Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojnë fondet e alokuara
 • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
 • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D All 167,383,997.00 241 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,557,000 2021-01-19 2021-01-20 4810130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-blerje barna sipas kont ne vazhdim nr 2858/4 dt 29.09.2020.fat nr 6961501770 seri390564376 dt 30.12.2020.fh nr 18119 dt 31.12.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 72,864 2020-12-16 2020-12-17 251910130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602 barna sipas kont ne vazhdim 3421/4dt17.11.2020.FAT NR 6961501700SERI2390558838 Dt 10.12.20. FH NR 17963 DT 10.12.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 78,496 2020-12-11 2020-12-14 247610130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602 barna sipas kont nr3421/4 dt17.11.2020.MK 458/47 DT17.6.2020.AMSH 458/47 DT 17.6.20..fat nr 6961501648 seri390553626 dt23.11.2020,fh nr 17846 dt24.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 175,540 2020-12-11 2020-12-14 247910130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602 barna sipas kont nr3513/4 dt27.11.2020.MK 457/68 DT 4.6.2020.AMSH 457/72 DT 8.6.20..fat nr 6961501669 seri 390556571 dt1.12.2020,fh nr 17909 dt 3.12.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 43,200 2020-12-10 2020-12-11 245310130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602 barna sipas kont ne vazhdim nr 3358/4 dt 12.11.2020.fat nr 6961501688 seri 390557860 dt 4.12.2020,fh nr 17930 dt 4.12.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,557,000 2020-12-04 2020-12-07 239610130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602 barna sipas kont ne vazhdim nr2858/4dt 29.9.2020..fat nr 6961501661seri390555398dt 26.11.2020.fh nr 17858dt 26.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 5,900,000 2020-11-27 2020-12-01 234810130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont ne vazhdim nr 2971/4 dt7.10.2020..fat nr6961501621seri390550571dt 13.11.2020.fh nr 17790dt13.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 767,000 2020-11-27 2020-12-01 235710130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont ne vazhdim nr 2971/4 dt7.10.2020..fat nr6961501657seri3690554945dt 25.11.2020.fh nr 17848dt25.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 54,000 2020-11-26 2020-11-27 230710130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont ne vazhdim nr 3358/4 dt 12.11.2020..fat nr6961501640seri390552413dt 17.11.2020.fh nr 17809dt 18.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,557,000 2020-11-26 2020-11-27 234010130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont ne vazhdim nr 2858/4 dt 29.09.2020..fat nr6961501645seri390553458dt 20.11.2020.fh nr 17826dt20.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 143,100 2020-11-25 2020-11-27 230810130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont ne vazhdim nr3358/4 dt12.11.2020..fat nr 6961501642seri390552735dt 18.11.2020.fh nr 17810dt 18.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 54,000 2020-11-25 2020-11-26 230910130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont nr 3358/4 dt 12.11.2020.MK 457/68 dt 10.9.20.AMSH 457/72dt8.6.2020.fat nr6961501630seri390551020dt 13.11.2020.fh nr 17793 dt 13.11.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 946,900 2020-10-30 2020-11-02 208410130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna sipas kontn ne vazhdim nr 2814/4 dt 22.09.20.fat nr 6961501538 seri 390543081 dt 20.10.20.fh nr 17660 dt21.10.20
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 194,400 2020-10-30 2020-11-02 208310130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna sipas kontn ne vazhdim nr 2887/4 dt 2.10.20.fat nr 6961501537 seri 390543077 dt 20.10.20.fh nr 17658 dt21.10.20
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 167,100 2020-10-23 2020-10-26 203910130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna MK 457/72 dt 04.06.2020 AMSH 457/72 dt 08.06.2020 kontr 2814/4 dt 22.09.2020 ft 390538341 dt 05.10.2020 fh 17568 dt 05.10.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 189,000 2020-10-23 2020-10-26 204410130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna MK 457/72 dt 04.06.2020 AMSH 457/72 dt 08.06.2020 kontr 2887/4 dt 02.10.2020 ft 380539927 dt 09.10.2020 fh 17595 dt 09.10.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 70,200 2020-10-23 2020-10-26 203810130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna MK 457/72 dt 04.06.2020 AMSH 457/72 dt 08.06.2020 kontr 2887/4 dt 02.10.2020 ft 390537660 dt 05.10.2020 fh 17569 dt 05.10.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,180,000 2020-10-23 2020-10-26 205410130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602- barna MK 457/71 dt 05.06.2020 AMSH 457/72 dt08.06.2020 kontr 2971/4 dt 07.10.2020 ft 390541242 dt 14.10.2020 fh 17621 dt 14.10.2020
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,141,800 2020-10-19 2020-10-20 200810130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-blerje barna sipas kont ne vazhdim nr 2858/4 dt 29.9.20,fat nr6961501505 seri 390540725dt 13.10.20.fh nr 17616 dt 13.10.20
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) T R I M E D Tirane 1,557,000 2020-10-19 2020-10-20 2007510130492020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT 2020.602-barna sipas kont nr 2858/4dt 29.9.2020.MK458/44 dt8.6.20.AMSH 458/48 dt 17.6.20 ,fat nr6961501504 seri390540712 dt 13.10.20.,fh nr 17615 dt 13.10.2020