Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 925,853,233.00 989 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,300 2013-07-03 2013-08-05 33310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tatim ne burim (honorare)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,044,564 2013-08-05 2013-08-05 35410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES korrik 2013 nr pun 130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,004,314 2013-08-05 2013-08-05 35510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,967,562 2013-08-05 2013-08-05 35310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES korrik 2013 nr pun 130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,746,185 2013-08-05 2013-08-05 35610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 37,920 2013-08-27 2013-08-27 36010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 543,655 2013-08-27 2013-08-28 35710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat qershor 2013 kon c-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 128,649 2013-07-08 2013-08-29 34710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta me jashte urdher min/drej nr 287,288 dt 3/7/2013 kem 142.8 shuma 900 euro
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 306,923 2013-08-28 2013-08-30 40810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 103,090 2013-08-28 2013-08-30 41010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat gusht 2012 prill,maj 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 32,387 2013-06-28 2013-08-30 31810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel vodafon fat prill maj 2013 seri 114309160
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,800,586 2013-05-02 2013-05-02 21610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES prill 2013 nr pun 133
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,186,284 2013-05-02 2013-05-02 21410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES prill 2013 nr pun 133
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 981,891 2013-05-02 2013-05-02 21510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES prill 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,137,441 2013-05-02 2013-05-02 21310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES prill 2013 nr pun 133
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,090,075 2013-09-02 2013-09-03 42510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero gusht 2013 pl 132 f 6
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,009,824 2013-09-02 2013-09-03 42610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero gusht 2013 pl 132 f 6
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,932,284 2013-09-02 2013-09-03 42410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero gusht 2013 pl 132 f 6
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,883,848 2013-09-02 2013-09-03 42710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero gusht 2013 pl 132 f 6
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BUNA Tirane 150,889,200 2013-08-20 2013-09-09 38310140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE paisje mobilimi paraburgimi fier up nr 92/38 dt 2/4/2013, botim app dt 8/4/2013, fit 3/6/2013,kon 156/29 dt 10/6/2013 ,fat 156 dt 7/8/2013 08132587, fh dt 7/8/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 247,791 2013-09-12 2013-09-19 43010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 612,408 2013-09-12 2013-09-20 43510140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon c-110816 fat korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBASE Tirane 10,000 2013-07-08 2013-09-23 33410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjygji nr 2607 dt 6/11/2012 (skender kastrati)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 120,000 2013-07-08 2013-09-23 33810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat maj 2013 seri 08748930
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,560 2013-07-08 2013-09-23 33910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat qershor 2013 seri 02149667
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AGJENSIA E ABONIMIT TE SHTYPIT Tirane 99,708 2013-07-08 2013-09-23 34010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE abonim shtypi up nr 583/1 dt 31/12/2012 pv dt 8/1/2013 fat dt 30/6/2013 seri 07915086,....087
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 104,000 2013-07-08 2013-09-23 34110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE pritje up nr 280/2 dt 21/6/2013 ft/ofer 21/6/2013 fit 25/6/2013 fat dt 25/6/2013 seri 08042323 fh dt 25/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOHA JONE Tirane 16,800 2013-07-08 2013-09-23 34210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 600/7 dt 22/5/2013 fat dt 150,160 dt 14/6/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FOCUS PRESS Tirane 15,000 2013-07-08 2013-09-23 34310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 761/2 dt 14/5/2013 fat 254 dt 18/5/2013,275 dt 28/5/2013 seri 04051581,...602
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MEDIA MAPO Tirane 16,000 2013-07-08 2013-09-23 34410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 898/2 dt 23/5/2013 fat 242,227, dt 14/5/2013 seri 09010048,...0033
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PANORAMA GROUP Tirane 22,000 2013-07-08 2013-09-23 34510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim njoftimi shkresa nr 600/7 dt 22/5/2013 fat dt 19/6/2013 seri 09478856
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ATELIER 4 Tirane 216,000 2013-07-08 2013-09-23 32410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE hartim projekti up nr 197/1 dt 8/5/2013 ft/ofert 8/5/2013 fit 9/5/2013 fat dt 12/6/2013 seri 02467897
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) M E D I A 66 Tirane 1,399,869 2013-07-09 2013-09-24 35210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE SPOT TELEVIZIV UP 208/2 DT 24/5/2013 FIT 208/9 DT 5/6/2013 KON NR 208/10 DT 5/6/2013 FAT 622 DT 9/7/2013 SERI 72724849
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-07-11 2013-09-25 35110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje mjeti up nr 21/1 dt 11/1/2013 pv dt 11/1/213 kon 11/1/2013 fat 31/5/2013 seri 6209157
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,412,289 2013-07-11 2013-09-25 34610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl tonera kon nr 2573/1 dt 13/5/2013 pv marrje ne dorezim 4/7/2013 ,fat dt 24/6/2013 seri 110983642 fh dt 4/7/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 274,064 2013-09-25 2013-09-26 44710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta urdher nr 417 dt 25/9/2013 valute k/kem 144.1k/euro shuma 1900 euro
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,198,990 2013-10-01 2013-10-01 44910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero shtator 2013 pl 135
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 771,755 2013-10-01 2013-10-01 45010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero shtator 2013 pl 135
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 113,182 2013-10-01 2013-10-01 45210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero shtator 2013 pl 135
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,799,142 2013-10-01 2013-10-01 44810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE page bordero shtator 2013 pl 135