Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Ministria e Integrimit (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 168,350,030.00 830 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 42,010 2012-11-01 2012-11-01 55310780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat tetor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 1,545,249 2012-11-01 2012-11-01 54710780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat tetor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,356,519 2012-11-01 2012-11-01 54810780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat tetor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 159,786 2012-11-01 2012-11-01 55210780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat tetor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 129,773 2012-11-01 2012-11-01 55110780012012 600 MINISTRIA INTEGRIMIT pagat tetor 2012 pl 75 fk 74
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 714,714 2012-11-05 2012-11-09 55610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta jashte urdher 86 dt 2.11.12 aut 5.11.12 euro 5000x142.8 Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 18,389 2012-11-09 2012-11-09 560 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT celular nr ab 1009510
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 100,060 2012-11-09 2012-11-14 557 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta jashte urdher 83 dt 2.11.12 aut 5.11.12 euro 700x142.8 Esma Aliko
Ministria e Integrimit (3535) 55 Tirane 4,000 2012-11-06 2012-11-19 55410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kontr 22.10.12 fat164 dt 22.10.12 s 8801387715
Ministria e Integrimit (3535) MEDIA MAPO Tirane 4,000 2012-11-06 2012-11-19 55510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kontr 11.10.12 fat 164 dt 24.10.12 s 01387715
Ministria e Integrimit (3535) KOHA JONE Tirane 3,600 2012-11-06 2012-11-19 55210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT kontr 15.10.12 fat 262 dt 15.10.12 s 88586797
Ministria e Integrimit (3535) PANORAMA GROUP Tirane 11,000 2012-11-06 2012-11-19 55310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT shp publikimi kontr m tetor 2012 fat 1045 dt 15.10.12 s 04860384
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 98,645 2012-11-06 2012-11-19 55010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT TELEFON shtator 2012 NR AB 1065189
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 321,574 2012-11-07 2012-11-21 55610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta avioni urdher 74 dt 12.10.12 ft 1999 dt 29.10.12 ser 05997663
Ministria e Integrimit (3535) T A R - T E N D A Tirane 100,000 2012-11-07 2012-11-21 55810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT mushama makine up 107 dt 10.06.12 pv 15.06.12 ft 18.06.12 ser 01575219 fh 127 dt 1.11.12
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,800 2012-11-07 2012-11-21 55710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT sh postar ft 159 dt 31.10.12 ser 02133826
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 25,739 2012-11-26 2012-11-27 58610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT.telefon tetor 2012 nr ab 1061284
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,520 2012-11-19 2012-11-27 57410780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uje tetor 2012
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 109,936 2012-11-22 2012-11-27 57910780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMITenergji tetor 2012koin B110042
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,565 2012-11-22 2012-11-27 55110780012012 1078001 602 MINISTRIA INTEGRIMIT celular shtator 2012 ab 1061284
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,362 2012-11-26 2012-11-27 58510780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT.telefon tetor 2012 nr ab 1009510
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 34,515 2012-11-26 2012-11-27 58710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT.telefon tetor 2012 nr ab 5701
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 116,655 2012-11-09 2012-11-30 559 10780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT pg A>Marleci urdher 60 dt 20.08.12 kontv 8.07.12 bordero 8.10.12 autoriz 8.11.12
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 234,772 2012-11-09 2012-11-30 561 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta avioni urdher 85 dt 2.11.12 ft 2083 dt 7.11.12 ser 05997853
Ministria e Integrimit (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 65,000 2012-11-06 2012-11-08 54810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bonus shp transp urdh 9 dt 29.1.2010 m tetor 2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-11-06 2012-11-08 54710780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bonus shp transp urdh 9 dt 29.1.2010 m tetor 2012
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 32,533 2012-11-06 2012-11-08 54910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT telefon shtator 2012 nr ab 5701
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,710 2012-12-03 2012-12-04 588 10780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT.diet ame jashte aut dt 23.11.2012, urdher dt 20.11.2012
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 694,501 2012-12-03 2012-12-04 589 10780012012 231 MINISTRIA INTEGRIMIT.diet ame jashte aut dt 23.11.2012, urdher dt 20.11.2012
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 65,000 2012-12-05 2012-12-05 61010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT perfitim financ sh transporti urdher 1 dt 29.01.12 nentor 2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2012-12-05 2012-12-05 60910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT perfitim financ sh transporti urdher 1 dt 29.01.12 nentor 2012
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,520 2012-12-08 2012-12-10 61810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uje nentor 2012
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 5,000 2012-11-19 2012-12-13 57010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bl dosje up 22.10.12 pv 23.10.12 ft 2 dt 23.10.12 ser 009104 fh 131 dt 2.11.12
Ministria e Integrimit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2012-11-19 2012-12-13 57310780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT uje up 146 dt 29.10.12 pv 30.10.12 ft 2532 dt 30.10.12 ser 03766182 fh 132dt 2.11.12
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 12,700 2012-11-19 2012-12-13 57110780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT abon shtypi proc v 3.01.12 ft 44 dt 21.03.12 ser 67242495
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 12,529 2012-11-19 2012-12-13 56810780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT dieta urdher 18.10.12 nr 78 lista
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 11,000 2012-11-19 2012-12-13 56910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT lule up 140 dt 9.10.12 pv 1.10.12 ft 9 dt 2.10.12 ser 6292360 fh 129 dt 10.10.12
Ministria e Integrimit (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 390,282 2012-12-08 2012-12-18 61610780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bileta urdher 27.11.12 ft 4.12.12 ser 06535589
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 13,600 2012-12-08 2012-12-18 62210780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bllok dosje up 26.11.12 pv 26.11.12 ft 26.11.12 ser 009118 fh 26.11.12
Ministria e Integrimit (3535) ILIRJANA SERJANI Tirane 1,600 2012-12-08 2012-12-18 63010780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT bateri up 5.11.12 pv 22.11.12 ft 22.11.12 ser 009191 fh 3.12.12