Pagesa të Thesarit 2015-2018

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All ALB GUARDIA All 1,421,210.00 7 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 176,832 2015-06-11 2015-06-12 5910130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes QKT Bio Mjeksore shtese kontrate 51/1 dt.17.02.2015 fat. 389(22019729) dt. 30.05.2015
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 404,505 2015-05-07 2015-05-08 4910130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes QKT Bio Mjeksore roje vazhdim kontrate 51/11 dt. 17.02.2015 fat.22019654
  Komisioni i Prokurimit Publik (3535) ALB GUARDIA Tirane 12,473 2015-04-14 2015-04-14 8110870102015 Garanci te tjera, te vitit vazhdim,Te Dala Kom Prok Publik,kthim,operat.ekonom. urdh brendsh 80 dt 30.03.2015,vendim KPP nr 102/2015 dt 18.03..2015
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 134,835 2015-03-26 2015-03-27 3410130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1013057 QKT Bio Mjeksore roje Up.51/1 dt. 11.02.2015 kontrate 51/11 dt. 17.02.2015 fat.22(20881461) dt. 24.03.2015
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 125,379 2015-03-13 2015-03-13 2810130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1013057 QKT Bio Mjeksore sherbim roje,up nr 376/2 dt 31.12.2014 kont shtese 376/3 dt 31.12.2014,fat nr 143 dt 03.03.2015 sr 20849283
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 259,098 2015-02-23 2015-02-24 1710130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes QKT Bio Mjeksore roje shtes kontr.376/3 dt. 31.12.2014 fat.73(19793163) dt. 31.01.2015
  Oficina elektromjekesore Tirane (3535) ALB GUARDIA Tirane 308,088 2015-02-04 2015-02-04 1110130572015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes QKT Bio Mjeksore roje amendim kontr.365/1 dt. 15.12.2014 fat.776 seri 19385217 dt. 17.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >