Pagesa tė Thesarit 2012 & 2013 - Aparati i Keshillit te Ministrave (3535)

Perfitues:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 807,067,786.00 817 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Pershkrim fature
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) B& T SISTEM Tirane 7,774,352 2012-12-08 2012-12-19 44110030012012 602 km mirmbajtje kondicionimi, up 1049/2 d 15/4/12,njf 25/5/12,kontr 1049/5 d 30/5/12,fat 42 d 19/9/12 s 36942684,54 d 3/12/12 s 36942696
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 840,000 2012-12-08 2012-12-19 44510030012012 602 km pritje,up 95 d 16/11/12,pv 19/11/12fat 9 d 22/11/12 s6442279 fh 22/11/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 469,530 2012-12-08 2012-12-20 44910130012012 602 km abonim,fat 603,604 d 24/10/12 s 02136038,39,fat 634 d 30/11/12 s 02133519,632,633 d 30/11/12 s 02133517,518
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) MAK ALBANIA Tirane 6,791,041 2012-12-08 2012-12-20 46210030012012 602 km pritje,prog 20/11/12,fat 135147 d 6/12/12 s 135147,fat 1351447 d 30/11/12 s 135147,fat 134965 d 6/12/12 s 134965
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ELEKTRO 2A Tirane 460,296 2012-12-08 2012-12-20 45610030012012 602 km pritje,up 91 d 12/11/12,pv 13/11/12,fat 17 d 1/12/12 s 86490478,fh 1/12/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) EURO -UNIKAL Tirane 470,400 2012-12-08 2012-12-20 44710030012012 231 km paisje,up 84 d 6/11/12,pv 8/11/12,fat 16 d 26/11/12 s 05017466,fh 61 d 26/11/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 205,200 2012-12-08 2012-12-20 45210130012012 602 km pritje,up 90 d 9/11/12,pv 12/11/12,fat 7 d 16/11/12 s6442283,fh 16/11/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) S A H H I L B A Tirane 62,160 2012-12-08 2012-12-20 45810030012012 602 km pritje,prog 20/11/12,fat 26 d 29/12/12 s 02615617
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) SEZON DEKOR Tirane 104,400 2012-12-08 2012-12-20 46510030012012 602 km dekor,up 98 d 21/11/12,pv 22/11/12,fat 7 d 7/12/12 s 04963201
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) XHEKOSHPK Tirane 84,000 2012-12-08 2012-12-20 45710030012012 602 km pritje,prog 20/11/12,fat 789 d 29/11/12 s 04615288
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ELEKTRO 2A Tirane 475,375 2012-12-08 2012-12-20 45010030012012 602 km rip sistemi,up 94 d 15/11/12,pv 16/11/12,fat 18 d 6/12/12 s 86490475,sit 6/12/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 477,360 2012-12-08 2012-12-20 45410030012012 602 km mirmbajtje sistemi,up 3/1/12,pv 4/1/12,fat 828 d 28/11/12 s 04840133
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 1,284,080 2012-12-08 2012-12-20 45510030012012 602 km pritje,program26/10/12,fat 15 d 24/5/12 s 38472488,f 26 d 4/10/12 s 38472499,fat 25 d 4/10/12 s 38472498,fat 40 d 4/12/12 s 38472513,fat 38 d 3/12/12 s 38472511,fat 41 d 4/12/12 s 38472514,fat 39 d 3/12/12 s 38472512,fat 29 d 26/10/s
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RESIN ALBANIA Tirane 456,161 2012-12-08 2012-12-20 44810030012012 602 km mirmbajtje,up 96 d 19/11/12,pv 21/11/12,fat 1018 d 5/12/12 s 04716418,sit 5/12/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) SEZON DEKOR Tirane 1,619,320 2012-12-08 2012-12-20 46310030012012 602 km dekor,up 99 d 23/11/12,pv 24/11/12,fat 8 d 7/12/12 s 04963208
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DAFINOR Tirane 2,400,720 2012-12-08 2012-12-20 46010030012012 231 km rik .up 3315 d 22/10/12,njf 25/10/12,kontr 3343 d 23/10/12,fat 88 d 12/11/12 s 05479166,sit 12/11/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) JAK NDOKAJ/L01305081T Tirane 35,000 2012-12-08 2012-12-20 45310130012012 602 km pritje,program 20/11/12,fat 21 d 28/11/12 s 8480747
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) AMADEUS GROUP Tirane 119,630 2012-12-08 2012-12-20 45110030012012 602 zhvendosje gjeneratori,up 97 d 20/11/12,pv 22/11/12,fat 337 d 30/11/12 s 04658713,sit 22/11/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 2,204,596 2012-12-08 2012-12-20 46110030012012 602 km sherbim,program 20/11/12,fat 2314 d 8/12/12 s 06535660
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) AGIM BATHORJA Tirane 468,000 2012-12-08 2012-12-20 45910030012012 602 km rip dyer,up 3315 d 22/11/12,pv 15/11/12 fat 4 d 6/12/12 s 70254533,sit 6/12/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 409,147 2012-12-13 2012-12-27 47010030012012 602kmt tel.amc,kodi 319611,fat.nent 2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 41,237 2012-12-13 2012-12-27 47110030012012 602kmt tel.plus kod 44071,fat.seri 109266307,109291475
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 5,888 2012-12-20 2012-12-27 47310030012012/ 602km tel fix klientinr 1183076825 fat nr 708898154 date 6.12.2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 1,867,200 2012-11-27 2012-12-27 41510030012012 602 km pritje -percjellje dekoriVKM258 dt 3.6.1999,prog 31.10.2012,fat 31dt.6.11.212 s 38472504
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) T A R - T E N D A Tirane 75,000 2012-11-27 2012-12-27 41310030012012 231 km furnizim instalim tendeUP 73,dt.22.10.2012,PVdt.24.10.2012,fat 1435dt,30.10.2012 s 04258435,sit dt 30.10.2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,364 2012-12-14 2012-12-27 47810030012012 602 km tel,abonent 1054239 fat s 4397152 d 2/12/12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 477,360 2012-12-26 2012-12-27 45410030012012/ 602 km mirmbajtje sistemi,up 3/1/12,pv 4/1/12,fat 828 d 28/11/12 s 04840133
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 963,023 2012-12-13 2012-12-27 47210030012012 602kmt tel.fix klienti 366187399,fat.708790220,dt 6.12.2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 208,440 2012-12-13 2012-12-27 47310030012012 602kmt tel.vodafon klent1002928,1005102,1052607, nenntor 2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ITAL SECURITY Tirane 343,544 2012-11-27 2012-12-27 41410030012012 231 km furnizim instalim barrire hekuri,UP 79dt.26.10.2012,PV dt.30.10.2012 Fat 60dt.10.11.2012 s 00830367,st,dt.10.11.2012
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) A R D I Tirane 375,840 2012-11-09 2012-12-03 39710030012012 602 KM sh up 1.10.12 pv 2.10.12 f 9.10.12 s 71336889 sit 9.10.12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) GIPS -KARTON Tirane 479,700 2012-11-09 2012-12-03 39510030012012 602 KM sh up 28.9.12 pv 2.10.12 f 8.10.12 s 02640752 sit 8.10.12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 475,000 2012-11-09 2012-12-03 39110030012012 602 KM toner up 15.10.12 pv 16.10.12 f 16.10.12 s 110954021 fh 16.10.12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALFA - SERVICESTIRANE Tirane 6,000 2012-11-09 2012-12-03 39210030012012 602 KM p kembimi up 4.7.12pv 9.7.12 f 28.8.2012 fh 16.10.12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) C L A S S I C Tirane 369,205 2012-11-09 2012-12-03 38710030012012 602 KM sh kv 18.5.2012 f 21.9.12......
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBFLOWER Tirane 192,600 2012-11-09 2012-12-03 39310030012012 602 KM pritje up 3.5.12 pv 3.5.12 f 3.5.12 s 0452193
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ASA AUTO STAR ALBANIA Tirane 1,279,074 2012-11-09 2012-12-03 38810030012012 602 KM sh aut kv 8.6.12 f 30.10.12 s 72760792
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,147,482 2012-11-26 2012-12-03 40510030012012 600 km ,paga nentor 2012 list pagese 2012,np 112/110
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) H O XH A Tirane 220,800 2012-11-09 2012-12-03 39010030012012 602 KM pajisje up 19.9.12 pv 21.9.12 f 27.9.12 s 41004342 fh 16.10.12
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ANGJELINA CEKA Tirane 198,000 2012-11-09 2012-12-03 39610030012012 602 KM dhurata up 14.5.12 pv 14.5.12 f 15.5.12 fh 15.5.12