENGINEERING 2 Tirane 23,754,265 2013-10-08 2013-10-24 46510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim paraburgimi fier kon 2010/255-963 ipa 2007 fat dt 26/7/2013,seri 01640263,...264...265...dt 22/8/2013 01640278
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KELVIN ANDONI Tirane 109,153 2013-09-12 2013-10-21 42810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta avioni urdher 287 dt 3/7/2013 fat 9/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 371,904 2013-09-12 2013-10-21 43110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE bl karbuarnt autorizim mb nr 26/7 dt 12/8/2013 kon 4016/1 dt 29/8/2013 aft dt 30/8/2013 fh dt 30/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 18,108 2013-09-12 2013-10-21 43610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel vodafon fat gusht 2013 (e halimi)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 9,000 2013-09-12 2013-10-21 43710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta autorizim 15/8dt 15/8/2013,19/8 dt 19/8/2013 list pages 4/9/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 759,390 2013-11-01 2013-11-05 47910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 286,566 2013-11-01 2013-11-05 48110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,363 2013-11-01 2013-11-05 48210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page e prapambetur shtator 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,809,026 2013-11-01 2013-11-05 47710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero tetor 2013 pl 135/ kon 6
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,517,541 2013-11-01 2013-11-05 47810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,766,189 2013-11-01 2013-11-05 48010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,858 2013-11-05 2013-11-12 48310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta me jashte urdher min nr 4795/2 dt 30/10/2013 k/kem 143.1 leke/euro shuma 180 euro
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 78,750 2013-11-12 2013-11-12 48510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta ne valute urdher min 649 dt 11/11/2013 k/kem 143 lek/euro shuma 550 euro
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,840 2013-11-12 2013-11-12 48610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta ne valute urdher min 497,468 dt 11/10/2013 k/kem 143 shuma 180 euro
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ENTI RREGULLATOR TELEKOMUNIKACIONIT Tirane 2,000 2013-11-05 2013-11-15 47610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tarife rregjistrimi fat dt 24/10/2013 seri 83184762
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 586,365 2013-11-21 2013-11-22 49510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim paraburgimi shkoder kon 2012/310-587 ipa 2011 fat 30 dt 15/8/2013 seri 7244704
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 231,318 2013-11-21 2013-11-22 50710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp perkthimi qershor 2013 urdher 639 dt 7/11/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 301,599 2013-11-21 2013-11-22 50810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp perkthimi korrik 2013 urdher 638 dt 7/11/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 556,635 2013-11-21 2013-11-22 50910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp perkthimi gusht 2013 urdher 664 dt 14/11/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARTA QENDRO Tirane 5,000 2013-11-21 2013-11-22 51010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr ,637 dt 7/11/2013 fat 10/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRA ZGJANI Tirane 24,600 2013-11-21 2013-11-22 51110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr ,638 dt 7/11/2013 fat dt 18/7/2013,22/7/2013 seri 6255510,6255511
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SIMO VOGLI Tirane 19,240 2013-11-21 2013-11-22 51210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr ,664 dt 14/11/2013 fat 30/8/2013 seri 5304226
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 119,770 2013-11-21 2013-11-22 5131014012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr 638 dt 7/11/2013 ,664 dt 14/11/2013 fat dt 8/7/2013,15/7/2013,9/9/2013,30/8/2013 seri 6256947, ....951...959...957
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 118,028 2013-11-21 2013-11-22 51410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tatim perkthimi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 9,600 2013-11-22 2013-11-22 48410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linja ne dispozicion fat 30/9/2013,31/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 217,837 2013-11-22 2013-11-22 48710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat 1/10/2013 ndalese nga paga
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 247,485 2013-11-22 2013-11-22 48810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel aft 30/9/2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 438,675 2013-11-22 2013-11-22 48910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE benzine kon ne vazhdim 4016/2 dt 4/9/2013 fat dt 31/10/2013 fh dt 31/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 163,680 2013-11-22 2013-11-22 49810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat korrik shtator 2013