Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,233,146,208.00 1,789 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LEJLA DOBI Tirane 300,000 2012-09-13 2012-09-17 83210040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 8 2.7.12 s84937528 urdh 414 dt 16.5.12 ft 12 dt 6.8.12 s84937533 urdh 591 dt 31.7.12 ft 13 6.8.12 s84937534 urdh 592 31.7.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AGIM KIKA (L01607005O) Tirane 157,390 2012-09-13 2012-09-17 80810040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 28 4.7.12 s86955884 kontr 1715/7 21.2.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ER-NO SHPK Tirane 400,000 2012-09-13 2012-09-17 83410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 13 s87766913kontr 6522/117 11.7.12 urdh 591 dt 31.7.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ADI SHAMKU Tirane 100,000 2012-09-13 2012-09-17 81310040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 23 4.7.12 s5413323 urdh 14 dt 16.5.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) A STUDIO Tirane 757,183 2012-09-13 2012-09-17 83310040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 10 26.7.12 s88677466 kont 6522/20dt 11.7.12 ft 6 2.7.12 s88677462 kont 1715/8 21.2.12, 9264/10 dt 16.12.11, 9264/11 dt 16.12.11, 9692/13 dt 29.12.11,9261/19 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IL-SA- AUDITING Tirane 155,417 2012-09-13 2012-09-17 84410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 88 22.11.11 s72637846 kont 9692/1 dt 29.12.11 ft 79 27.6.11 s72637837 kont 3954/13 26.5.11 ft 80.27.6.11 s72637838 kont 3954/1 dt 26.5.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 7,049 2012-09-19 2012-09-20 89010040012012 600 ministria ekonomise .lik ft cel gusht 2012 kod ab C1001456 kont vazhdim dt 01.06.2009
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 8,760 2012-09-19 2012-09-20 87910040012012 602 ministria ekonomise.lik ft uji gusht 2012 kontrate vazhdim kodi 2-b-159293-1
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,180 2012-09-19 2012-09-20 88710040012012 600, 602 ministria ekonomise.lik ft cel muaji gusht 2012 kod ab 10065138
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 108 2012-09-19 2012-09-24 89710040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste fat.559 dt.31.08.12 s 02147058
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,920 2012-09-19 2012-09-24 88310040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel korce korik 2012 nr kl 1450992811
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,938 2012-09-19 2012-09-24 88410040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel elbasan korik 2012 nr kl 1568085987
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,812 2012-09-19 2012-09-24 87110040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste elbasan fat 414 31.7.12s 84724706
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,136 2012-09-19 2012-09-24 87010040012012 602 ministria ekonomise.lik ft poste lezhe f 387 30.6.12 s 87417491 ft 460 31.7.12 s87419076
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) A&B AUDITING Tirane 300,000 2012-09-20 2012-09-24 83910040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 16 11.7.12 s72651240 kontrata 926/18 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,920 2012-09-19 2012-09-24 88010040012012 602 ministria ekonomise.telefon, korik 2012,nr1566487490
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,026 2012-09-19 2012-09-24 87510040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste nr.408 dt.30.06.12 s 02134817 ft 481 dt 31.7.12 s 02134790
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 18,952 2012-09-19 2012-09-24 89810040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste gjirokaster ft nr.83, 82, 53, 1, 21, 33 dt 31.5.12, 2.5.12, 30.3.12, 15.2.12, 15.2.12, 9.3.12 seri 02125685, 02125684, 02125654, 87429201, 87429221, 87429250 dt.31.7.12 s02137973
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,164 2012-09-19 2012-09-24 87810040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste fier nr.966 dt.26.6.12 s02143966
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,026 2012-09-19 2012-09-24 87310040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste nr.654 dt.31.07.12 s 87414154
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,272 2012-09-19 2012-09-24 87210040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste nr.670 dt.31.07.12 s87412522
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 564 2012-09-19 2012-09-24 89910040012012 602 ministria ekonomise.lik ft poste lezhe f 531 31.8.12 s 87419148
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 786 2012-09-19 2012-09-24 8771004001/2012 602 ministria ekonomise.lik ft poste berat ft 529 60.3.12 s87432119
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 6,001 2012-09-19 2012-09-24 88110040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel d.sh.p tirane korik 2012 nr kl 1783750969
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 3,840 2012-09-19 2012-09-24 88510040012012 602 ministria ekonomise.shpen telefoni, ft qershor korik 2012, nr 1410084709
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,644 2012-09-19 2012-09-24 88610040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste fier ft nr.566 dt.26.7.12 s02143566
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,964 2012-09-19 2012-09-24 874110040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste nr.382 dt.31.07.12 s 87414748
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,994 2012-09-19 2012-09-24 87610040012012 602 ministria ekonomise. lik ft poste gjirokaster ft nr.120 dt.31.7.12 s02137973
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 245,439 2012-09-19 2012-09-24 88210040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel gusht 2012nr kl 1339884379, 1780791529, 1334285309
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTER B.B.K - AUDITING Tirane 648,000 2012-09-25 2012-09-25 92510040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 84 dt 31.8.12 ser 3294331 kontr.9261/14 dt 16.12.11, 9261/13 dt 16.12.11, 8885/3 dr 18.12.09
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SOKOL RAMBI Tirane 329,021 2012-09-25 2012-09-25 93310040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 25 dt 7.9.12 s86241276 kontrata 7277/11 dt 6.8.12 ft 26 dt 7.9.12 seri 86241377 dt 6.8.12 konteate 7277/12 dt 6.8.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIJON ALBANIA Tirane 432,784 2012-09-25 2012-09-25 94310040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 101 dt 25.7.12 ser 40648098 kontr.6522/40 dt 11.7.12, 6522/5, 6522/4 dt 11.7.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ENEDA RAHMANI Tirane 512,364 2012-09-25 2012-09-25 92910040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 86, 87 dt 7.9.12 ser.71459886, 71459887 kontr. 4401/7 dt 8.5.12, 6522/8 dt 12.7.12, 4401/4 dt 8.5.12, 1715/4 21.2.12, 4401/9 dt 8.5.12, 1715/3 dt 21.2.12, 4401/5 dt 8.8.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MURAT KLOBOĒISHTA Tirane 1,615,517 2012-09-25 2012-09-25 92710040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 38 dt 7.9.12 ser 88021738 kontr.1715/3 dt 21.2.12 , 6522/7 dt 11.7.12,ft 39 7.9.12 s 880211739 kont. 4401/4 dt 8.5.12, 4401/5 8.5.12, 1715/4 dt 21.05.12 ft 40 7.9.12 ser 88021740 kont 4401/
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUZANA SINANI Tirane 251,668 2012-09-25 2012-09-25 92110040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft dt 6.9.12 ser 85366475 kontr.6522/30 dt 11.7.12, 7277/8 dt 6.8.12 , 7277/9 dt 6.9.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,938 2012-09-24 2012-09-25 93010040012012 600 ministria ekonomise. leje zakonshme bordero 18.9.12 shkresa 4243/54 dt 27.7.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ENVIRONMENTAL MANAGEMENT CONSULTANTS Tirane 444,609 2012-09-25 2012-09-25 93510040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 268 dt 5.9.12 s04038425 kontrata 6522/21 dt 11.7.12 kontr. 7277/7 dt 6.9.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FATIME ALLIU Tirane 199,923 2012-09-25 2012-09-25 93410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 46 5.9.12 s04741253 kontrata 7277/11 dt 6.8.12 ft 30 dt 5.7.12 seri 71763987 dt 6.8.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FLUTURA KULLA Tirane 60,000 2012-09-25 2012-09-25 92010040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 9 dt 12.9.12 ser 04322109 kontr.7277/5 dt 6.8.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) STUDIO LOAD Tirane 946,000 2012-09-25 2012-09-28 92210040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 211 dt 11.9.12 ser 00605389 kontr.9264/9 dt 16.12.11,ft 212 dt 11.9.12 s04371312 kont 4401/2 8.5.12, 1330/11 dt 10.2.12,ft 12.9.12 s00605389 kont 7277/4 6.8.12,6522/3 11.7.12, 6522/45 dt 11