Transaksion Thesari 2019-2020

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojnë fondet e alokuara
 • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
 • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All Integrated Energy BV SPV All 2,156,563,793.00 64 All => =>

  Transaksione
  *Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 69,031,265 2020-10-22 2020-10-27 303221010012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim mbetjesh Kont ne vazhd 6597 dt 31.08.2017 sit gusht 2020 fat 90246162 dt 04.09.2020 pjesore
  Q.Form. Profes. Nr.1 Tirane (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 10,100 2020-10-08 2020-10-09 12010102162020 Materiale dhe pajisje labratorik e te sherbimit publik 1010216 D.R.F.P.P.Nr.1 Tirane sherbim depozitim mbetje zyre, ,urdher 34 dt 27.08.2020, fat 25.09.2020 s 91355324 , pv. marrje dorezim 25.09.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 16,226,644 2020-09-30 2020-10-07 278121010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitimi i mbetjeve urbane ndertimi i landfilli inceneratori dhe rehabilitimi kont 6597 dt.31.08.17 sit korrik 2020 fat.86938495 dt 06.08.20 (Perfundimtar) shk.26540/1 dt.21.08.20
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 14,742,091 2020-09-30 2020-10-06 275421010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitimi i mbetjeve urbane ndertimi i landfilli inceneratori dhe rehabilitimi kont 6597 dt.31.08.17 sit korrik 2020 fat.86938495 dt 06.08.20 (Pjesor ) shk.26540/1 dt.21.08.20
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 70,805,650 2020-09-09 2020-09-11 244021010012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2101001 Bashkia Tirane Pagese depozitim mbetje urbane ndertim landfill incenerator dhe rehab kont 6597 31.08.17 fat.86938495 dt.06.08.2020 shk 26540/1 21.08.2020, Situacioni per muajin korrik
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 14,452,259 2020-09-09 2020-09-11 244121010012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2101001 Bashkia Tirane Pagese depozitim dhera dhe inerte ndertim landfill incenerator dhe rehab kont 6597 31.08.17 fat.86938496 06.08.2020 shk 26540/1 21.08.2020, Situacioni per muajin korrik 2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 17,075,461 2020-08-03 2020-08-06 207121010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Sherbim mbetje depozotim landfilli kont ne vzadh 6021/2894 dt 31.06.2017 Fat 86938481 dt 03.07.2020sit qershor 2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 92,418,450 2020-08-03 2020-08-06 207021010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Sherbim mbetje depozotim landfilli kont ne vzadh 6021/2894 dt 31.06.2017 Fat 86938480 dt 03.07.2020 sit qershor 2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 89,006,777 2020-07-10 2020-07-16 188821010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane PAgese per depozitimin e mbetjeve urbane ndertim landfill incenerator dhe rehab shk.18197/1 12.06.2020 kont 6597 31.08.17 sit maj 2020 fat.86937838 date 03.06.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 13,202,317 2020-07-10 2020-07-16 188921010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitimin e dhera dhe inerte ndertim landfill incenerator dhe rehab shk.18197/1 12.06.2020 kont 6597 31.08.17 sit maj 2020 fat.86937839 dt.03.06.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 2,268,318 2020-06-09 2020-06-11 146821010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 6597 31.08.17 situacion mars 2020 fat.86937816 dt.06.04.20
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 84,873,469 2020-06-09 2020-06-11 147021010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 6597 31.08.2017 sit prill 2020 fat.86937825 11.05.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 3,796,329 2020-06-09 2020-06-11 146921010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 659731.08.17 sit Prill fat.869378256 11.05.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 379,129 2020-06-09 2020-06-11 146621010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 6597 31.08.17 sit mars 2020 fat.86937824 11.05.20
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 891,301 2020-06-09 2020-06-11 146721010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 6597 31.08.17 situacion mars 20 fat.86937815 dt.06.04.20
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 10,830,540 2020-06-09 2020-06-11 146521010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitim dhera dhe inerte landfill incen kont 6597 31.03.2017 sit mars 2020 fat.86937814 dt.06.04.20 diferenc mbetur 1208 27.05.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 6,247,786 2020-05-27 2020-05-28 120721010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitimin e mbetjeve urbane Kont ne vazhd 6597 dt 31.08.2017 Sit Shkurt 2020 fat 75058246 date 04.03.2020 Dif e mbetur Shkresa 9985/1 date 11.03.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 82,477,450 2020-05-27 2020-05-28 120821010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 Bashkia Tirane Pagese per depozitimin e mbetjeve urbane Kont ne vazhd 6597 dt 31.08.2017 Sit Mars 2020 fat 86937814 date 06.04.2020 Shkresa 12455/1 date 21.04.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 5,150,549 2020-04-15 2020-04-27 87621010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 BAshkia tirane Pagese per depozitim mbetje inerte dhe dhera shk.9985/1 10.03.2020 kont 6597 31.08.2017 sit shkurt 2020 fat.75058247 04.03.2020
  Bashkia Tirana (3535) Integrated Energy BV SPV Tirane 74,849,451 2020-04-15 2020-04-27 87821010012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2101001 BAshkia Tirane Pagese per depozitim mbetje urbane shk.9985/1 10.03.2020 Kont 6597 31.08.17 sit shkurt 2020 fat.75058246 04.03.2020