Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,233,146,208.00 1,789 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIJON ALBANIA Tirane 120,000 2012-09-12 2012-09-13 83110040012012 ,602 ministria ekonomise. PAGESE EKSPERTI FT 93 DT 05.07.12, KONTR 9692/26; 9692/27 DT 29.12.2011
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2012-09-11 2012-09-13 87910040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per shoq bardhi urdh 77 dt 10.02.12 muji gusht
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HOTI BAILIFF SERVICE Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 87310040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per shpresa sarajeva urdh 75 dt 10.02.12 gusht 2012 mbajtur 10% tatim ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARIMORE JUSTITIA Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 86710040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per liljana leli ur 350 dt 24.4.12 bordero gusht 2012 mbajtur 10%tatim ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA PERMBARIMORE FIER Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 87210040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per luan shehu urdh 73 dt 10.02.12 gusht 2012 mbajtur 10% tatim ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARIMORE A.E.F Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 87610040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor urdher 128/1 dt 27.1.12 per nexiha cenga gusht 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 87010040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per sadik malasi urdh 78 dt 10.02.12 gusht 2012 mbajtur 10% tatim ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 10,000 2012-09-11 2012-09-13 87510040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per shoq xhengo urdh 76 dt 10.02.12 gusht 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 181,170 2012-09-11 2012-09-13 86210040012012 602 ministria ekonomise.posta, tirane korik, gusht, ft 2902 dt 26.07.12 ,(87425906) ft 3223 dt 26.8.12 (02145077)
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARUESE PRIVATE ETEBEST Tirane 9,000 2012-09-11 2012-09-13 86810040012012 602 ministria ekonomise.lik vend gjyqesor per halim zhuka urdh 228 dt 16.03.12 gusht 2012 mbajtur 10% tatim ne burim
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FLUTURA LUKA Tirane 18,000 2012-09-12 2012-09-13 82810040012012 ,602 ministria ekonomise. PAGESE EKSPERTI FT 10 dt 29.12.11, kontr 9261/16 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) STUDIO L.E.A.L.AUDITING Tirane 21,000 2012-09-12 2012-09-14 83710040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 2971/40 dt 12.4.11, ft 12 dt 2.5.11 s69893886
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUZANA SINANI Tirane 300,000 2012-09-12 2012-09-14 81010040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 14 dt 04.07.12, kontr 9261/5 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SILVANA ABAZI Tirane 1,348,968 2012-09-12 2012-09-14 82310040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 15 29.12.11 s96774465 kont.7382/3 27.12.11,7382/3 27.12.11 kont.9264/2 16.12.11, 119264/4 16.12.11 ft30 3.7.12s87116971 kont.1715/9,1715/10,1715/11,1715/12,1715/16 dt21.2.12kont4401/3 8.5.12,9692/4
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SILVA STUDIOSH.P.K. Tirane 195,448 2012-09-12 2012-09-14 80110040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9261/4 dt 16.12.11, fat 7 dt 2.2.12 s88716757
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SEMIHA DOLLANI Tirane 94,897 2012-09-12 2012-09-14 82110040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 1715/7, 1715/17 dt 21.02.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ENVIRONMENTAL MANAGEMENT CONSULTANTS Tirane 225,336 2012-09-12 2012-09-14 84510040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 1715/1 dt 21.2.12, ft 248 dt 3.7.12 s04038405, kont. 9692/9 29.12.11 ft 245 3.7.12 s04038402 kont 9692/2 29.12.11 ft 244 3.7.12 s04038401
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FLUTURA KULLA Tirane 160,000 2012-09-12 2012-09-14 82610040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 1715/8 ft 02.07.12, ft 48 dt 19.07.12, kontr 6522/18, 6522 dt 11.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MURAT KLOBOĒISHTA Tirane 2,082,972 2012-09-12 2012-09-14 80410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate ft 7 dt 02.02.12, kontr 9692/20, 9264/22, 9692/2,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) NOVATECH STUDIO Tirane 245,400 2012-09-12 2012-09-14 81410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9692/11/12 dt 29.12.11, ft 45 dt 03.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIJON ALBANIA Tirane 388,266 2012-09-12 2012-09-14 80910040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft91 dt 02.07.12 kontr 9692/6 dt 29.12.11, ft 92 dt 02.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) NAIM MALO Tirane 49,352 2012-09-12 2012-09-14 83610040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9692/15/16 dt 29.12.11, ft 23 dt 19.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VAHIDE GRUDA Tirane 665,568 2012-09-12 2012-09-14 84310040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 1330/5,1330/6 dt 10.2.12, ft 30 dt 5.7.12 s71772483, kont. 9264/5, 9261/1, dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) OPERA ALBANIA AUDITORS Tirane 369,744 2012-09-12 2012-09-14 84110040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9261/11 dt 16.12.11, ft 70 dt 28.6.12 s01570860, kont. 9291/10 16.12.11 ft 72 28.6.12 s01570862 urdher 71 dt 28.6.12 s01570861
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SOKOL RAMBI Tirane 932,743 2012-09-12 2012-09-14 83010040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrateft 17 dt 05.07.12, ft 23,18,19,20,21,22,24 dt 01.08.12, kontr 1715/14;6522/33/9/10/27/31/32/11 dt 11.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VIOLETA HALOCI Tirane 50,000 2012-09-12 2012-09-14 82010040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 926/15 dt 16.12.11,ft 8 dt 11.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIJON ALBANIA Tirane 717,134 2012-09-12 2012-09-14 80010040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 39 dt 10.01.12, kontr 9692/8, 9261/6,9264/13 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ENEDA RAHMANI Tirane 848,161 2012-09-12 2012-09-14 80510040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9264/8, 9264/6, /18 dt 11.1.12, ft 45 dt 9.01.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FATIME ALLIU Tirane 274,127 2012-09-12 2012-09-14 82910040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9264/9 dt 16.12.11, ft 43 01.08.12, kontr 6522/33 dt 11.07.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FATMIRA DINE Tirane 532,395 2012-09-12 2012-09-14 84210040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 1330/4 dt 10.2.12, ft 5 dt 3.7.12 s88848157, kont. 9261/20,9261/21, 9264/24 16.12.11 ft 4 3.7.12 s88848156
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FLUTURA LUKA Tirane 45,999 2012-09-12 2012-09-14 80310040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9261/17 dt 16.12.11, ft 9 dt 29.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MARK BOĒI Tirane 583,994 2012-09-12 2012-09-14 83510040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 17 2.8.12 s84604068 kont 6522/34 11.7.12 6522/12 11.7.12 ft 14 3.7.12 s84604065 kont 9264/26,9264/27,9264/30,9264/29,9264/28 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PELLUMB HAXHIU Tirane 1,251,355 2012-09-12 2012-09-14 82510040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontr ft 13 dt 02.07.12, 9264/15 dt 16.12.11,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SOKOL RAMBI Tirane 480,000 2012-09-12 2012-09-14 80610040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 9264/6/8/7 dt 16.12.11, ft 14,15,13 dt 11.01.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VULLNETARE HOXHA ( ĒELA ) Tirane 987,674 2012-09-12 2012-09-14 82710040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontr 6522/16/37/45/2, 1715/6,1330/7, /10/1,9261/21 dt 16.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SILVANA ABAZI Tirane 723,297 2012-09-12 2012-09-14 82210040012012 602 ministria ekonomise.pagese eksperti kontrate 6522/9 dt 11.7.12, 6522/10 dt 11.07.12 ft 29 dt 2.8.12 s87116979 kont 6522/15 11.7.12, 6522/38 11.7.12 ,6522/38 11.7.12, 6522/28 11.7.12 ,6522/42,6522/14 11.7.12 ft 3102.8.12 s 87116981
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MIMOZA MEMOCI Tirane 530,000 2012-09-12 2012-09-14 81210040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 50/51/52/53 dt .03.07.12, kontr 1715 dt 21.02.12, urdh 413,415 dt 16.05.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VLADIMIR DHAMO Tirane 386,513 2012-09-13 2012-09-17 82410040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 1 13.7.12 s86627006 kont 9692/5 dt 29.12.11 ft 2 dt 13.7.12 s86627007 kont 1715/5 dt 21.2.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GJERGJI KOTORI Tirane 728,480 2012-09-14 2012-09-17 84610040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti ft 6 dt 2.7.12 s87633956 kontr.9692/30, 9692/28, 9692/29, 9692/31 dt 29.12.11
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DEFRIM VODA (L21724013D) Tirane 200,000 2012-09-13 2012-09-17 81110040012012 1004001 602 ministria ekonomise.pagese eksperti urdher 415 dt 16.5.12, ft 3 4.7.12 s04049803, urdh 413 dt 6.5.12 ft 4 dt 4.7.12