Transaksion Thesari 2019-2020

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojnë fondet e alokuara
 • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
 • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All Integrated Technology Waste Treatment Fier All 1,322,193,632.00 18 All => =>

  Transaksione
  *Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 100,000,000 2020-11-06 2020-11-10 60510060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa incerenatori FIER shkresa 21/9 dt 21/9/20 kontrate vazhdim 5553/5 dt 24.10.16 fat nr 42887247 dt 1.9.20 situacin progrsiv dt 20/6/20 ; 20/7/20; 20/8/20 memo 26/6/20;24/7/2020;25/8/20 kestet pjesor 45, 46,pjesor 47
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 218,500,000 2020-10-02 2020-10-07 54410060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa incerenatori FIER shkresa 21/9 dt 21/9/20 kontrate vazhdim 5553/5 dt 24.10.16 fat nr 42887247 dt 1.9.20 situacin progrsiv dt 20/3/20 ; 20/4/20; 20/5/20 ; 20/6/20 memo 21/3/20; 21/4/20;26/5/20; 26/6/20 kest42,43,44 dhe pjesor 45
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2020-06-18 2020-06-22 31010060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime kesti i incerenatorit fier shkresa 17/6 dt 17.6.20 kontrate vazhdim 5553/5 dt 24.10.16 fat nr 42887246 dt 1.6.20 situacion progresiv 15/2/2020 memo 15 shkurt 20
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2020-06-05 2020-06-10 27610060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE inceneratori fier shkresa 10/3 dt 10.3.2020 kontrate vazhdim nr 55553/5 dt 24.10.16 fat nr 42887244 dt 17.2.2020 situacion progresiv date 10/12/2019 memo grupi i punes
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2020-06-05 2020-06-10 27710060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE inceneratori fier shkresa 10/3 dt 10.3.2020 kontrate vazhdim nr 55553/5 dt 24.10.16 fat nr 42887245 dt 17.2.2020 situacion progresiv date 15/1/2020 memo grupi i punes
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-12-11 2019-12-17 102710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESE E KESTIT TE INCERENATORIT FIER SHKRESE 10/12 DT 10.12.2019 KONTRAT VAZHDIM 5553/5 DT 24.10.2016 FAT 42887242 DT 6.12.2019 SITUACION PROGRESIV 25/10/2019 MEMO GR PUNES
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-12-11 2019-12-17 102810060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESE E KESTIT TE INCERENATORIT FIER SHKRESE 11/12 DT 11.12.2019 KONTRAT VAZHDIM 5553/5 DT 24.10.2016 FAT 42887243 DT 10.12.2019 SITUACION PROGRESIV 25/11/2019 MEMO GR PUNES
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-12-03 2019-12-05 106310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incerenatori Fier kesti mujor shkresa 27/11 dt 27.11.2019 kontrat vazhdim 5553/5 dt 24.10.2016 fat 42887241 dt 20.11.2019 situacin progresiv 15.9.2019
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-09-10 2019-09-12 73110060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT mie KESTI I INCENERATORIT FIER, KONTRATA VAZHDIM 5553/5 DT 24.10.2016 FAT NR 42887240 DT 2.9.2019 SHKRESE PERC 9/9 DT 9.9.19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-08-27 2019-08-29 69610060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE kesti i inceneratorit shkres 22/8 dt 22.8.19 kontrat vazhdim 5553/5 dt 24.10.2016 fat 42887239 dt 1.8.2019 sit progresiv 15.7.19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-07-22 2019-07-23 60510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie shpenzim kesti inceneratori fier shkresa 11/7 dt 11.7.2019 kontrat vazhdim 5553/5 dt24.10.16 fat nr 42887238 dt1.7.19 situactiac 24 dt 15.6.19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-06-17 2019-06-19 54210060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e inceneratori fier ,kontrat vazhdim 5553/ dt24.10.16 fat nr 42887237 dt 3.6.2019 situacion progresiv nr 23 dt 20.5.2019 kesti nr 37 shkresa nga njzp 12/6 dt 12.6.2019
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-05-28 2019-05-30 46210060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime kesti mujor inceneratori fier shkresa 13/5 dt 13.5.2019 kontrat vazhdim 5553/5 dt 24.10.16fat nr 42887236 dt 2.5.2019 situacion progresiv 22 dt 7.5.2019 raporti i muajit prill
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-04-19 2019-04-25 34910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe, inceneratori shkres dt.18.4.19, kontr nr. 5553/5 dt.24.10.16, fat nr 42887235 (42887235) dt.1.4.19, situacion nr.21 dt.25.3.19, rap muaji mars 19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-04-19 2019-04-25 34910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe, inceneratori shkres dt.18.4.19, kontr nr. 5553/5 dt.24.10.16, fat nr 42887235 (42887235) dt.1.4.19, situacion nr.21 dt.25.3.19, rap muaji mars 19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-03-19 2019-03-25 24410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, inceneratori, shkres dt.13.3.19, kontrat nr.5553/5 dt.24.10.16, fat nr.42887231 (42887231) dt.4.2.19, situacion progresiv nr.19 dt.25.1.19, proces verbal mjesi zbatim projekti dt.28.1.19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-03-19 2019-03-25 24510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, inceneratori, shkres dt.13.3.19, kontrat nr.5553/5 dt.24.10.16, fat nr.42887234 (42887234) dt.4.3.19, situacion progresiv nr.20 dt.28.2.19, proces verbal mjesi zbatim projekti dt.28.2.19
  Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2019-01-29 2019-02-01 5010060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA E KESTIT TE INCENERATORIT urdher ministri nr 23 dt 16.1.2019 kontrat vazhdim 5553/5 dt 24.10.2016 fatura nr 22 (42887230)dt 3.1.2019 situacion dt 26.12.2018 proces verbal 174/2 dt 16.1.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >