Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 925,853,233.00 989 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-03-28 2013-03-29 14210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi kthim page sali merkaj u.min461,31.10.2012,shk.p6986,19.9.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AL & GI Tirane 4,000 2013-03-29 2013-03-29 13210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim shkr.1464/7,29.10.2012,kon.1.11.2012,f206,6.11.2012,s0249669
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2013-03-29 2013-03-29 124310140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE tel kv8.11.2011,f90160097,28.2.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 653,299 2013-03-29 2013-03-29 12510140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji janar2013,kon,c110816,f135323504,04.2.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JULIAN PERGEGA Tirane 20,000 2013-03-29 2013-03-29 14310140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE V.GJYQI VJOLLCA GJOKA U.MIN.65,13.2.2013,SHK23,5.9.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 468,890 2013-03-28 2013-03-29 14710140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kon.c110816,f133328313,4.12.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-03-28 2013-03-29 13610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim eriketa korini vend.54,17.6.2011,shk.p8296,28.7.2011,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FOCUS PRESS Tirane 97,500 2013-03-29 2013-03-29 13110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE botim shkr.245/2,12.2.2013,kon.16.2.2013,f77,20.2.2013,s0404290,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 400,896 2013-03-29 2013-03-29 12410140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE posta kv667/1,26.1.2011,f1198,26.1.2013,s02122498
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-03-28 2013-03-29 14010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi kthim page albert dyrkaj u.min411,13.9.2012,v.1908,25.11.2008,shk.p5615/09,01.6.2009
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 16,000 2013-03-29 2013-03-29 12710140012012 MINISTRIA E DREJTESISE siguracion tpl up.24/1,11.1.2013,pv3,11.1.2013,pv4,11.1.2013,f160,11.1.2013,s04623310
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2013-03-28 2013-03-29 13910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vendim gjyqi anita gusho vend75,12.9.2011,shk 2140,02.3.2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,064,087 2013-03-01 2013-03-01 9810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,699,584 2013-03-01 2013-03-01 9910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,140,162 2013-03-01 2013-03-01 9710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,156,961 2013-03-01 2013-03-01 9610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES shkurt 2013 nr pun 136/136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AG MOTORS' SHPK Tirane 183,820 2013-03-04 2013-03-05 10010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE rip mjete trans pv dt 18/2/2013 fat dt 852 dt 18/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,126,239 2013-04-01 2013-04-01 15010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,109,050 2013-04-01 2013-04-01 14910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,826,546 2013-04-01 2013-04-01 15210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 968,078 2013-04-01 2013-04-01 15110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE PAGA LIST PAGES mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 159,200 2013-04-02 2013-04-03 14610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE RIP SISTEM NGROHJE UP NR 102/5 DT 9/1/2013 PV DT 9/1/2013 FAT 15/1/2013 FH DT 15/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 21,835 2013-04-03 2013-04-03 12010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat kancelari up nr 93/1 dt b6/3/2013 ft ofert dt 6/3/2013 fat dt 11/3/2013 fh dt 12/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GJERGJI ELEKTRIK Tirane 48,210 2013-04-03 2013-04-03 12110140012012 MINISTRIA E DREJTESISE mat elektrike up nr 57/1 dt 11/3/2013 ft /ofert 11/3/2013 fat dt 15/3/2013 fh dt 15/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JUPITER COMPUTER SYSTEMS Tirane 138,600 2013-04-03 2013-04-03 11410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mat elektrike up nr 84/1 dt 27/2/2013 ft/ofert 4/3/2013 fat dt 4/3/2013 fh dt 4/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LLAKI TRANS Tirane 199,260 2013-04-09 2013-04-09 15510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE aktivitet urdher nr 90 dt 5/3/2013 fat dt 8/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 5,205 2013-04-09 2013-04-09 15910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tatim perkthimi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 24,310 2013-04-09 2013-04-09 16610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 17,940 2013-04-09 2013-04-09 16210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher 111 dt 26/3/2013 fat dt 7/9/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 25,200 2013-04-09 2013-04-09 15810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher nr 116 dt 27/3/2013 list pages mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 237,833 2013-04-09 2013-04-09 15610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2013-04-09 2013-04-09 16010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages mars 2013 urdher nr 118/2 dt 31/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 242,352 2013-04-09 2013-04-09 16410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher nr 110 dt 26/3/2013 list pages mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARK PRENDI / TIRANE Tirane 14,400 2013-04-09 2013-04-09 15410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti kon ne vazhdim fat 28/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALMAK.ALBANIA Tirane 17,700 2013-04-09 2013-04-09 15310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE bl leter pv nr 4 dt 13/3/2013 fat dt 12/3/2013 fh dt 12/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 37,820 2013-04-09 2013-04-09 16110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE djeta list pages mars 2013 urdher nr 118/2 dt 31/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 74,685 2013-04-09 2013-04-09 16510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tatim perkthimi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,050 2013-04-09 2013-04-09 15710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher nr 117,118 dt 27/3/2013 list pages mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 444,204 2013-04-09 2013-04-09 16310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE perkthime urdher nr 111 dt 26/3/2013 list pages shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 197,422 2013-04-12 2013-04-15 18310140012012 MINISTRIA E DREJTESISE dieta me jashte urdh 1674/3 dt. 10.04.2013 aut 12.04.2013 1385e*142.4 ornela bejte id 030335442