Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 925,853,233.00 989 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,500 2013-08-27 2013-10-17 39810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shperblim i licensimit te ndermjetesve urdher 213/1 dt 31/7/2013 vkm 418 dt 27/6/2013 list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 31,500 2013-08-27 2013-10-17 39910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shperblim i licensimit te ndermjetesve urdher 213/1 dt 31/7/2013 vkm 418 dt 27/6/2013 list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 31,500 2013-08-27 2013-10-17 40010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shperblim i licensimit te ndermjetesve urdher 213/1 dt 31/7/2013 vkm 418 dt 27/6/2013 list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 16,000 2013-08-27 2013-10-17 40110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tat shperblimi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 21,766 2013-08-28 2013-10-17 40310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat korrik 2013 abon 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 147,788 2013-08-28 2013-10-17 40410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat koriik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,244 2013-08-28 2013-10-17 40510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat koriik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-08-28 2013-10-17 40610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat 31/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 198,373 2013-08-28 2013-10-17 40710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat korrik 2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SINTEZA CO Tirane 674,400 2013-08-28 2013-10-17 40910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE paisje elekronike kon nr 3498/1 dt 12/7/2013 fat 1322 dt 2/8/2013 fh dt 5/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 112 dt 18/11/2010 (brunilda kondi)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 54 dt 17/6/2011 (eriketa korini)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 225 dt 31/5/2007 (burhan malevi)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi ENGJELL HYSI VEND. 1547 DT 1.10.2008
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi Anita Gusho VEND. 75 DT 12.09.2011 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi ALBERT DYRKAJ VEND.1908DT 25.11.2008 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi MARIGLEN LLANAJ VEND. 47 DT 23.01.2012 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi SALI MERKAJ VEND. 562 DT 15.05.20107 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JULIAN PERGEGA Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 41810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi VJOLLCA GJOKA VENDIM 292 DT 2.06.2008 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 42010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi MILENA SARACI 569 DT 21.12.2011 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 42110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi Matilda hoxha bordero gusht 2013 569 DT 21.12.2011 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBASE Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 42210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi Skender Kastrati VENDIM 2607 DT 6.11.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TDR GROUP Tirane 73,800 2013-08-28 2013-10-17 42310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi ARTAN BULKU VEND. 1877 DT 12.07.2012 BORDERO GUSHT 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 920,347 2013-09-04 2013-10-17 42910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE valute k/kem 142.9 lek/euro shuma 6423 euro kontribut vjetor gj d n o shkresa nr 7624 dt 19/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TREMA ENGINEERING 2 Tirane 7,140,354 2013-08-12 2013-10-17 33010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim qendres p/burgimi ne fier kon nr 2010/255-963 ipa 2007 memo 92/71 dt 29/5/2013 fat 23,dt 18/4/2013 seri 01640223,21,9/4/2013 01640221,20 dt 9/4/2013 01640220
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CONALTUS Tirane 6,195,000 2013-08-12 2013-10-17 38210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sistemi albis kon nr 95/26 dt 17/6/2013 up dt 2/5/2013 nr 95/17 fit app 17/6/2013 fat 1/8/2013 seri 05079458 pv dt 1/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TREMA ENGINEERING 2 Tirane 20,674,632 2013-08-28 2013-10-17 386101400120131 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim paraburgimi fier kon 2010/255-963 ipa 2007 fat 27/5/2013,26/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COSEDIL S.P.A. Tirane 3,200,603 2013-08-28 2013-10-17 387101400120131 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim paraburgimi berat kon 2010/242-656 ipa 2007 fat 12/7/2013 seri 85128136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 40,501,625 2013-08-28 2013-10-17 38810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh ndertim paraburgimi shkoder kon 2012/310-587 ipa 2011 fat 10/6/2013seri 72440843
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 1,267,477 2013-09-23 2013-10-23 43210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon nr 20/9 dt 28/6/2013 kon 3500/1 dt 12/7/2013 fat 14/8/2013 seri 10449647 fh dt 15/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 30,000 2013-09-23 2013-10-23 43310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon 20/8 dt 28/6/2013 kon nr 3499/1 dt 12/7/2013 fat 21/8/2013 fh dt 21/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 171,190 2013-09-23 2013-10-23 434101400120131 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje elektronike atorizim per lidhje kon 20/5 dt 28/6/ 2013 kon 3497/1 dt 12/7/2013 fat 3306 dt 22/8/2013 fh dt 13/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-09-23 2013-10-23 4401014001213 ,MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 1/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon nr 21/2 dt 11/1/2013 fat nr 7 dt 31/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONDRINI KONSTRUKSION Tirane 120,000 2013-09-23 2013-10-23 44110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE rip ashencori up nr 19/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 kon 18/2 dt 18/1/2013 fat nr 235 dt 18/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-09-23 2013-10-23 44210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE telefon linje ne dispozicion fat gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 27,995 2013-09-23 2013-10-23 44510140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE vodafon fat gusht 2013 abon 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 167,740 2013-09-23 2013-10-23 44610140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE tel fat gusht 2013 abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 2,609,499 2013-09-23 2013-10-23 44410140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE zhvillim permiresim sistemi icmis kon nr 96/11 dt 20/6/2013 fat 20/8/2013 ,19/7/2013 pv dt 1/9/2013 up nr 96/12 dt 30/7/2013 pv dt 31/5/2013 fit 17/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FOOD & DRINK DISTRIBUTION Tirane 13,680 2013-10-09 2013-10-24 32910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl uje up nr 280/1 dt 21/6/2013 ftes/ofert 21/6/2013 fit 27/6/2013 fat 27/6/2013 seri 08868898 fh dt 27/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2013-10-09 2013-10-24 45410140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje aparat skanimi up nr 405/1 dt 1/10/2013 pv 5, dt 2/10/2013 fat 2/10/2013 seri 11382066 fh dt 2/10/2013