Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 925,853,233.00 989 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,772,324 2013-10-01 2013-10-01 45110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero shtator 2013 pl 135
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,787 2013-08-04 2013-10-07 35910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE VODAFON FAT 116487899 DT 2.07.2013 KODI 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 191,368 2013-10-09 2013-10-11 46010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat dt 1/9/2013 seri 112779337
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 733,491 2013-10-09 2013-10-14 45910140012013 1014001 ,MINISTRIA E DREJTESISE energji kon nr c-110816 fat gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 104,492 2013-10-14 2013-10-16 46910140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE pages leje vjetore urdher nr 400,dt 18/9/2013 nr 380/1 dt 16/9/2013 list pages tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 166,652 2013-10-14 2013-10-16 47010140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE pages leje vjetore urdher nr 369,407, 363/1 dt 6/9/2013 list pages tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 143,285 2013-10-14 2013-10-16 47110140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE pages leje vjetore urdher nr 400,18/9/2013,368 dt 6/9/2013 list pages tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 46,048 2013-10-14 2013-10-16 47210140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE tatim leje e vjetore
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 40,060 2013-10-14 2013-10-16 47310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE pages e prapambetur list pages 10/10/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 218,546 2013-08-27 2013-10-17 35810140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat qershor 2013 kodi abon 1339584300
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-08-12 2013-10-17 36110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/2013 fat dt 30/6/2013 6209159 kon 11/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-08-27 2013-10-17 36210140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel linje ne dispozicion fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,476,517 2013-08-28 2013-10-17 36310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbime perkthimi urdher v294 dt 10/7/2013 bordero 15/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 164,058 2013-08-28 2013-10-17 36410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tatim perkthimi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRA ZGJANI Tirane 52,080 2013-08-27 2013-10-17 36510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim perkthimi urdher nr 294 dt 10/7/2013 fat dt 15/4/2013,23/5/2013,13/5/2013 fat 6255506,...507,...508
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 16,200 2013-08-28 2013-10-17 36610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher 294 dt 10/7/2013 list pages 27/5/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI SHA Tirane 477,900 2013-08-12 2013-10-17 36710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl karburam\nti up nr 296/1 dt 11/7/2013 ft/ofer 15/7/2013 ,22/7/2013 app 17/7/2013 fta 25/7/2013 fh dt 25/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GLOBUS TRAVEL SH.P.K Tirane 457,666 2013-08-12 2013-10-17 36810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bileta urdher m 282,288,269 dt 24/6/2013,3/7/2013,14/6/2013, fat 158 dt 27/6/213 seri 04373308,171 dt 4/7/2013 seri 04373324,152 dt 18/6/2013 04373302
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 36910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 112 dt 18/11/2010 (brunilda kondi)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 54 dt 17/06/2011 (eriketa korimi )
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 225 dt 31/05/2007 burham malevi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 1547 dt 01/10/2008 engjell hysi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 75 dt 12/9/2011 anita gusho
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 1908 dt 25/11/2008 (albert dyrkaj)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 47 dt 23/1/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 562 dt 15/5/2007 (sali merkaj)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JULIAN PERGEGA Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 292 dt 2/6/2008 vjollca gjoka
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 569 dt 21/12/2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 37910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 780 dt 5/4/2012 (matilda hoxha)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBASE Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 38010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 2607 dt 6/11/2012 (skender kastrati)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TDR GROUP Tirane 10,000 2013-08-12 2013-10-17 38110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 1877 dt 12/7/2012 (artan bulku)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GRAMATIKU (K91920010R) Tirane 38,500 2013-08-28 2013-10-17 38910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shp/pritje urdher 173/1 dt 23/4/2013 fat 104 dt 25/4/2013 ,8/7/2013 seri 002460
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,000 2013-08-27 2013-10-17 39010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 18,000 2013-08-27 2013-10-17 39110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2013-08-27 2013-10-17 39210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2013-08-27 2013-10-17 39310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages gusht 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,850 2013-08-27 2013-10-17 39410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE honorare urdher nr 3496/1 dt 5/7/2013 list pages 20/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,850 2013-08-27 2013-10-17 39510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE honorare urdher nr 3496/1 dt 5/7/2013 list pages 20/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,300 2013-08-27 2013-10-17 39610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tat ne burim
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,500 2013-08-27 2013-10-17 39710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE shperblim i licensimit te ndermjetesve urdher 213/1 dt 31/7/2013 vkm 418 dt 27/6/2013 list pages gusht 2013