Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All R & R GROUP All 24,282,072.00 18 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Kamez (3535) R & R GROUP Tirane 14,204,400 2021-07-22 2021-07-23 74621660012021 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete kunder zjarrit 2166001 Bashkia Kamez, Blerje makine MZSH , up. 4993 dt.17.05.2021 pv. 01.07.21,rap. perf.01.07.21,Njof. fit. 6783 dt 01.07.2021 kont. 6939 dt 08.07.2021, fat 35 dt 13.07.2021 fh. nr 69 dt 13.07.2021 pv. marrje dorez. dt.13.07.2021
  Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) R & R GROUP Tirane 97,000 2021-06-15 2021-06-17 39810170512021 Shpenzime te tjera transporti 1017051,reparti 4001, shpenzime transporti, pv emergjence 3388/1 dt 4.6.21, ft 18/2021 dt 4.6.21
  Prokuroria e rrethit Lezhe (2020) R & R GROUP Lezhe 48,000 2021-05-20 2021-05-21 7710280172021 Pjese kembimi, goma dhe bateri PROKURORIA LEZHE PAG FAT NR 16 DT 18.05.2021,URDHER PROK NR 15 DT 13.04.2021,PV DT 15.05.2021,F HYRJE NR 15 DT 18.05.2021 SHERBIM AUTOMJETI
  Drejtoria e shendetit publik Puke (3330) R & R GROUP Puke 44,000 2021-03-29 2021-03-30 2810130422021 Pjese kembimi, goma dhe bateri Njs.Vend. e Kujdesit shend. Puke kodi 1013042 Sherb.Auto vendosje goma,up 4 dt 24.2.2021,p-verb dt 24.2.2021,llog fond limit dt 24.2.2021,prevnt dt 24.2.2021,situac dt 19.3.2021,pv kolid dt 19.3.2021,f.elek 13 dt 17.3.2021 fh 8 dt 19.3.2021
  Nd-ja Sherbimeve Komunale (0707) R & R GROUP Durres 3,232,680 2021-03-12 2021-03-18 5721070132021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2107013 NDERMARRJA E SHERBIMIT KOMUNAL BLERJE GOMASH FAT NR 12/2021 DT 01.03.2021
  Zyra Punesimit Lezhe (2020) R & R GROUP Lezhe 72,384 2021-02-19 2021-02-22 10410102052021 Pjese kembimi, goma dhe bateri DREJTORIA RAJONALE E PUNESIMIT PAG FAT NR 8 DT 10.02.2021, URDHER NR 03 DT 08.02.2021,PROCES VERBAL DT 10.02.2021, PJESE KEMBIMI, GOMA
  Gjykata e rrethit Diber (0606) R & R GROUP Diber 1,320,000 2020-12-18 2020-12-21 15610290142020 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji Gjykata Diber 1029014 shpenz.paisje qe sigurojne energji,up nr 50 dt 10.11.2020,fat nr13 dt 16.11.2020 fh nr 17 dt 16.11.2020,kontrate nr 415/16dt 09.12.2020
  Rektorati i Universitetit te Mjekesise Tirane (3535) R & R GROUP Tirane 102,000 2020-11-11 2020-11-13 19010111992020 Plehra kimike, furnitura veterinare, farera, fidane e te tjera produkte agrokulturore UM Rektorati blerje lule natyrale up nr 129 dt 12.10.2020 fat nr 58306688 fh nr 15 dt 26.10.2020
  Sherbimi mjeko ligjor (3535) R & R GROUP Tirane 38,400 2020-10-15 2020-10-19 17510140442020 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1014044 Instituti i Mjekesise Ligjore Blerje goma up nr 40 date 08.10.2020 fat sr 58306687 date 14.10.2020 fh nr 27 date 14.10.2020
  Rektorati i Universitetit te Mjekesise Tirane (3535) R & R GROUP Tirane 54,000 2020-10-12 2020-10-13 16910111992020 Sherbime te tjera UM Rektorati shp transporti materiale urdher nr 109 dt 18.09.2020 fat nr 58306684 dt 24.09.2020
  Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) R & R GROUP Tirane 116,928 2020-10-08 2020-10-12 53210120012020 Sherbime te tjera Ministria e Kultures 1012001,lyerje ambjentesh,fatura nr 32.dt.01.09.2020,seria 58306682,urdher.nr.297.dt.01.09.2020,proces md.01.09.2020
  Nd-ja Sherbimeve Komunale (0707) R & R GROUP Durres 364,800 2020-08-25 2020-08-26 18621070132020 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2107013 NDERM SHERB KOMUNAL BLERJE GOMA FAT NR 23 DT 07.07.2020
  Nd-ja Sherbimeve Komunale (0707) R & R GROUP Durres 1,615,200 2020-07-21 2020-07-22 1601070132020 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2107013 NDERM SHERB KOMUNAL SHPENZIME BLERJE GOMA KONT NR 175 DT 18.03.2020 FAT 8 DT 19.03.2020
  Spitali Diber (0606) R & R GROUP Diber 372,480 2019-09-13 2019-09-16 19210130152019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1013015 Spitali Diber Blerje goma per ambulance up.nr.11 dt.17.05.19,kontrate nr.11/4 dt.31.05.19,fat nr.30 dt.03.06.19,fl.hyrje .nr.12 dt.03.06.19
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) R & R GROUP Tirane 562,200 2019-07-23 2019-07-24 23121011552019 Karburant dhe vaj 2101155, DPN 2, lik ft blere vaj e lubrif nr 1 sr 10785001 kontr 1559 dt 6.9.13, fh 12 dt 18.9.2013, urdher 2195 dt 22.07.2019
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1515) R & R GROUP Korçe 1,977,600 2019-06-24 2019-06-25 23321220062019 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 2122006 NDERMARJA E SHERBIMIT PUBLIK KORCE PLATFORME VETLEVIZESE KONTRTA DT.07.06.2019,UP NR.11 DT.03.04.2019,PVVO DT.17.05.2019,MIRAT PROC DT.27.05.2019,NJOF FIT DT.27.05.19,PRINT SIST,FAT NR.31 DT.12.06.2019,FH NR.8 DT.12.06.19UB NR.36231
  Bashkia Tirana (3535) R & R GROUP Tirane 30,000 2019-03-28 2019-04-01 104621010012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2101001 Bashkia Tirane Blerje libri per delegacionet e huaja shk.7583 14.02.2019 UP 48127 31.12.2018 PV 31.12.2018 fat.58306727 25.01.2019 fh 13 25.01.2019 PV 25.01.2019
  Bashkia Tirana (3535) R & R GROUP Tirane 30,000 2019-03-28 2019-04-01 104621010012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2101001 Bashkia Tirane Blerje libri per delegacionet e huaja shk.7583 14.02.2019 UP 48127 31.12.2018 PV 31.12.2018 fat.58306727 25.01.2019 fh 13 25.01.2019 PV 25.01.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >