Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,233,146,208.00 1,789 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KASTRATI SHA Tirane 346,260 2012-08-06 2012-08-14 68810040012012 602 ministria ekonomise.bl karb up 5/6 dt 27.1.2012, autorizim kontr 5/24 21.5.12 ft 15 dt 8.6.12 s 01667615 fh 4 dt 8.6.12 kontrate dt 30.5.12 njoftim fituesi 4.6.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 5,518 2012-08-06 2012-08-14 69010040012012 602 ministria ekonomise.lik ft tel d.sh.p tirane qershor 2012 nr kl 1783750969
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 66,587 2012-08-06 2012-08-14 66110040012012 602 ministria ekonomise .shp abonim shtypi fat 547 dt 2.7.12 s 02136332 fat 548 dt 2.7.12 s 0213633 kontr vazhdim 28.2.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SUAD BARBULLUSHI Tirane 170,000 2012-08-06 2012-08-14 69610040012012 602 ministria ekonomise.shpenzime per uebs up 74 18.4.12 pv 3,4 dt 25.4.12 ft 14 dt 4.7.12 seri 000327
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) HOTI BAILIFF SERVICE Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70510040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per shpresa sarajeva
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MEHMET CERRAGA Tirane 10,000 2012-08-22 2012-08-23 69910040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per podgorica
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARIMORE JUSTITIA Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 71110040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per liljana leli
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70710040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per nikoll gega
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70910040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per muco mucaj
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 401,384 2012-08-22 2012-08-23 72010040012012 1004001 602 ministria ekonomise. lik ft energjie nr kontr a 13062
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70210040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per koco pina
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 187,455 2012-08-22 2012-08-23 71910040012012 1004001 602 ministria ekonomise. lik ft energjie nr kontr a 13062
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RIVIERA / TIRANE (J66903244D) Tirane 3,639,304 2012-08-22 2012-08-23 72310040012012 231 ministria ekonomise. lik tvsh urdher min ekon dt 30.7.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) E.P.S.A Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 69810040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per ilir shijaku
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IGLI GUGASHI Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 71210040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per fatos manastirliu
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 10,000 2012-08-22 2012-08-23 70110040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per shoq bardhi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 427,507 2012-08-22 2012-08-23 70210040012012 606 ministria ekonomise. lik shpronesimi urdher dt 23.11.2010list dt 3.8.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 301,994 2012-08-22 2012-08-23 72110040012012 602 ministria ekonomise. lik ft tel
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DEA SECURITY Tirane 421,935 2012-08-22 2012-08-23 72210040012012 602 ministria ekonomise. lik ft roje kontr ne v dt 25.6.2012, ft seri 01494246 dt 31.7.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARUESE PRIVATE ETEBEST Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 71010040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per halim zhuka
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70810040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per sadik malasi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 10,000 2012-08-22 2012-08-23 69710040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FABIO ISUFAJ Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70410040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per teuta qatipi
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) SHOQERIA PERMBARIMORE A.E.F Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70010040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per n cenga
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ZYRA PERMBARIMORE FIER Tirane 9,000 2012-08-22 2012-08-23 70610040012012 602 ministria ekonomise. lik vend gjyqesor sipas gr per luan shehu
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,703 2012-08-28 2012-08-29 74210040012012 602 ministria ekonomise. lik ft cel kod ab c 1001456
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 39,421 2012-08-28 2012-08-29 74410040012012 602 ministria ekonomise. lik ft cel kod ab 1006397
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FOCUS PRESS Tirane 240,000 2012-08-29 2012-08-30 73210040012012 602 ministria ekonomise .shp publikimi ur 81 dt 3.6.12 pv 13.6.12 fat 271 25.6.12 s 04042502,ur 82 d 13.6.12 pv 13.6.12 ft 274 d 25.6.12 ft 274 d 25.6.12 s04042505 ur 83 d 13.6.12 pv 13.6.12 ft 273 25.6.12 s04042504 ur84 13.6.12 pv 13.6.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,500,126 2012-08-27 2012-08-30 83810040012012 602 ministria ekonomise. shpenz vendim gjyqi natasha lekdushi urdh 524 25.6.12 bordero 24.7.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA SH.A. Tirane 1,099,368 2012-08-28 2012-08-30 74610040012012 602 ministria ekonomise. lik ft karburanti seri 04646960 dt 21.8.2012, kontr ne vazhd dt 30.5.2012, fh dt 21.8.2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 94,012 2012-08-28 2012-08-30 81510040012012 1004001 602 ministria ekonomise. lik ft energjie nr kontr a 13062
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) H E K L A Tirane 160,000 2012-08-28 2012-08-30 73410040012012 602 ministria ekonomise .shp publikimi ur 80 dt 13.6.12 pv 13.6.12 fat 41 dt 22.6.12 s 89317941
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) KOHA JONE Tirane 37,800 2012-08-28 2012-08-30 72910040012012 602 ministria ekonomise .publikime ur 45 dt 4.5.12 pv 4.5.12 fat 109 dt 8.5.12 s 88586644
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,556 2012-08-28 2012-08-30 74110040012012 602 ministria ekonomise. lik ft cel kod ab 1001425
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PANORAMA GROUP Tirane 192,000 2012-08-28 2012-08-30 72510040012012 602 ministria ekonomise .publikime ur 55dt 15.5.12 pv 15.5.12 fat 499 21.5.12 s 03172188 ur 56 dt 15.5.12 pv 15.5.12 ft 497 21.5.12 s03172186 ur 57 d 15.5.12 pv 15.5.12 ft 498 21.5.12 s03172487 ur 58 d 15.5.12 pv 15.5.12 ft 496 d 21.5.12
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 13,080 2012-08-28 2012-08-30 74910040012012 602 ministria ekonomise. lik ft uji korrik 2012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) H E K L A Tirane 110,000 2012-08-28 2012-08-30 72810040012012 602 ministria ekonomise .shp publikimi ur 69 dt 22.5.12 pv 22.5.12 fat 32 dt 31.5.12 s 89317932 ur 71 dt 31.5.12 pv 31.5.12 fat 31 30.5.12 s 89317931
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PANORAMA GROUP Tirane 108,000 2012-08-28 2012-08-30 72710040012012 602 ministria ekonomise .publikime ur 60dt 30.4.12 pv 30.4.12 fat 487 21.5.12 s 03172176 ur 62 dt 3.5.12 pv 3.5.12 ft 488 21.5.12 s03172477 ur 68 d 31.5.12 pv 31.5.12 ft 553 31.5.12 s03172242
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PANORAMA GROUP Tirane 144,000 2012-08-28 2012-08-30 73610040012012 602 ministria ekonomise .publikime ur 88dt 13.6.12 pv 13.6.12 fat 637 26.6.12 s 03300726 ur 87 dt 13.6.12 pv 13.6.12 ft 636 26.6.12 s03300735 ur 86 d 13.6.12 pv 13.6.12 ft 635 31.5.12 s03300724
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) FOCUS PRESS Tirane 180,000 2012-08-29 2012-08-30 73110040012012 602 ministria ekonomise .shp publikimi ur 51 dt 15.5.12 pv 15.5.12 fat 188 21.5.12 s 00837718,ur 52 d 15.5.12 pv 15.5.12 ft 189 d 21.5.12 00837719 ur 54 d 15.5.12 pv 15.5.12 ft 190 21.5.12 s00837720 ft 70 dt 31.5.12 pv 31.5.12 ft 231 dt 31.