Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,456,652,060.00 1,021 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,914,149 2013-07-01 2013-07-01 26410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga qershor 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 572,882 2013-07-01 2013-07-01 26610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga qershor 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 322,346 2013-07-01 2013-07-01 26510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga qershor 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-07-04 2013-07-05 27310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp transporti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2013 shkr 4601/1 04.07.2013 qershor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-07-04 2013-07-05 27410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp transporti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2013 shkr 4601/1 04.07.2013 qershor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 85,000 2013-07-04 2013-07-05 27210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp transporti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2013 shkr 4601/1 04.07.2013 qershor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 4,546,625 2013-07-03 2013-07-10 27110160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike mars-maj 2013 kont nr A107840,A107843,shkr 4601 02.07.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 328,345 2013-07-09 2013-07-10 3810160012013 230 PROJEKTI PAMT PAGA E KONSULENTEVE QERSHOR 2013 LISTEPRESENZA QERSHOR 2013 FAT 13 +14 DT 01.07.13 PERMBLEDHESE 01.07.13 SHKRESA LIK 25+25/1 DT 28.06.13
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 301,000 2013-07-10 2013-07-12 28710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme FAMILJE NE NEVOHE VKM 581 DT 10.08.11 UDHEZIM 33 DT 24.02.13 SHKRESA 4778 DT 09.07.13 QERSHOR 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 7,811 2013-07-11 2013-07-31 27610160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike maj 13 kont C053413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) SKENDERI G Tirane 478,400 2013-06-18 2013-07-31 3710160012013P Aparati Minist Bren.Proj Pamt blerje nafte up 8699 10.12.2012 pv 4 12.12.2012 fat 2386 14.12.2012 fh 16 14.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 13,987,087 2013-06-18 2013-07-31 23210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme sherbim konektiviteti kon vazh 10/7 04.03.2013 fat 107984979 30.04.2013 107985206 01.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 8,595,953 2013-06-26 2013-08-02 25810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tonera kont 9/7 17.05.2013 ,9/8 17.05.2013 fat 110983634 18.06.2013 fh 17 18.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,102,283 2013-06-26 2013-08-02 25910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme blerje leter kont 11/8 :11/9 21.05.2013 fat 110983611 07.06.2013 fh 15 07.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,203,256 2013-06-26 2013-08-02 26010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme kancelari kont 11/6 21.05.2013 ,11/7 21.05.2013 fat 110983641 24.06.2013 fh 18 24.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ANASTAS KOTE Tirane 131,299 2013-06-24 2013-08-05 20910160012013 Aparati Minist Bren.vendim gjyqesor vendim gjykate 65 17.01.2001 n shkr zpermb 2873 26.03.2013 urdher ekz.320 12.04.2001
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 308,658 2013-06-20 2013-08-05 22810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme vendim gjyqesor Ali Vokshi vend gjyk.5121 02.07.2007,1499 17.09.2008,urdher ekz.6992 25.11.2011 shkr permb 6824 30.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 90,528 2013-06-20 2013-08-05 22910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tatim ne burim vendim gjyqesor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 250,866 2013-06-20 2013-08-05 23410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste prill maj 2013 shkr 3496/5 14.06.2013 fat 2007,2337
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 63,000 2013-06-20 2013-08-05 23510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme pritje percjellje program 2542 09.04.2013 fat 23 16.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GECI Tirane 100,968 2013-06-20 2013-08-05 23610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme pritje percjellje program 2625/1 10.04.2013 fat 548 11.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,494 2013-06-20 2013-08-05 23710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme perkthim dokumenta shkr 6878/1 04.10.2012 kont 04.10.2012 pv 04.10.2012 liste pagese 14.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 5,177 2013-06-20 2013-08-05 23810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tatim ne burim vendim gjyqesor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,550 2013-06-20 2013-08-05 23910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme honorare shkr 616/8 14.05.2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,700 2013-06-20 2013-08-05 24010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme honorare shkr 616/8 14.05.2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,850 2013-06-20 2013-08-05 24110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme honorare shkr 616/8 14.05.2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) MEDIA MAPO Tirane 19,200 2013-06-20 2013-08-05 24210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/7 14.06.2013 kont 10.04.2013 fat 167,255,188
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 21,000 2013-06-20 2013-08-05 24310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/8 06.04.2013 kont 10.04.2013 fat 343,460
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 17,130 2013-06-20 2013-08-05 24410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/6 14.06.2013 kont 30.04.2013 fat 106,84
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) AL & GI Tirane 12,000 2013-06-20 2013-08-05 24510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/9 25.04.2013 kont 29.04.2013 fat 86 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 172,503 2013-06-20 2013-08-05 24610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme abonim ne shtyp prill maj 2013 fat 187 03.06.2013 Kont 9015/1 14.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 190,000 2013-06-20 2013-08-05 24710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme vendim gjyqesor Roland Alushani vend gjyk.2368 15.12.2010,5512 22.06.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 464,400 2013-06-24 2013-08-05 25010160012013 Aparati Minist Bren.vendim gjyqesor vendim gjykate apeli 680 24.03.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 121,000 2013-06-24 2013-08-05 25110160012013 Aparati Minist Bren.vendim gjyqesor vendim gjykate 6825 22.09.2010 ,1599 09.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 86,600 2013-06-24 2013-08-05 25210160012013 Aparati Minist Bren.mirmbajtje paisje zyre kont 281/2 11.01.2013 fat 44,45,46 30.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GECI Tirane 56,000 2013-06-26 2013-08-05 25310160012013 Aparati Ministrise Brend.perkthime pragram 2204 28.03.2013 fat 9162 05.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 62,916 2013-06-24 2013-08-05 25510160012013 Aparati Minist Bren.tatim page vendim gjykate ne favor te Prel Deda
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 175,536 2013-06-24 2013-08-05 25610160012013 Aparati Minist Bren.sigurime shoqerore dhe shendetsore per periudhen 01.07.2006 deri 01.12.2010 vendim gjykate ne favor te Prel Deda
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 279,582 2013-08-04 2013-08-05 29010160012013 Ap.Min.Brend.paga korrik 2013 nr pun 218/216
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 600,895 2013-08-04 2013-08-05 29110160012013 Ap.Min.Brend.paga korrik 2013 nr pun 218/216