Pagesa të Thesarit 2015-2018

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA All 152,985,867.00 402 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 1,320 2018-07-19 2018-07-20 132010130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049- QSUT, -602, Barna, MK n 917/13 dt 23.4.18, AMSH nr 882/1 dt 23.4.18, Kontrate nr 3122/4 dt 26.6.18, ft s 58315251 dt 4.7.18, Fh n 12105 dt 4.7.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 560,000 2018-07-03 2018-07-04 106410130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049- 602- Barna, MK n 916/6 dt 23.4.18, AMSH nr 2237/1 dt 26.4.18, Kont nr 2408/4 dt 10.5.18, ft s 58315066 dt 13.6.18, fh n 11978 dt 13.6.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 77,520 2018-06-26 2018-06-28 101110130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049- QSUT, Barna, MK nr 914/14 dt 23.4.18, amsh nr 2237/1 dt 26.4.18, kont rn 2551/11 dt 30.5.18, ft s 58314984 dt 6.6.18, fh n 11913 dt 6.6.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 444,000 2018-06-26 2018-06-28 100910130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049- QSUT, Barna, MK nr 915/7 dt 23.4.18, amsh nr 2237/1 dt 26.4.18, kont nr 2498/4 dt 28.5.18, ft s 58314982 dt 6.6.18, fh n 11915 dt 6.6.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 81,861 2018-06-26 2018-06-28 101010130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049- QSUT, Barna, MK nr 908/13 dt 23.4.18,amsh nr 2237/1 dt 26.4.18, kontrate nr 2595/8 dt 28.5.18, ft s 58314983 dt 6.6.18, fh n 11914 dt 6.6.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 117,500 2018-06-20 2018-06-21 91610130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 - QSUT, -602, Barna, MK n 919/21 dt 23.4.18, AMSH nr 2237/4 dt 22.5.18, ft s 58314827 dt 28.5.18, fh n 11829 dt 28.5.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 7,489 2018-06-20 2018-06-21 92610130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 - QSUT, -602, Barna, MK nr 912/10 dt 23.4.18, AMSH nr 2237/1 dt 26.4.18, Kont nr 2529/5 dt 23.5.18, ft s 58314833 dt 28.5.18, fh n 11831 dt 28.5.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 3,780 2018-06-20 2018-06-21 90910130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 - QSUT, -602, Barna, MK n 914/14 dt 23.4.18, AMSH nr 2237/1 dt 26.4.18, Kont nr 2551/10 dt 23.5.18, ft s 58314832 dt 28.5.18, fh n 11836 dt 28.5.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ALDOSCH - FARMA Tirane 3,900 2018-06-20 2018-06-21 91510130492018 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 - QSUT, -602, Barna, MK n 914/14 dt 23.4.18, AMSH nr 2237/1 dt 26.4.18, Kont nr 2429/4 dt 23.5.18, ft s 58314831 dt 28.5.18, fh n 11832 dt 28.5.18
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535)