Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,456,652,060.00 1,021 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ELIS URUCI Tirane 130,000 2013-05-15 2013-05-16 16110160012013 Apar.Min.Brend.mirmbajtje paisje zyre kont 580/3 25.01.2013 fat 2 31.01.2013 fat 5 28.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 717,000 2013-05-14 2013-05-16 16310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme djeta me jashte terheqje valute 5000 euro me kurs 143.3 leke autorizim 14.05.2013 urdher 213 10.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 281,000 2013-05-15 2013-05-16 16710160012013 Apar.Min.Brend.djeta brenda vendit liste pagese 14.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 6,324,420 2013-05-15 2013-05-16 16610160012013 Apar.Min.Brend.moderniz i gj civile kont vazh 23/14 18.10.2012 fat 56,57,58,59,60 22.11.2012 akt marrje dorzim 22.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 225,000 2013-05-15 2013-05-16 16410160012013 Apar.Min.Brend.aktivitet social urdher 1765/1 07.03.2013 shkr 1765/2 07.03.2013 fat 425 08.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 469,850 2013-05-17 2013-05-17 17610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme djeta me jashte terheqje valute 3250 euro me kurs 143.8 leke Urdher MB5504/1 12.10.2012 fatura nr 1513976248 19.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 601,488 2013-05-16 2013-05-21 17110160012013 Aparati Ministrise Brend.shp telefoni kodi ab 1333484275 fat prill 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 49,435 2013-05-27 2013-05-28 17710160012013 600-602-Aparati Ministrise Brendeshme telefon,kodi 1005922,fat dt 21.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 16,775 2013-05-10 2013-05-14 15310160012013 Aparati Min. Brend.tatim ne burim
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 46,100 2013-05-10 2013-05-14 15610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon mars 13 kodi shk 3174/2 09.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,569 2013-05-10 2013-05-14 15810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon mars 13 kodi shk 3174/2 09.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KND Tirane 71,680 2013-05-10 2013-05-14 15110160012013 Aparati Min. Brend.mirmbajtje faqes zyrtare up 8300/1 27.11.2012 pv 30.11.2012 fat 3 15.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KEMINET Tirane 153,600 2013-05-10 2013-05-14 15010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme sherbim interneti up 8299/1 27.11.2012 pv 27.11.2012 fat 564 30.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,940 2013-05-10 2013-05-14 14610160012013 Aparati Min. Brend.djeta prill 2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 33,088 2013-05-10 2013-05-14 15710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon mars 13 kodi shk 3174/2 09.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-05-10 2013-05-14 14510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp karburanti prill 2013 VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2010 ,3174 02.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 122,300 2013-05-10 2013-05-14 15210160012013 Aparati Min. Brend.shp perkthimi up 7/1 19.02.2013 kon 7/2 22.02.2013 12.10.2012 liste pagese 06.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,053,404 2013-06-03 2013-06-03 18210160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 585,689 2013-06-03 2013-06-03 18010160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 327,310 2013-06-03 2013-06-03 17910160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UNION BANK SHA Tirane 103,913 2013-06-03 2013-06-03 18310160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 568,502 2013-06-03 2013-06-03 18110160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,043,428 2013-06-03 2013-06-03 17810160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,554,550 2013-06-04 2013-06-04 18710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme transferte me jashte 25000 euro me kurs 142 leke VKM 693 18.06.2009 shkr 2459 05.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-06-10 2013-06-11 18610160012013 Aparati Minist Bren rimb shp karburanti liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-06-10 2013-06-12 18510160012013 Aparati Minist Bren rimb shp karburanti liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 85,000 2013-06-10 2013-06-12 18410160012013 Aparati Minist Bren rimb shp karburanti liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,229 2013-05-27 2013-06-12 17510160012013 602-Aparati Ministrise Brendeshme telefon,kodi 536223,fat Mars/Prill 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,042 2013-05-29 2013-06-12 3110160012013P Proj Lamp Ap. Mini. Brend. telefon,kodi 1333484275 ,fat prill 710895139 08.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 44,400 2013-06-03 2013-06-13 3310160012013P Aparati Min.Brend.Proj PAMT paga maj 2013 nr pun 2/2
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 21,000 2013-06-03 2013-06-13 3210160012013P Aparati Min.Brend.Proj PAMT tatim ne burim per paga kons. maj 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 198,000 2013-06-03 2013-06-13 3210160012013P Aparati Min.Brend.Proj PAMT paga maj 2013 nr pun 2/2
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,629 2013-06-10 2013-06-14 19210160012013 Aparati Minist Bren rimb shp telefoni liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 74,360 2013-06-10 2013-06-14 19010160012013 Aparati Minist Bren rimb shp telefoni liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,758 2013-06-10 2013-06-14 19110160012013 Aparati Minist Bren rimb shp telefoni liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 110,070 2013-06-10 2013-06-14 18810160012013 Aparati Minist Bren shp perkthimi up 7/1 19.02.2013 kont 7/2 22.02.2013 kont 12.10.12 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) HOTI BAILIFF SERVICE Tirane 750,000 2013-06-11 2013-06-17 19910160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesore vendim gjykate 292 30.01.2009 shk zp 118/2 04.07.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 11,104,000 2013-06-10 2013-06-17 20110160012013 Aparati Ministrise Brend.vendim gjyqesor ne favor te shoq Avduli shkr 3540/1 25.05.2012 shkr.z.permb. 1028 06.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,647,900 2013-06-10 2013-06-17 20210160012013 Aparati Ministrise Brend.djeta maj 2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 398,000 2013-06-11 2013-06-17 18910160012013 Aparati Minist Bren blerje fotokopje up 579/2 24.01.2013 pv 25.01.2013 fat 167 25.01.2013 fh 11 25.01.2013